Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A40?
#76

(2020-02-25, 10:52:51)hakama написа:  Фиксираха ли го?
Не е точно бъг. Екрана се събужда при разговор ако е активирана опцията за събуждане на телефона с двойно почукване по екрана. Ухо - пръст, за него няма значение. Като се изключи тази опция (не знам точно къде беше) всичко е точно. Може и да го оправят. Април чакаме голям ъпдейт.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте,относно известията и уведомленията на изключен екран....как да разберете на шумно място,че имате такива?Намерих менщ "Крайна светкавица" активирах го обаче нищо.На по старите модели има светлинен индикатор по който се ориентираш.Някой има ли представа?
Цитирай
#78

Търся минималистичен кейс за А40, понеже досега рядко съм ползвал калъфи, но мисля да му сложа на този апарат, че ми се струва кекав.
 За стъкло - също, стига да не отнема значително от сензитивността (ако не е стъкло - има ли смисъл да се слага?).
Предложете марка(и) (ако не точен модел).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#79

На виваком днес дойте като ота андроид 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • Spown
Цитирай
#80

Ъпдейтнах и за нула време ми свали батерията.

Samsung a40
Цитирай
#81

Има ли опцията Always on display?
Цитирай
#82

(2020-03-21, 08:26:52)iana_dimitrova92 написа:  Има ли опцията Always on display?
Няма.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#83

Ако някой ми звънне докато слушам музика, копчето на слушалката отказва разговора.
Не намирам в настройките опция да го променя и това копче да приема разговора. Има ли начин?

Имам телефона от 12 дни, с голямо желание си го купих, вчера вече бях на път да го връщам.
Адски ме дразни липсата на светлинен индикатор или Always on display, чувствителността на дисплея (колко разговора прецаках докато намеря и изключа събуждането на екрана с двойно почукване). И подозирам, че тепърва и други работи ще ме дразнят.

Реших да не го връщам, но това ще бъде първият и последен Samsung, който си купувам. Вероятно предстои да открия предимствата му, но до момента е пълно разочарование и "не стъпва на малкия пръст" на Huawei Р8 Lite по интуитивност и удобство.
Знам, че това звучи еретично, но толкова нерви хабя с глупостите му...
Цитирай
#84

Да сравняваш Huawei Р8 Lite със Samsung A40 e като да сравняваш Жигула с Мерцедес.
Цитирай
#85

Някакви идеи, че още е на стенбай вкъщи..  Visslar  
Търся минималистичен кейс (все пак е компактен телефона) , или нещо добро за пипане, понеже досега рядко съм ползвал калъфи, но мисля да му сложа на този апарат, че ми се струва кекав.
 За стъкло - препоръчаха ми Moloko, като такова което не отнема значително от сензитивността 
Предложете поне към коя марка(и) да се насоча

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#86

(2020-03-29, 16:05:49)Samssung S6 Edge написа:  Да сравняваш Huawei Р8 Lite със Samsung A40 e като да сравняваш Жигула с Мерцедес.

Не ги сравнявам. Говорих за интуитивност. Искам да ми е лесно и удобно
Цитат:Вероятно предстои да открия предимствата му, но до момента е пълно разочарование и "не стъпва на малкия пръст" на Huawei Р8 Lite по интуитивност и удобство.
Знам, че това звучи еретично, но толкова нерви хабя с глупостите му...

Няма значение, продължавам да се дразня силно на "Мерцедес"-а.
Може и да почна да го харесвам... Някога. Когато схвана идеята на всичките му неизброими опции.
Цитирай
#87

Здравейте,искам да попитам как се държи телефончето,лагва ли и т.н ? Понеже имам a30s,който е със същия сокет и лагва постоянно. За игри от сорта на mobile legends лагва доста,на медиум настройки и т.н. Извинявам се ,че пиша тук,но за модела няма тема в форума.

Изпратено от моят SM-A307FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

Сина ми ползва А 40. Сега говорих с него , казва че също ползва средни настройки и много рядко му лагва .

Samsung Galaxy S24 plus
[-] 1 потребител изказва благодарност на bay_vlado за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#89

(2020-04-06, 20:29:06)bay_vlado написа:  Сина ми ползва А 40. Сега говорих с него , казва че също ползва средни настройки и много рядко му лагва .
Ясно,благодаря.

