Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покритието на екрана се бели
#1

Отново съм аз. Сега проблема с екрана вече ми е втори (първия е че изгаря)

Сега като мих забелязах че от горе над говорителя е почнало белене на някакво покритие.

Оригиналния Case от Alcantara я покрива същата част отгоре.

За 5 месеца му излехана 1 тон дефекти на тоя телефон.

Незнам дали следващия ми телефон ще е Samsung



https://imgur.com/a/G7l9RDJ

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е съвсем открит,съкления протектор не го покрива,няма проблеми за сега

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз доста време ползвах с протектор, после без...Сега съм със силиконов. От няколко месеца го ползвам, не съм забелязал нещо такова.
Вариянта ти е да ползваш нано протектор.
Цитирай
#4

Точно това е че като спрях да ползвам протектор се получи.

Преди 2 седмици махнах протектора.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Споко, тва е олефобичното покритие. Напълно нормално е да се изхаби след като не ползваш протектор.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#6

Хаха ама не и за 2 седмици.
Миналите ми телефони никога не им е падало.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Еми, аз съм нямал точно такъв проблем. Но търках стъклени протектор с паста за зъби и се изхаби неговото покритие на определено място. Като ест. то е по-слабо от на самия телефон. Може при тей нещо разяждащо да е капнало точно там и да го е прецакало. Особено след като тази част не се е търкаля постоянно в нещо и е била покрита.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#8

(2019-04-19, 09:59:08)BGDropche написа:  Отново съм аз. Сега проблема с екрана вече ми е втори (първия е че изгаря)

Сега като мих забелязах че от горе над говорителя е почнало белене на някакво покритие.

Оригиналния Case от Alcantara я покрива същата част отгоре.

За 5 месеца му излехана 1 тон дефекти на тоя телефон.

Незнам дали следващия ми телефон ще е Samsung



https://imgur.com/a/G7l9RDJ

Привет, възможно ли е калъфа да оказва триене и оттам да идва проблема? Чувал съм от приятели, че са имали подобен проблем с пръстовия отпечатък и доколкото знам се покрива от гаранцията, но за дисплея не бях чувал да има проблем с покритието.
Цитирай
#9

Ако имаш гаранция дай го за прегорелия екран и ще ти сменят всичко.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

Да, би трябвало. Ако не греша обаче той е със snapdragon а за нашия регион са exynos. Съответно май си е без гаранция.
Цитирай
#11

Със гаранция съм, ама да го пращам на мой човек до америка ще отнеме прекалено много време, вижда се много рядко това петно и само когато екрана е много мазен за да може онова да стои черничко. За 2 седмици 1 път го виждам сигурно.

Сега си поръчах това

https://dice.bg/lifeproof-next-udarousto...item37528/

Ще му сложа един протектор и съм готов.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Не знам как ти се случи, ама всички възможни проблеми ги имаш май до момента ? Аз може би на твоя място щях да сменя марката. Случва се човек да няма късмет. Радвам се ,че при мен нещата са ОК...Че както ми беше труден прехода от HTC...
Цитирай
#13

Щом телефона го е взел от щатско, трябва предварително да се е примирил човека че ако нещо му стане гаранция тук няма и вариантите са два или си плаща ремонта тук или си поема разходите по транспортирането в двете посоки до щатите и се въоръжава с търпение. Подобно е положението в раздела за Xiaomi. Спестява се някой лев като се поръча от Китай, а като се случи нещо се пишат теми за помощ. Средно положение няма хем душата в рая хем......................

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#14

Ами, всеки гледа да мине тънко и в един момент така се получава. Всичките ми телефони съм си ги купувал от оператор или някоя голяма верига. Пък шаомито и флагмани купуват през алито да спестят 5лв от доставка...И като дойде време за гаранция ги гледаш как пишат в раздела за продаване - гаранция към китайски сайт ??
Цитирай
#15

По-лошото е като дойде време за гаранционен ремонт.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#16

Не аз нямам договаряне с някъв човек, човека е баща ми, подарък ми е телефона. Работата е там че трябва да чакам

До сега проблемите са

Гърба е надраскан
Олеофобното покритие
Батерията (Която вече се стабилизира)
Икарване на SIM Картата без причина
Ghosting на екрана

Рядко прави проблема с екрана и СИМ

Не е болка за умиране с тия дефекти ама пак си ги има. Факт

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)