Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия
#26

(2019-08-24, 05:51:49)trifon81 написа:  Аз взех това: https://m.emag.bg/xiaomi-mi-qualcomm-qui...DX3CFSBBM/
Но в спешни случаи го използвам, все пак не са много полезни за батерията.
А ефект има ли от него, че ми е интересно?

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-08-25, 02:51:55)Bupyca написа:  А ефект има ли от него, че ми е интересно?
Естествено. Засякох ги и двете от 39%, бързото с час и двадесет минути по-бързо качи на 100%. Което ме учуди, но е факт.

Poco F3
Цитирай
#28

От няколко дни Google drive ми е на първо място по лакомство на батерия. Има ли някой подобен проблем?
http://store.picbg.net/pubpic/17/98/3d90...a51798.png

Poco F3
Цитирай
#29

Google drive не ползвам изтрил съм го, но тези проценти които си посочил за него при мен ги държи uc browser явно и той е лаком, но пък е функционален и не бих го махнал. Иначе с моето ползване телефона кара по 7-8ч без проблем
Цитирай
#30

(2019-08-31, 21:10:24)esil2 написа:  Google drive не ползвам изтрил съм го, но тези проценти които си посочил за него при мен ги държи uc browser явно и той е лаком, но пък е функционален и не бих го махнал. Иначе с моето ползване телефона кара по 7-8ч без проблем
И моя телефон кара толкова, може и повече. Как си го изтрил, при мен дори да се деактивира не може? Но аз го ползвам редовно, предпочитам да го поправя. Вече 33% показва.

Poco F3
Цитирай
#31

Да споделя впечатление от батерията с новия ъпдейт. С Миуи 11 при мен е с една идея по-добре батерията. Тествах я при гледане на видео (само) и при сърфиране. Естествено при видео изкарва доста повече. Като при двата теста можеше да изкара буквално още 2ч. Ето и резултатите :
[Изображение: WE725nG.jpg]
[Изображение: GyLnRTQ.jpg]
[Изображение: EA0pfvH.jpg]

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • amica
Цитирай
#32

Здравейте,след като го обнових до най новата версия и след ресет телефона спря да показва от колко време се ползва батерията на телефона.Показва само колко остава.Рових в настройки и не намерих откъде да се показва това


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#33

Пробвай и с един рестарт. При мен е така.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#34

Може да не е била заредена до край и затова да не се е ресетнал таймерът
Цитирай
#35

Благодаря,след рестарт се оправи.
Цитирай
#36

5 ч екран с 1ч разговори поне час youtube всичко на дневна светлина,демек контраст на макс...Незнам как ги правите тези 7-8часа, ама мен ма устройва напълно.Сутрин го свалям в 8 00 вечер като се прибера в 20.00 е на 20-30%

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#37

http://prikachi.com/images.php?images/618/9708618y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/621/9708621q.jpg
Това нормално ли е, струва ми се че нещо мобилната мрежа не е наред става въпрос за 4G на виваком, като сменя на 2G тогава сигнала отива на макс
Цитирай
#38

Резултатите на батерията след една година и новия ъпдейт 11,0,7 въобще не ми харесват, със зор се докарват 6ч екран и то до минимум батерия, а в момента имам 32% и 4ч и 15мин екран.
https://prikachi.net/image/8aKqD
https://prikachi.net/image/8a46p
Цитирай
#39

При мен също не може да изкара два дни с включено всичко. С носталгия си спомням стария Ulefone Power 3, който караше три дни. Сегашния Redmi Note 7 pro просто всяка вечер е ба зарядното, защото не може да изкара следващия ден до вечерта.
Цитирай
#40

Здравейте! 
От няколко дни батерията ми започна да се топи за около 4-5 часа, дори и в икономичен режим, максимум 6-7 часа издържа.
Характеристиката ми показва, че Система Андроид дърпа 50-60%, но нямам идея къде, какво се случва. 
Някой с идея?


Прикачени файлове
.jpg 96359279_192592085077139_995874513600118784_n.jpg Размер: 17.37 KB  Сваляния: 214
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivelin Iliev за това мнение:
  • BaneU
Цитирай
#41

Колеги не знам при вас как е но днес направих експеримент за около 1 час браузване в интернет чрез wifi се стопиха 20% от батерията това нормално ли е
Цитирай
#42

Ако си бил на открито, съвсем нормално. Влез си в банята, загаси лампата и виж разликата. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#43

Ако имаш впредвид автоматичната яркост съм я изключил и съм го настроил на средата
Цитирай
#44

Здравейте колеги,
Направил съм си всички оптимизации и настройки за да не дурпат странични приложения батерията,но след последния ъпдейт забелязвам доста по-бързо точене при игра.Не е някаква интензивна Tap Titans 2,играя си я от години,преди последния ъпдейт дрейна не беше такъм.
Ще изчакам 12-ката,пък да видим,даже взех да мисля смяна на батерията.
Направил съм всички препоръчани от Surffer настройки.
Телефонът е с постоянен включен Блутуут,през деня постоянно Wi-Fi и Sync,яркоста е автоматична,дарк мод е включен.
И преди беше така,вечер го слагам в зарядното.
Правих хард ресет,същата история.
Някой с подобни отзиви напоследък?
Скрийн он тайм ми прави по 4:30 мин макс.
От 100 до 87 ги източва за 20 мин(игра),след това става плавно.
Цитирай
#45

Как разбираш колко екран правиш, отчитането го прецакаха вече нищо не се разбира
Цитирай
#46

Знам,по часовник засичам,не се шегувам.
Говоря за 4:30 нон стоп игра,така го засякох Smile
Цитирай
#47

(2020-10-08, 09:45:36)esil2 написа:  Как разбираш колко екран правиш, отчитането го прецакаха вече нищо не се разбира

Нищо не са прецакали, даже са го направили по лесно за разбиране.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#48

(2020-10-08, 16:39:21)BGDropche написа:  Нищо не са прецакали, даже са го направили по лесно за разбиране.

Тука не съм съгласен с теб. Не може например да ми показва 2ч екран и след половин час като погледна да е станало примерно на 1ч. И на това ако му викаш лесно за разбиране, лично аз не го разбирам.
Цитирай
#49

Все пак са само прогнози, анализ само след пълно потребление. Сложете по един GSam, там е разбираема статистиката.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • redsys
Цитирай
#50

То си отчиташе добре но ако не се лъжа след като ъпдейтнаха оптимизацията на батерията се развали. Дано с бъдещ ъпдейт коригират проблема
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)