Изпратено от моят SM-A307FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

(2019-05-05, 07:47:50)kolishev написа:  От вчера и аз съм вече с а40, ще следя темата.
Привет! От три дни съм със Samsung Galaxy a40. Много забива и е бавен. Имаш ли представа от какво може да е? Ще се радвам някой а ми помогне, защото не е приятно. Изобщо не съм очаквала.

(2020-04-06, 20:29:06)bay_vlado написа:  Сина ми ползва А 40. Сега говорих с него , казва че също ползва средни настройки и много рядко му лагва .
Здравейте. Бихте ли ми разяснили какво имате предвид под "средни настройки" . С а40 съм от три дни. Много забива и трудно се работи с него. Нямам представа защо. Ще се радвам някой да ми помогне.
Цитирай
#91

Или му върни фабричните настройки или го носи в сервиз ако е гаранционен.
Цитирай
#92

Някой сблъсквал ли се е с проблем "No SIM card"
За N-ти път се случва в рамките на месец, като днес дори по време на разговор, който съответно прекъсна и доста време не можа да намери/разпознае SIM. За съжаление вече не мога да го върна.
С две карти съм. Не мисля, че е от слотовете или неправилно поставяне на картите.
При първия "No SIM card" цикъл, който продължи 2-3 дни, беше само за първата карта, днес и за двете.
Цитирай
#93

(2020-04-15, 15:25:27)Happy написа:  Някой сблъсквал ли се е с проблем "No SIM card"
За N-ти път се случва в рамките на месец, като днес дори по време на разговор, който съответно прекъсна и доста време не можа да намери/разпознае SIM. За съжаление вече не мога да го върна.
С две карти съм. Не мисля, че е от слотовете или неправилно поставяне на картите.
При първия "No SIM card" цикъл, който продължи 2-3 дни, беше само за първата карта, днес и за двете.
Имах този проблем и ми смениха дъното
Цитирай
#94

(2020-03-16, 22:51:34)hakama написа:  Търся минималистичен кейс за А40, понеже досега рядко съм ползвал калъфи, но мисля да му сложа на този апарат, че ми се струва кекав.
 За стъкло - също, стига да не отнема значително от сензитивността (ако не е стъкло - има ли смисъл да се слага?).
Предложете марка(и) (ако не точен модел).
Някой с прозрачен кейс би ли споделил има ли смисъл, понеже моя е хроматично черно - но през силикона не знам дали ще личи толкова (не съм фен на прозрачните защото пожълтяват)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#95

След обновяването до Андроид 10 и OneUI буквите на началния екран на иконите са черни, а преди бяха бели. Как мога да ги направя бели отново.
Цитирай
#96

Смени тапета с такъв, различен от бял.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

Някой знае ли как да забраня/деактивирам Dual SIM always on?
Върнах заводските настройки снощи, но предвид начина, по който ми възстанови наново инсталираните приложения - с всички настройки от преди, си мисля, че може да е активирана и тази функция.
Мразя този телефон!!! 380 лв хвърлени на боклука.
Цитирай
#98

Жена ми е с такъв и понякога трябва аз да се намесвам за това-онова, а и просто го разглеждам. Много приятен и удобен телефон, никак не се усеща като евтин. Прави ми впечатление бързото лицево и бързият скенер за пръстов отпечатък. Дисплеят също е на ниво, звукът също бива. В някои моменти е склонен да е по-бавен, но за непретенциозни потребители не бих казал, че ще е бавен. На снимки е малко по-труден за употреба, защото при някои условия трябва ръчно да пипнеш, но при други е впечатляващ. Просто за класа и цената си, предвид че е Самсунг, която марка е по-скъпа, е по-скоро приятна изненада. Само не разбирам какво им е коства да пуснат и AOD.
Цитирай
#99

Здравейте.Моля за инфо,ако някой е имал такъв  проблем с А40 .На втория месец,започна да търси СИМ.Смених СИМ карта,нищо.В сервиза са направели само ъпдейт и толкова.В момента съм със стар телефон,понеже тоя вече е без обхват и постоянно търси СИМ карта.
Цитирай

Проблема с не откриването на сим карта е от сим трейчето. Купете си оригинално от оторизиран сервиз на Самсунг, или го занесете на ремонт. Хората знаят какво трябва да се смени. Ако искате да ви препоръчам сервиз, който ще ви свърши работа, ми пишете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)