Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A7 (2018) Update Android 9 Pie
#1

Колеги някой получил ли е ъпдеит до андроид 9 Pie на своята А7ца?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз през самсунг суич. Държи се много добре. Ъпдейтвайте смело.
Цитирай
#3

Според мен ОТА няма да излезе. Преди време това ми се случи с G5цата от 6 на 7 стана само през LG bridge. Сега по темата след ъпдейта телефона продължава да работи гладко, в батерията не видях промяна. Жената спокойно си прави по над 7 часа на дисплей. В камерата са вкарали оптимизация. Общо взето телефона изглежда и се държи като моя S9+ с изключението че батерията му държи повече. Който не е направил ъпдейт да действа смело бъгове няма така че няма за по да се притеснявате.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#4

(2019-04-23, 13:29:54)trepatch написа:  Аз през самсунг суич. Държи се много добре. Ъпдейтвайте
Как през суич?

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96140
А защо няма?
Цитирай
#5

Инсталираш си Smart Switch на компа и на телефона от гугъл плей. Свързваш телефона с компа по кабела и то проверява версията на андроида, и ако е излязла нова ти казва да го ъпдейтнеш. Ако искаш може да архивираш данните си. Успех.
[-] 1 потребител изказва благодарност на trepatch за това мнение:
  • afridrujba
Цитирай
#6

аз сложих pie но още ми е странен!!! старите икони повече ми харесваха ще гледам как се държи тези дни и ще пиша само видях че рама ми падана от 1.9 до 1.7 о 1.5 гб!!!

HTC Incredible S
Цитирай
#7

Така е. Рама пада малко. Явно пая яде повече рам. След ъпдейта върни фабрични и рама ще се оправи малко.
Цитирай
#8

(2019-04-25, 06:42:16)trepatch написа:  Инсталираш си Smart Switch на компа и на телефона от гугъл плей. Свързваш телефона с компа по кабела и то проверява версията на андроида, и ако е излязла нова ти казва да го ъпдейтнеш.  Ако искаш може да архивираш данните си. Успех.

Много благодаря за напъдсвието, стана вече съм със андроид 9
Цитирай
#9

(2019-04-27, 18:28:28)afridrujba написа:  Много благодаря за напъдсвието, стана вече съм със андроид 9

Как точно протича процеса ? Излиза ми че има нова версия  , тегля я ,потвърждавам , но  така и нищо не се случва. Сякаш не тръгва да инсталира нищо!

Phone: Samsung  Galaxy А72  Color: Awesome Blue - Android 12
Цитирай
#10

A1 днес пуснаха ъпдейт до Android 9 Pie за Samsung Galaxy A7 (2018).

Phone: Samsung  Galaxy А7 A750FN 64GB Color: Blue Android: 9
Цитирай
#11

(2019-05-05, 19:52:10)mitko1979 написа:  A1 днес пуснаха ъпдейт до Android 9 Pie за Samsung Galaxy A7 (2018).
Да
Цитирай
#12

Колеги......за тия които ъпдейтваха по рано през Smart Switch......има нов ъпдейт,пак през Smart Switch.........
[-] 1 потребител изказва благодарност на pci за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#13

(2019-05-06, 17:03:44)pci написа:  Колеги......за тия които ъпдейтваха по рано през Smart Switch......има нов ъпдейт,пак през Smart Switch.........

Здравейте колеги. Има ли някой да си е ъпдейтвал А 7-цата с новия ъпдейт на ПАЙ. Има ли нещо по различно от Пая, който го пуснаха през февруари за България. Моля споделете мнения. С февруарския Пай телефона се държи много добре и е съответно:
Стария от февруари:
PDA A750FNXXU1BSС4
CSC A750FNOXM1BSС4

Този е новия:
PDA A750FNXXU1BSD6
CSC A750FNOXM1BSD6

Благодаря Ви предварително.
Цитирай
#14

Чисто субективно...една идея по добре движи...от снощи съм с него...
Цитирай
#15

Здравейте. Случайно някой, който ползва ACR или друг апп записващ телефонните разговори, да сподели дали е намерил някакво решение след като е преминал на Пай? Доколкото прочетох по чуждите форуми, няма решение, въпреки, че има единични юзъри, съобщаващи че записа им работи и на Пай...
Цитирай
#16

Записа работи ако си с тайландско CSC

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)