Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прах в една от камерите.
#1

Здравейте,

Естествено, че ще се размрънкам. Телефона не е евтин и е на две седмици и забелязах две прашинки около най-горната леща. Не пречи все още на снимките, но не знам дали няма да станат повече. Не помня да съм го взел така, просто днес го видях. Може и от преди да са били, но може и в последствие да са се появили. Не пречи все още на качеството на снимките, но се чудя дали да отида в оператора да се размрънкам. Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Не виждам причина да не идеш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • R1d3r
Цитирай
#3

Търси си гаранцията и не ни занимавай с глупости.
Ако искаш да стане по-бързо, викни си куриер и го прати директно в сервиза, не чрез оператора.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • R1d3r
Цитирай
#4

Как няма да го носиш за гаранционно обслужване и аз бих те съветвал да викнеш куриер и да го пратиш направо на ул. Леге в София пък ако си от там направо иди на место мисля че беше ул. Леге 7

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

Леге 6 е адреса, носи го или го прати, каква е гаранцията че и вода няма да влезе от там, винаги има дефектни бройки, съжалявам че си изтеглил къса клечка колега, но съдействат веднага.
Цитирай
#6

.jpg IMG_20190424_090827.jpg Размер: 48.7 KB  Сваляния: 111
Нямам с какво да го снимам да се види. Малко е, но все пак е деликатно и вече знам, че са там и ме дразни. Има едно като косъмче и една бяла точица. Само да намеря време и ще отида до Леге 6.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)