Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor View 20 или P30
#1

Привет,

Днеска успях да видя View 20. Отдавна му бях хвърлил погледи е наистина страхотен. Но до него беше и P30. 
Та се чудя освен по-добрия дисплей какво повече бих взел с П30 и заслужава ли си разликата в парите. По принцип не ми се дава повече от 1К за смартфон, но пък П30 е по-популярен и вече има доста добри оферти в olx за почти същите пари като View 20. В ръката ми седеше малко по-удобно, защото ми се стори по-тесен и продълговат. Та ми стана лека дилема...

Има ли нещо което се доближава до тях за тези пари или пък по-добро? Мислех си и за 6T, но него не съм виждал никога на живо и не ми се рискува...
Mi9 е към 900-950 тук и той е алтернатива, но ми омръзна MIUI, а и дизайна...толкова години, а все едно ще имам пак Mi5, но по-голям и с повече камери отзад....та него по-скоро го отписвам.

Държа на добър performance, камера и батерия основно...нещата които са по-скоро лукс като wireless зареждане, waterproof и прочие не са ми грам от значение. 
bang for your buck дет се вика Smile)) Държа да е ново и няма да е с договор от оператор, а по-скоро свободна продажба.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Гледал съм ги и двата и бих взел P30. Доста са сходни, но поне на мен ми е по-удобен и повече ми хареса.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)