Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теми за Redmi note 7
#1

Не видях никъде да пише за темите как и от къде да си качваме теми за това реших да отворя нова тема ако греша предварително се извинявам и нека модераторите да изтрият мнението ми
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си качвам теми от приложението Теми, по-лесно от това - не знам.

 
Цитирай
#3

(2019-04-16, 20:47:22)esil2 написа:  Не видях никъде да пише за ... реших да отворя нова тема ако греша предварително се извинявам и нека модераторите да изтрият мнението ми

За първи път ли ползваш Xiaomi?
.. няма промяна при темите.. така че Вариантите си остават два- или ползваш приложението с акаунта ти или сваляш от интернет и инсталираш ръчно.

Изпратено от моят Redmi 7 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#4

Ако телефона ви е на регион България, няма да намирате приложението на MiUi ТЕМИ, сменяте региона на Русия пр. и ви се появява иконката на приложението Wink, от там си теглите и инсталирате каквото ви хареса !
[-] 2 потребители изказват благодарност на onyx_82 за това мнение:
  • amica, ivoslavitrifonov1975
Цитирай
#5

За пръв път ползвам Xiaomi и гледам че няма никакви теми, в настройки теми има само две фабрични. А иначе като се изтегли от интернет в коя папка се поставя темата
Цитирай
#6

(2019-04-17, 09:05:06)esil2 написа:  За пръв път ползвам Xiaomi и гледам че няма никакви теми, в настройки теми има само две фабрични. А иначе като се изтегли от интернет в коя папка се поставя темата

Може би дори и да изтеглиш тема, няма да можеш да я приложиш, защото ще ти даде грешка, смени региона и ще ти се появи иконка за темите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на onyx_82 за това мнение:
  • esil2
Цитирай
#7

Със смяна на региона се получиха нещата, така че лека полека влизам в час. До сега съм ползвал Samsung и Huawei и тук ми е малко по различно, но благодаря на всички колеги за помощта
Цитирай
#8

Аз не съм с глобална версия и не ми се налага да сменям региона!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#9

Някой може ли да сподели някой лаунчер ? Който ще пастне идеално за него,че не ме кефи нахвърлени икони по екрана...

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#10

Тегли Poco Launcher

Иначе можеш да си тестваш Нова или каквото си ползвал на стар телефон и ти е било удобно
Цитирай
#11

На стария телефон ползвах стоковия лаунчер за LG .. Big Grin

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)