Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разликите между P30 и P30 Pro
#51

Sokolchev като си толкова сигурен айде направи няколко снимки под вода, и ако издържи-добре, ако не го дай гаранционно да ти го поправят и ни натрий носовете.
Цитирай
Аксесоари
#52

Не бе, то че може да издържи, може. Ама колкп и докога - никой не може да каже.
Цитирай
#53

Е за тва са казали, че гаранцията не покрива мокрене.
Цитирай
#54

(2019-04-21, 09:07:18)Sokolchev написа:  пише ли iP68? пише го,щом го пише гаранцията го поема, в противен случай с адвокат и КЗП печелиш делото на 1000% и освен че ще ти върнат парите, ще има солидна глоба за фирмата за заблуда към клиента, научете си правата пичове, докато им се гъзите сами, те само възелин ще слагат  Wink

https://www.digital.bg/kakva-e-razlikata...40825.html
хубаво вникнете в написаното

Много филми гледате колега. 
Има начини да се докаже потапяне над определена дълбочина и време и тогава и най-добрия адвокат няма да ви помогне.
Цитирай
#55

(2019-04-21, 11:49:45)emzo написа:  Много филми гледате колега. 
Има начини да се докаже потапяне над определена дълбочина и време и тогава и най-добрия адвокат няма да ви помогне.

ами ако не четеше през ред щеше да си прочел че съм писал нормално потапяне и престой до 2 метра и до 30 мин Wink

(2019-04-21, 11:42:30)russy написа:  Sokolchev като си толкова сигурен айде направи няколко снимки под вода, и ако издържи-добре, ако не го дай гаранционно да ти го поправят и ни натрий носовете.

като му дойде времето на басейните, бъди сигурен че ще снимам

поразрових се в архива, снимките са от сони z3, z5 и z5 premium
   
   
   
   
   

едните са в басейн, другите в морето с мътната вода
   
   
   

единствения ВРЕМЕНЕН проблем беше заглъхването на говорителчето докато изсъхне мембранката. Докато робувате на техника, ще си ги носите в раница опаковани с всевъзможни кейсове, протектори и прочие грозотий Wink аз купувам всичко за да е мой роб, не аз на него

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • LimpBizkit, vovalinder
Цитирай
#56

Кефиш ме как не изпускаш тема, в която да споменеш колко си ларж и как не робуваш на техниката. Защо си мислиш, че някой го интересува дали си носиш телефона в калъфче или чанта? И не разбирам теб какво те бърка кой как си ползва, носи и съхранява вещите?

Даже имам предложение за теб - понеже си много ларж и не робуваш на техниката може като си купиш нещо да го удариш един път в земята, ей така просто, да му покажеш кой е шефа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • russy
Цитирай
#57

(2019-04-21, 12:57:27)nowhere написа:  Кефиш ме как не изпускаш тема, в която да споменеш колко си ларж и как не робуваш на техниката. Защо си мислиш, че някой го интересува дали си носиш телефона в калъфче или чанта? И не разбирам теб какво те бърка кой как си ползва, носи и съхранява вещите?

Даже имам предложение за теб - понеже си много ларж и не робуваш на техниката може като си купиш нещо да го удариш един път в земята, ей така просто, да му покажеш кой е шефа.
в грешка си, едното с другото няма нищо общо, просто страхът да не се случи случайно нещо на телефона, ви кара да пишете глупости  Wink естествено че може да се удави, спука, надраска...но това е огромна рядкост, нарочно няма да си счупя каквото и да било, без значение ларж или не съм, но не съм седнал да го пазя все едно е последното чудо Smile ако ти покажа моя телефон без никакви защити ще видиш че е по читав от твоя на който си го екипирал като за последното пътуване до луната Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#58

Едно си баба знае, едно си баба бае. Страх, не страх ние ти обясняваме как стоят нещата с IP-тата и с гаранцията. Оттам нататък всеки си преценява страх ли го или не го е. Wink

И пак не разбрах, мен, или който и да било друг защо трябва да го и интересува ти как си носиш нещата, и защо на теб толкова ти пречи кой как, къде и с какво си екипира и предпазва телефона? Явно е някакъв голям проблем за теб, че хората ползват калъфчета и протектори, но не знам защо толкова те вълнува това нещо. Да нямаш травма от детството свързана с калъфчета и протектори и за това да представлява такъв голям проблем за теб?
Цитирай
#59

хахахаха, ами чесно казано протектор ненавиждам още от първото падане и НЕ защитаване на дисплея Smile, а калъфи съвсем логично не харесвам поради нарушаване на визията на телефона Wink никъде не съм казал кой с какво да си загрозява телефона, а да не се парадира че много защитавало, колкото до гаранцията, аз проблеми не съм имал с гаранций Wink просто не си тълкувам писаниците по начина, щом пише значи е така, да ама не. Поискахте снимки под вода, пуснах ги, като му дойде времете за плаж, ще пусна и с този

