Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ноут 8 vs Ноут 9
#1

Колеги в момента се колебая между 8 и 9, може ли мнението ви за двата. Телефоните са купувани преди 4-5 месеца като цената за 8 е 600лв. а за 9 - 920лв. ( включва кейс и optishield lux ) а на 8 тепърва трябва да вземам протектори и като погледнах в техномаркет alcantara кейс и протектора за стъкло че са 120 лв. общо и директно се замислям за нагласената 9ка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Наистина ли това ти е определящ фактор?
Ако да - взимай ноут 9, ако не е - пак вземи 9ката. По-добра е във всички отношения.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай
#3

Samsung Galaxy Note 8 няма стерео звук и има слаба батерия, освен също така по-големи рамки, по-стари характеристики.
Виж в раздела на Samsung Galaxy Note 9 ревюто, което съм направил и ако имаш още въпроси питай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Вземай Note 9. Разликите с Note 8 не са много големи освен батерията, но девятката ще получи още един голям ъпдейт.

1916 
Цитирай
#5

..интересни цени, особено на 8-та.
- аз бих взел 8 с идея за ъпдейт към 10, на по късен етап

                                                                    
Цитирай
#6

Аз пък съм с 8цата и съм много доволен от батерията. Държи се много добре вече 2 години.
(2019-04-21, 18:47:18)milss написа:  Вземай Note 9. Разликите с Note 8 не са много големи освен батерията, но девятката ще получи още един голям ъпдейт.

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#7

^ да, така или иначе ако ги ръчкаш... и двата ще трябва да ги зареждаш вечер.

                                                                    
Цитирай
#8

Не си взимай Alcantara кейса, ще останеш разочарован, След 3 месеца полване по крайщата взе да избелява защото е пух и се търка, отлепи ми олеофобното покритие на екрана защото кейса захлупва горната част на екрана - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1556974
И също така тези 2 ръбчета се белят и да. Общо взето е пластмасов кейс със пух отгоре за 70лева което напълно НЕ си заслужава.

Но факт е че усещането е по премиум от стъкло даже.

[Изображение: fTQubS7.jpg]

Избеляването и беленето по ръбчетата не ми е проблем щото не се забелязват толкова, но това с покритието вече е проблем

Ти си знаеш!


П.С. Също така забравих да кажа най огромния проблем със този кейс, тъй като от вътре също е пух и влизат МНОГО лесно всякакви прашинки и микроскопични неща и драскат ЦЕЛИЯ гръб на телефона.

Моя гръб за 3 месеца изглежда сякаш тела е използван 2години. Всичко е на точици които се виждат много и дразнят много. Ще те е яд ще си дал толкова пари за мало*мния кейс където е пълен с дефекти.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

(2019-04-22, 15:53:14)sisqo написа:  Аз пък съм с 8цата и съм много доволен от батерията. Държи се много добре вече 2 години.
Sent from my SM-N950U using Tapatalk

2 години? Я пак помисли кога излезе телефона?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

Я пак ти помисли.
(2019-04-22, 22:16:11)nanobanano написа:  2 години? Я пак помисли кога излезе телефона?

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#11

В продажба от септември 2017.Като стане септември на колко ще е?Има шанс и в края на Август да си го взел, но все тая.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

Еми края на Август беше, да. Почти 2 години са това. И на мен не ми се вярва, но...
(2019-04-22, 22:19:39)nanobanano написа:  В продажба от септември 2017.Като стане септември на колко ще е?Има шанс и в края на Август да си го взел, но все тая.

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#13

Не става въпрос за вярване. Чиста математика е.. Иначе от двата определено ноут9 е по-добрия избор ако не са проблем парите.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#14

А някаква съществена разлика между този с една и две сим карти ?
Цитирай
#15

Ако не си си купил вече употребяван Note 9 за 920лв. в момента го има на 537€ цената се променя след като се сложи в кошницата

https://www.mediamarkt.at/webapp/wcs/sto...langId=-15


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)