Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A40?

Здравейте!
изпуснал си телефона и сега няма никаква индикация на дисплея. Въобще не светва. Нещо мога ли да направя?
Цитирай
Аксесоари

сервиз?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2021-06-25, 07:28:27)hakama написа:  сервиз?
Е да. 

А със свързване към PC дали мога да сваля информацията от него?
Цитирай

Има ли още с А40? Преди няколко месеца оглеждах за смяна с нещо подобно, но уви - нямаше. Всичко е по-голямо или по-тежко а търся и лекота (неметална рамка) до 6" макс.
Ако не - да му поръчам нови по-тънки кейсове и протектор за екран, че със силонка от 5лв - реже обхвата?!

имате ли проблем с обхвата (мобилни данни особено, чат), в службата много зависват... няма ли някакъв начин да се подобри?
ПП: Някой пробвал ли е добър рекордер на разг-ри?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2021-07-12, 17:15:08)hakama написа:  Има ли още с А40? Преди няколко месеца оглеждах за смяна с нещо подобно, но уви - нямаше. Всичко е по-голямо или по-тежко а търся и лекота (неметална рамка) до 6" макс.
Ако не - да му поръчам нови по-тънки кейсове и протектор за екран, че със силонка от 5лв - реже обхвата?!

имате ли проблем с обхвата (мобилни данни особено, чат), в службата много зависват... няма ли някакъв начин да се подобри?
ПП: Някой пробвал ли е добър рекордер на разг-ри?
До скоро бях с А40. На мен със силикона не ми е рязал обхавата. Виваком клетката при нас е ток и цица. Колегите на А1 ходят, като лунатици да намерят/хванат обхват. Подобряване на обхвата само със смяна на оператора. 
пп: Ето https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US
Цитирай

(2021-07-12, 20:01:33)emsidi написа:  До скоро бях с А40. На мен със силикона не ми е рязал обхавата. Виваком клетката при нас е ток и цица. Колегите на А1 ходят, като лунатици да намерят/хванат обхват. Подобряване на обхвата само със смяна на оператора. 
пп: Ето https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US
Явно А1 има проблем с обхвата... жалко, а съм на 18лв и не ми се мести, надявам се когато сменя работата да имат близо клетка. Все пак ще видя някой калъф... като го сваля този се вдига с 1-2 чертички.
PS1; това и преди не работеше - и сега пак (запис = 0сек)
Кой модел е аналогичен като фърмуер на А40...

Как мога да активирам режим за час или два
(докато имам някаква работа или тренировка) или до когато го изключа ръчно - без да ми изкачат известия от месинжърите, но без да спирам нета (т.е. да се доставят, но да не ги виждам - дори на иконата на месинжър например и да ме разсейват Smile )?
Също и нощния режим мисля да го видя.
Също и да приотизирам няколко души да мога да ги чувам като ме търсят (inc. call) в тези периоди /за нощния задължително/?
ПП2: какво може да съм цъкнал, понеже известие за смс не получавам?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Някой има ли идея защо като свържа телефона с кабел към компютъра, телефона почва да се зарежда а компютъра не показва че има включено устройство. Странното е, че преди не беше така компютъра си показваше телефона и от там вече си влизах във вътрешната памет и в сд картата от където спокойно си прехвърлях снимки и видео. Рових се в менюто на телефона и никъде не открих опция където вместо зареждане да ми излиза прехвърляне на данни. Изключвам проблема да е в моя компютър защото с моето Redmi note 7 такъв проблем няма, а наскоро прехвърлях данни и на един Samsung S21 и там проблеми нямаше.
Цитирай

Като го свързваш за първи път , отвори телефона , чукни върху нотификацията за зареждане и си избери прехвърляне на данни. Също в опцията за разработчици включи USB debugging .
Цитирай

Телефона не го свързвам за първи път и както казах не ми предлага опция прехвърляне на данни. Що се отнася до менюто за разработчици, първо до сега там не съм пипал нищо и не съм имал проблеми но от скоро може би след някаква актуализация де да знам се появи този проблем. Освен това телефона го ползва жена ми и не искам да има меню разработчици, че току виж влязла там и направила някоя магария.
Цитирай

В менюто на разработчици има настройка в какъв режим да бъде телефона при USB връзка. Режимът на разработчици, също така, супер лесно се изключва като се влезе в неговото меню чрез слайдера най-отгоре.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

В момента се ровя никъде няма такава настройка
Току що я открих опцията прехвърляне на файлове включих я и пак същата работа

Преди малко включих флашка към телефона и нея не чете а хич не ми се занимава с фабрични настройки макар, че може пак да не се оправи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)