Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с най-добрата камера и издръжлива батерия
#1

Здравейте. Търси се телефон за тийнейджърка. Кой модел да избера до 500лв, който да е с най добрата камера и с най-издържливата батерия за тази цена?
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi note 7

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

И аз съм за редми ноут 7

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#4

За тинейджърка - UMIDIGI Power 4GB/64GB, Android 9.0. Батерия - 5150 mAh. Цена - $140.

 
Цитирай
#5

За снимки мисля, че един обикновен картоф ще свърши по-добра работа от това Умидиги.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#6

Redmi Note 7 +++

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Като вариант също и Samsung Galaxy M20 с батерия 5000 MAh.

 
Цитирай
#8

Гледам meizu note 9 с много стабилни характеристики
Цитирай
#9

(2019-04-22, 10:26:29)fenk0 написа:  Здравейте. Търси се телефон за тийнейджърка. Кой модел да избера до 500лв, който да е с най добрата камера и с най-издържливата батерия за тази цена?

Здравейте, а задължително ли трябва да бъде с ос андроид? Тийнейджърка - мисля, че на един розов айфон 7, ще се изкефи много повече от на някой скопен китайски боклук! За до 500 лева няма телефон с по-добра камера от този айфон, а относно батериите са просто цифри, ако ще и 10000милиампера да пише, си карат по ден максимум два с голямо натоварване всички. И нещо друго, което се сетих. Всички тийнове са вече в инстаграм, а няма по-добра интеграция от тази с iOS.

Ето един малък пример: https://www.olx.bg/ad/garantsiya-iphone-...7Lfpv.html

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#10

предвид,че знам как седят нещата при малките аз нищо китайско и неразпознаваемо за нашия пазар не бих купил на тийнейджърка.
Ако е Andoird насочи се нещо към Samsung или в краен случай Huawei минимум.

Айфон 7 крайно не си заслужава, телефон излезнал преди 3 години, с много безели и дЪрт дизайн.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#11

(2019-04-24, 07:57:38)Legend написа:  предвид,че знам как седят нещата при малките аз нищо китайско и неразпознаваемо за нашия пазар не бих купил на тийнейджърка.
Ако е Andoird насочи се нещо към Samsung или в краен случай Huawei минимум.

Абсолютно си прав. Ако ще е китайски по-добре да е Huawei!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#12

Honor е много добра серия и е насочена точно към тийнейджърите
В момента в Технополис на промо е Honor 10 lite с подарък селфи стик за 399лв
Цитирай
#13

Придържайте се само към отговори на 1-вия пост в темата!!!
Цитирай
#14

iPhone 7 е много добър вариант за тийнейджър, защото се предпочита доста от тях и много добре го е предложил @Bankata. При тях, който има такъв, какъвто и да е модел, му се вдига нивото, колкото и да е странно, макар, че е телефон на няколко години. Толкова и разбират.
Но в крайна сметка за тези пари е чудесен, нищо, че е с рамки, все пак не е скъп, а и ще се спрява доста по-добре от някой Huawei за тези пари. Освен, че ще и е по-добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Note 7 4/64 розово-червения с един шокпрууф силиконов кейс да не крие цветовете и закалено стъкло върху екрана.
Не знам какви дърти айш9тни ви гонят 2019та...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#16

(2019-04-24, 16:05:18)hazART написа:  iPhone 7 е много добър вариант за тийнейджър...
... а и ще се спрява доста по-добре от някой Huawei за тези пари.

Проверих в нета, че нов се продава за 800лв
С кой Huawei за 800лв го сравняваш?
Цитирай
#17

Реално никой нищо не препоръчва - предлагате му да купи на детето си телефон втора употреба? Човека пита за телефон до 500 лв и кое ще е оптималното. Вместо да го питате дали има опция за покупка от оператор и съответно да се избере нещо по-добро, а вие го карате да купува използвани телефони....
Напоследък в тази тема всеки си казва предпочитанията, и се започват някакви безсмислени спорове, а автора се чуди какво се случва.

Един Honor 8X е идеален за целта, струва 450 в технополис - има батерия за цял ден фейсбук, барар с инстаграм и яко снимки, гомям дисплей за клипчета, а останалите 50 лв може да и ги дадеш да почерпи приятелките си в някое кафе.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#18

Note 7 с две ръце
[-] 2 потребители изказват благодарност на vaso22 за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#19

Такова нещо като до еди колко си лева и с най-добра камера и с най-издръжлива батерията няма. Винаги се прави компромис като при по-евтините в 99% от случаите е камерата + някой друг недостатък.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#20

@solo, писах за този, който е употребяван.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

Ако е за употребяван и Mate 20 Pro се намира за 750лв
Не ми се вярва да е по-зле от Iphone 7
Но според мен телефон втора ръка не е опция за подарък
Цитирай
#22

Айфон 7 втора ръка ще е с умряла батерия, освен това екраните им жълтеят след година две употреба, за 500лв от олх ще вземеш точно такъв.
Батерията, ако е на 90% ще кара точно половин ден.
Redmi 7 Note е точният модел.
Новото си е ново.
Айфоните са яки машинки, ама за 500лв ще вземеш боклук.
(От опит, в момента правя колекция и само на боклуци се натъквам, дори за Айфон 4 да е в добро състояние трябва да си платиш хубава цена и пак няма гаранция, че ще е запазен и без дефекти)
Взимай ново, да ти е мирна главата.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • HERUS, milenvn, tynata2, vargala81
Цитирай
#23

Така е. И аз бих препоръчал Note 7 - нов, достатъчно производителен, стабилна батерия и една от най-добрите камери за тези пари. Ще добавя, че разликата в издръжливостта на батериите на iPhone 7 и Redmi Note 7, e близо два пъти.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#24

Два пъти, ако Айфона е нов запечатан в кутия.
Ако е ползван година две,Шиаомито ще държи повече по-скоро 3 пъти.
Да не говорим, че Айфона няма бързо зареждане и зареждането трае дългоооо.
Камерата също на Шиаомито е по-добра от Айфон 7.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#25

Според мен в този ценови клас разликата в камерите не е чак толкова голяма, вече повечето телефони снимат много по-добри снимки от тези на предшествениците им, така че, гледай да има капацитет на батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)