Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване на предишна актуализация
#1

Здравейте,

Получих актуализация до версия 10.2.1.0 на моя Redmi 5 plus, но не ми харесва заради това, че преди актуализацията си бях сложил Baby album и на заключен екран ми се превъртаха мои собствени снимки, не ми харесва заради това, че се показва буква "Е" вместо деня в лентата за състоянието и в някои моменти забива. Мога ли да върна старата версия 10.0.4.0 и ще има ли проблем ако го направя. Не може да се ползва и Wallpaper Carosel за превъртане на снимките, пробвах го но както и при версия 10.0.4.0 не работеше, така и при тази версия не работи, показват се само 5 снимки от Glance и не ги променя като добави нови, именно затова си бях намерил този начин с Baby album, но за съжаление работеше до версия 10.0.4.0 сега вече и това не работи, затова моля да ми дадете съвет мога ли да си върна старата актуализация. Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Aми за връщане на чисто се изисква отключен буутлоудър и да флашнеш фастбуут ром, който ще затрие всичките данни от телефона.
Разбира се има опция да не се трият данните, но тогава ще е омазан рома
От ъпдейтъра едва ли ще стане
Другия вариант е да се махне задния капак и да се вкара телефона в режим тестпойнт (edl) при който процедурата е същата като при фастбуут.
По-добре мини на Дев РОМ. Пак може да се затрият данните, ама поне няма да е крачка назад
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)