Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A40?
#26

Когато получавам съобщения от Messenger не ми светва екрана,само при Viber светва.
При вас как е?
Цитирай
Аксесоари
#27

Забелязвам, че след провеждане на разговор, екрана не се включва.Понякога даже и при започване на разговор неще да се изключи.Някой да има подобен проблем?
Освен това батерията се зарежда изключително бързо, което според мен не е много нормално.Fast charging е изключен от опциите, но за един час от 45% до 100%.За същото време ако го зареждам през USB-то на компютъра ще зареди не повече от 20-30%.

Телефона е от едва 4 дена в мен.Ползвах S3 Neo над 4 години, който все още си работи, но камерата и бутона за включване се скапаха.Обмислях и А50, но ми се стори прекалено голям.Пък и екрана на А40 не е никак лош и малък.
Цитирай
#28

От време на време и при мен така прави.
Не гасне веднага когато го долепа до ухото,но иначе когато го отделя,винаги светва.
Цитирай
#29

При мен е обратното.Винаги гасне, но в повечето случаи не светва.Обаче батерията продължава да се зарежда супер бързо.За 10 тина минути 20%.Освен това телефона беше топъл.Ще взема да го изпека някой ден.Зареждам го с кабела и адаптера от кутията, обаче мисля да взема от друг телефон, без опцията за бързо зареждане, щото може би тоя му идва прекалено силен.Уж съм спрял бързото зареждане, обаче кой знае телефончето какви ги върши.Пък и не ми се сменя батерия на първата година.
Цитирай
#30

Технологията напредва
Спокойно, хората са го изчислили
Не са филмирай друже,ползвай си го без да се притесняваш за нищо Smile
Цитирай
#31

Здравейте!
Чудя се дали да избера Samsung Galaxy A40 или Xiaomi Redmi Note 7. Въпреки че за бързина и снимки на тъмно предлагат Redmi, по ми харесва Samsung заради дисплея. Та, искам да попитам притежателите на Samsung-а: имат ли оплаквания относно бързината, звука и относно въпросния проблем с дисплея при разговори. Ще се зарадвам, ако видя доводи защо да предпочета този телефон. Smile
Цитирай
#32

За мен дисплея е на първо място ,след това камерата.После стила на телвфона,като материали израбитка и пр.Бързината при новите модели е относително понятие.Затова я оставям по назад в критериите си.
Цитирай
#33

Моля някой притежател на телефона да ми каже колко слота има - три (за 2 сим карти + карта памет) или само два? Благодаря!
Цитирай
#34

2 за сим + 1 карта памет

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на drakkar за това мнение:
  • Happy
Цитирай
#35

Аз имам телефона и двете са активни едновременно и двата слота поддържат 4G
Цитирай
#36

(2019-07-02, 15:17:27)lost in написа:  За мен дисплея е на първо място ,след това камерата.После  стила на телвфона,като материали израбитка и пр.Бързината при новите модели е относително понятие.Затова я оставям по назад в критериите си.
Какво ще кажеш за камерата? Проблемът с дисплея при разговори оправи ли се след актуализации?
Цитирай
#37

Някой може ли да качи малко снимки - дневни и нощни ?
Цитирай
#38

(2019-07-03, 07:51:24)tolito02 написа:  Какво ще кажеш за камерата? Проблемът с дисплея при разговори оправи ли се след актуализации?
Имам една база за сравнение със Huawei P20 ,ами добре се справя 
Дисплея по време на разговор,светва понякога когато е долепен до ухото,надявам се да го фиксират  ,че е малко дразнещо
Цитирай
#39

(2019-07-03, 10:28:49)lost in написа:  Имам една база за сравнение със Huawei P20 ,ами добре се справя 
Дисплея по време на разговор,светва понякога когато е долепен до ухото,надявам се да го фиксират  ,че е малко дразнещо
При сърфиране например всичко върви ли гладко?
Цитирай
#40

(2019-06-23, 14:36:08)NoWallZ написа:  Забелязвам, че след провеждане на разговор, екрана не се включва.Понякога даже и при започване на разговор неще да се изключи.Някой да има подобен проблем?
Освен това батерията се зарежда изключително бързо, което според мен не е много нормално.Fast charging е изключен от опциите, но за един час от 45% до 100%.За същото време ако го зареждам през USB-то на компютъра ще зареди не повече от 20-30%.

Телефона е от едва 4 дена в мен.Ползвах S3 Neo над 4 години, който все още си работи, но камерата и бутона за включване се скапаха.Обмислях и А50, но ми се стори прекалено голям.Пък и екрана на А40 не е никак лош и малък.
Аз го имам, но на a50, телефона редовно не хваща когато говоря да загасне и се налага да го местя странно докато не угасне и после да внимавам да не светне за да не се почне лудото натискане. Изключително досадно.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

(2019-07-03, 10:55:35)tolito02 написа:  При сърфиране например всичко върви ли гладко?
Ползвам Chrome
Много рядко ми се случва при първоначално стартиране на браузъра да рендира за ококо 5-6 секунди,после няма проблеми.
Цитирай
#42

(2019-07-03, 13:00:16)lost in написа:  Ползвам Chrome
Много рядко ми се случва при първоначално стартиране на браузъра да рендира за ококо 5-6 секунди,после няма проблеми.
Това се случва при положение, че няма други стартирани приложения, или, когато са пуснати няколко?
Цитирай
#43

Всичко ми е пуснато,нищо не спирам
Цитирай
#44

От днес


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#45

Някой да има проблеми със звуците? Вайбър и месинджър са доста тихи! Всичко е увеличено, но доста са тихи.
Цитирай
#46

Уведомленията на max. ли са?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#47

като най-голям консуматор при мен е Адаптивната подсветка (не помня дали беше така формулирано, телефона е на майка ми)
не ми се струва нормално
как е при вас?
Цитирай
#48

Някой подкара ли Slow motion запис на видео?

https://www.youtube.com/watch?v=Ni5cGUgDDSQ
Цитирай
#49

Да, при мен работи slow motion!
Цитирай
#50

Момчета, как се държи при вас обхвата? Стария ми телефон беше huawei p9 и винаги, където и да съм в Пловдив ми е показвал пълен обхват! С този нещата не седят по същия начин! Повече от 2 деления от възможните 5, рядко виждам! Иначе батерията ме държи, не мога да се оплача.

Забравих да спомена, че съм на виваком!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)