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#60

Колкото и да се самозаближдаваш, попадне ли вода в телефона, считай че няма да го покрие гаранцията. 
Мислиш ли, че производителя няма юристи и гаранционните условия не са направени така, че да не можеш да ги пипнеш? Или Бай Ганьо е по-хитър от компания с хиляди служители и "ще им разкаже играта в съда"  Big Grin
Дано не ти се налага да се стига до там, защото освен телефона ти, който ще е пийнал студена водица и ти ще трябва да пиеш една.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#61

Тая тема пое в съвсем друга посока...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • LimpBizkit
Цитирай
#62

(2019-04-21, 14:31:40)eksoldier написа:  Тая тема пое в съвсем друга посока...

По добре взимай пуканките и не се меси xD
Цитирай
#63

Е кво да не се меся. Абониран съм за една тема, а получавам нотификации как някой се снима под вода и го боли фара кво пишело в гаранциите...
Цитирай
#64

(2019-04-21, 14:59:58)eksoldier написа:  Е кво да не се меся. Абониран съм за една тема, а получавам нотификации как някой се снима под вода и го боли фара кво пишело в гаранциите...

ами снимам се..  затова си купувам водоустойчиви телефони, логично, немислиш ли?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#65

Едно е да ни се иска нещо така да стане, друго е наистина да стане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#66

Нали уж имаха режим за снимане под вода Huawei? Преди време се въртеше една реклама за подводен режим.
Иначе спора ми е малко нелеп. Добре беше тръгнала темата...
Хубаво е ,че така новодошлите ще се ориентират какви са разликите и към какво да се насочат. Останалото ми идва като мерене на полови органи.
Цитирай
#67

(2019-04-21, 15:54:02)Sokolchev написа:  ами снимам се..  затова си купувам водоустойчиви телефони, логично, немислиш ли?
Абе то няма лошо, ама си има секция за снимки...
Цитирай
#68

Добре е все пак, ще се напишат ли разликите? Прото толкова ли е по добър от чистия 30-се
?
Цитирай
#69

Като за 400 лв. разлика не е кой знае какво. Ако човек държи на камерата ще вземе про...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#70

(2019-04-21, 18:02:39)eksoldier написа:  Абе то няма лошо, ама си има секция за снимки...
снимките бяха за да види колегата че аз снимам под вода

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#71

Значи,отидох да си купя 30 про от един от най-големите оператори в Англия.При въпрос каква е разликата между двете 30-ки,ми беше категорично заявено че про е водоустойчив до 2 метра за половин час.Гаранцията поема щетите.
Соколчев е прав колкото и да не искате

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Linkestis за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#72

Абе huawei са си го написали в сайта, че не поема никви щети при намокряне, вие си вярвайте на Соколчев и "спецовете" по офисите. Леле като се сетя какви неграмотници съм срещал там...
Цитирай
#73

(2019-04-22, 06:27:51)eksoldier написа:  Абе huawei са си го написали в сайта, че не поема никви щети при намокряне, вие си вярвайте на Соколчев и "спецовете" по офисите. Леле като се сетя какви неграмотници съм срещал там...
колега, ти български разбираш ли? каквото искат могат да си пишат, закона е един в цял свят и когато си написал в характеристиките на дадено нещо  със защита от прах и вода IP68  това означава навсякъде че е защитен напълно от прах (6) и защитен от потапяне във вода ДО 2 метра което налягане е около 3 бара и НЕ повече от 30 минути престой на тази дълбочина (8)  не си тълкувайте по ваш избор нещата. Когато писмено е добавен този сертификат, автоматично отпада всяка друга глупост която е добавена от хуавей, папата и аврам бакалина

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Linkestis
Цитирай
#74

Ок, ок.
Цитирай
#75

Едно е да кажат, че ще ти покрият гаранцията при намокряне, друго е да е написано и в гаранционната карта.
Може и да има вариант в който да я покрият, но това ще се случи след някакъв вид експертиза. Искам да кажа, че трябва да се докаже от къде е влязла водата - дали от рамката на дисплея, задния капак, порта за зареждане и т.н.. Друг е въпроса дали ще има подобна проверка, защото има много хора, който ще махнат слота за СИМ картата, и ще "изкъпят" телефона малко преди изтичане на гаранцията, като съответно ще получат нов или ще им върнат парите. В този ред на мисли, кой производител ще си го набута толкова голям? Според мен за пълно покриване на гаранция, телефона трябва да е с е-сим карта и да няма никакви отварящи се части,за да може да претендираш, че дефекта е производствен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)