Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчителни настройки на Huawei P20 Pro
#1

Какви настройки за Huawei P20 Pro бихте препоръчали за издръжливост на батерията и качествени снимки ? Маркиране/размаркиране на отделни опции в телефона, инсталиране на приложения ...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично никакви, мачкам телефона и тва е. Имам 15 приложения, които си ползвам без да слагам някви други излишни. Една игра играя, спрял съм си местоположение, блутут, wi-fi (когато съм навън) и ме държи батерията до към вечерта. Със старите ми P8 и P9 все гледах да ограничавам някви неща, но с P10 Plus и сега P20 Pro хич не барам нищо. Газ и тва е, а и идва време за смяна с P30 Pro. За тва давай и не го мисли, имаш Fast charge и си свиркай. Вече нищо не ограничавам, каквото му е писано. Жена, кола, телефон и прасе - на късмет хахахах
Иначе вечер мачкаш Нощен режим (може и през деня да снимаш с него цветя, или по-близки обекти, хващат много детайл). Спрял съм си AI понеже има ситуации, в които не ме кефи как насища цветовете. Много съм доволен от HDR режим и му слагаш "Ярки цветове" (но за обекти, на хора много им маже лицата).Общо взето това е. Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Диан за това мнение:
  • Sokolchev, vesodimov
Цитирай
#3

На мен всичко ми е спряно (включително и мобилния нет), на енергоспестяващ режим е телефона и с черен фон на менютата да не хаби батерия. Игри гледам да не пускам, че много харчат батерията. Издържа към 4 дни.
Цитирай
#4

Настройки на камерата ?
Цитирай
#5

(2019-04-23, 16:03:49)imthedevil написа:  На мен всичко ми е спряно (включително и мобилния нет), на енергоспестяващ режим е телефона и с черен фон на менютата да не хаби батерия. Игри гледам да не пускам, че много харчат батерията. Издържа към 4 дни.

ъъъъъъ, защо си дал толко пари за нокия с фенерче Smile

единственото нещо което не е пуснато нон стоп, това е да свети дисплея целодневно Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#6

Да, странно защо ги пазите толкова тези телефони. Smile
Колега, за камерата също има много клипове в тубата, които може да погледнеш Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • Ametist69
Цитирай
#7

(2019-04-23, 20:51:10)Диан написа:  Колега, за камерата също има много клипове в тубата, които може да погледнеш Smile

Погледнах преди да пиша. Интересно ми е вашето мнение. Вашите настройки.
Цитирай
#8

(2019-04-23, 21:29:08)vesodimov написа:  Погледнах преди да пиша. Интересно ми е вашето мнение. Вашите настройки.

автоматично за снимка на най висока резолюция, всяко едно скопяване  разваля и качеството на снимката, съответно пак стигам до въпроса, защо чувал с пари за телефон който се ползва като фенерче

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#9

@Sokolchev , благодаря за отговора. Но нека не търсим сметка на това кой как и за какво си харчи парите ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesodimov за това мнение:
  • Ametist69
Цитирай
#10

Някой знае ли как мога да махна имената на приложенията на хоум скрийна?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)