Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi работи по два модела със Snapdragon 855 и изскачащи камери
#76

560 лв, направо си го поръчвам живот и здраве и не ме интересуват Тръмп, Епъл, Хуауей.. Това си е супер цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • milenvn
Аксесоари
#77

Нов туит предсказва следните цени:

Xiaomi Redmi K 20: 410 лв.

Xiaomi Redmi K 20 Pro: 620 лв.

https://twitter.com/RansVikrant/status/1...4516463616

За колегите, учудващи се от цените: това са реалните цени! Xiaomi винаги са били честни със своите клиенти и не ги натоварват с безумни надценки, маркетингови разходи и т.н. Плащате само и единствено реалната цена на продукта, отделно се наслаждавате на страхотните улеснения, настройки и ползи в MIUI. Като вградената опция за запис на всички разговори дори и в Андроид 9 и възможноста за клониране на приложения- втори вайбър, втори фейс. Само заради последните две неща наскоро конвертирах двама хард колеги от отбора на Самсунг към този на Xiaomi  Smile


#78

Тая цена за нова година...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
#79

На това, ако са му такива цените ще е по-голям боклук и от Покото. Ще има да са рязали и от кокала.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • MapTo_D
#80

Xiaomi Redmi K20 - реални снимки:
[Изображение: 40e20f45fb81eb2dbc35d4c1522ca58d-full.jpg]

[Изображение: a3addba5a5906183f067ccccd5ed5c8b-full.jpg]

 
#81

Официален рекламен трейлър:




#82

Нов туит дава пълен списък на очакваните цени.

Redmi K 20:

6/64 GB- 200 долара ( 350 лв.)
6/128 GB- 230 долара ( 400 лв.)
8/128 GB- 260 долара ( 450 лв.)

Redmi K 20 Pro:

6/128 GB- 333 долара ( 580 лв.)
8/128 GB- 375 долара ( 650 лв.)
8/256 GB- 420 долара ( 735 лв.)

https://twitter.com/ajithkumar2796/statu...9415034886


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
#83

Ще чакам ревю, но за момента това е бъдещото ми устройство
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • milenvn
#84

да се надяваме да има и производство,че иначе нито цената е такава нито доставките са по график.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wild bear за това мнение:
  • milenvn, milstan
#85

Oсвен разликата в рам и ром на про версията, има ли други разлики в моделите?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#86

какъв смисъл рам и ром,засега основната разлика е в процесора?убиха ноут 7 про-то
#87

(2019-05-27, 12:42:47)Wild bear написа:  какъв смисъл рам и ром,засега основната разлика е в процесора?убиха ноут 7 про-то

6/128 и 8/256. Не само ноте, а всичко досега. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#88

Redmi K20 - камера:
[Изображение: 5b00cadeaed2e38c49893d0295408b30-full.jpg]

 
#89

Едно много забавно клипче. Според автора така идващият K 20 Pro ще се разправи с конкуренцията. Пуснете звука задължително  Tooth

https://twitter.com/paanhanztech/status/...3256478720


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • luchko15
#90

Междувременно залата за утрешната премиера е готова и очаква своите гости. По- малко от 16 часа остават до събитието...


[Изображение: 26678519.jpg]


#91

Появи се и първият стрийм в Youtube за утрешното пряко излъчване на премиерата. Понякога тези стриймове се променят, но бъдете спокойни- ще бъдем на линия и своевременно ще ъпдейтваме информацията! Тук в Андроид България- вашият доверен източник на информация за най-търсените мобилни устройства!!

Заповядайте във вашият форум утре сутринта в 9.00 часа българско време. Заедно с първото кафе ще обсъдим премиерата и последните новини около новите флагмани!




