Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането на телефона
#1

Някой имал ли е такъв проблем. Снощи го включих да се зарежда до сутринта , сутринта станах първо не беше на 100 процента и второ все едно го вкл. Изкл и така през 3 сек. После рестартирах телефона и сега въобще не зарежда мисля си за юсб порта .Пробвах и с друго зарядно и пак не става.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да му разкачиш батерията за няколко секунди и докато е изключен погледни бутоните и УСБ порта дали има влага или зацапване. Дано е нещо елементарно.
Цитирай
#3

(2019-04-20, 08:42:34)kiril271 написа:  Някой имал ли е такъв проблем. Снощи го включих да се зарежда до сутринта , сутринта станах първо не беше на 100 процента и второ все едно го вкл. Изкл и така през 3 сек. После рестартирах телефона и сега въобще не зарежда мисля си за юсб порта .Пробвах и с друго зарядно и пак не става.

Какво стана с телефона?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Всичко е ОК...
Падна батериата с 2 % и после  се оправи .
Според мен като се е заредил до сто нали авто. Спира да зарежда като падне процента се пуска ,нещо се е бъгнало защото само титкаше. Сега не го оставям да се зарежда цяла нощ и няма проблем
Цитирай
#5

Моя постоянно стои по цяла нощ на зарядното и съм нямал ядове.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)