Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Застраховка на Note 9? Къде, как и всичките им вратички...
#1
Lightbulb 

Наскоро си взех телефона и рязко започна да ми омръзва от падащи протектори и всякакви други. Някой правил ли си е застраховка към някоя фирма, тъй като нямам представа как точно седят нещата там. Имам опит с друга техника и знам, че слагат всякакви вратички, за да те врътнат после и да не ти ремонтират или заменят нещо, а в същото време да си платиш като поп. Така, че ще се радвам ако някой внесе яснота по въпроса и дори препоръча коректна фирма. Взех си апарата, за да ми върши работа и той може, но не да го пазя от всяка прашинка. Защото в момента е така. Благодаря и поздрави на всички колеги!
Цитирай
Аксесоари
#2

Теленор предлагат застраховка , но до една седмица след закупуването май , за вече купен не важи .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

(2019-04-23, 18:16:02)achodemo написа:  Теленор предлагат застраховка , но до една седмица след закупуването май , за вече купен не важи .
Да, от тях е купен преди две седмици. Ще попитам все пак. Други идеи?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#4

Като взимах моя,от оранжевите ми предложиха застраховка...
44/5 лева на месец...
Зяпнах...
Викам-дай ми втори!!!Като счупя първият ще имам втори нов за такива пари на месец.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)