[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • dani_z25, suffer, Wild bear
#92

Ооо.. 9ч вече ще е 3то кафе блазе ви. Дано телефонът се окаже с добри характеристики, защото цена под 600лева е перфектна за мен, но да не стане цената такава, щото телефонът с характеристики като Галакси с2 е, няма по-бъгав от с2, но все пак дано е някъв супер телефон и да удари по всички Тръмповци.
#93

Възможно е да са такива цените, но след бая време, защотп в началото ще има проблеми с наличността, както винаги. Отделно, че за такава цена се гответе да са рязали и от кокала като качество на материалите, частите и екрана. Особено на толкова евтино устройство с тази поп-ъп камера ще има бая ядове със сигурност, така че хайпа е излишен. Smile
#94

Според мен под 270-280 долара за к20 6/64 е абсурд. 9 SE е 300 долара, официалната цена, а няма изкачаща камера и е с по-слаб процесор. А, ако наистина са толкова ниски цените, както каза @nowhere, ще има неприятни изненади с качеството.
Но във всички случаи интересът и поръчките ще са ОГРОМНИ. Аз не бих поръчвал до края на лятото, вижте колко време бавиха поръчките на Редми Ноут 7 Big Grin Тук ще е още по-зле. Дано да имат възможност, да увеличат производството.

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
#95

https://www.gsmarena.com/redmi_k20_appea...-37231.php

Sent from my MI 8 using Tapatalk
#96

(2019-05-27, 20:13:58)AvEnGeR написа:  Дано да имат възможност, да увеличат производството.

Факт. До момента са продадени 10 милиона Редми Ноте 7, ако имаше наличности щяха да бъдат 20 милиона или дори повече. В Xiaomi трябва много сериозно да се замислят и да вземат спешни мерки за увеличаване на производственият капацитет. MI 9 също е дефицитен и до момента го няма наличен в повечето страни в Европа.

Качествени продукти на реална цена, страхотни улеснения, настройки и глезотии в MIUI- как няма да бъдат търсени?


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • nowhere
#97

Според мен малко хора взимат заради MIUI.
За съжаление повечето гледат цената и вероятно за много от глезотиите дори не подозират, че съществуват..

Ето една стара тема за пример:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=45936

Даже може да направим такава с миуи 10.. много хора ще са доволни
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, ronnie72, Wild bear
#98

(2019-05-27, 21:40:07)suffer написа:  За съжаление повечето гледат цената и вероятно за много от глезотиите дори не подозират, че съществуват.

Факт. Но пък затова сме ние, да разясняваме нещата. Вече споделих, че за последният месец  двама колеги в работата, хард фенове на Самсунг, преминаха с моето съдействие към Xiaomi. Първият искаше вградената опция за запис на всички разговори дори и в Андроид 9. Вторият като разбра, че може да се клонират приложенията и да се крият, му поникнаха криле. Вика жената постоянно ми рови във вайбъра, ха сега нека рови... Big Grin

Това са само два примера от моето работно обкръжение през последният месец...

(2019-05-27, 21:40:07)suffer написа:  Даже може да направим такава с миуи 10.. много хора ще са доволни

Подкрепям с две ръце   Tummenupp


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
#99

При всички положения телефоните изглеждат страхотно "на хартия". Цените е ясно, че ще са за Китай и ще трябва да се изчака от 3 до 6 месеца, за да се доближат до тях в Али и другите магазини. За наличностите си знаем. Глобалната версия също може да бъде забавена, освен ако не съм пропуснал инфо.
Официалните цени в Европа ще са по-високи.

Чакам да видя ревюта и тестове с телефоните, за да се разбере дали има скрити дефекти или спестяване от нещо. За момента изглежда, че само ОИС ще липсва, евентуално и инфраред.

След час-два ще стане ясно. Надявам се телефонът да си заслужава за обявената цена и да се скъсат от продажби!

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • nowhere

Не знам.Много хора твърдят, че ще е буклук телефона.Аз съм сигурен, че няма да се изложат и телефона ще е топ..
Ако цените са такива и разликата между 2та е само в процесора, ще се оборудвам с к20 6,8/128.Да видим какво ще стане с цените в алито..

Honor Magic 5 pro Black
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)