Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu Note 9 4GB 64GB Smartphone Snapdragon 675
#1

Някой има ли инфо за този модел? Изглежда супер на хартия, но има ли някой с лични с впечатления от апарата?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-04-24, 15:40:27)firebrigade6 написа:  Някой има ли инфо за този модел? Изглежда супер на хартия, но има ли някой с лични с впечатления от апарата?
По-добре вземи Редми нот 7. Този купиш ли,забравяш за поддръжка. С какъвто андроид дойде с такъв остава. Мейзу фалираха и китайската държава ги пое на 50процента. Те нямат никаква поддръжка на глобалните си версии,а и Редми нот 7 е по-добър от Мейзу във всичко. Аз съм Мейзу фен,но за сега нямат шанс да стъпят сериозно в Европа и света освен в Китай.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 1 потребител изказва благодарност на sunmaster за това мнение:
  • firebrigade6
Цитирай
#3

Благодаря за инфото. Изкушиме цената от 180$, но явно има уловка.
Цитирай
#4

Глупости пишеш,на характеристики,няма по добър ноте 7 на редми за ТЕЗИ пари.и аз пускам лиги за този модел,но ме притеснява че фалират и няма да има поддръжка.ако знам че ще има неофициална(xda,4pda...) веднага ще си взема.
Цитирай
#5

(2019-04-24, 15:40:27)firebrigade6 написа:  Някой има ли инфо за този модел? Изглежда супер на хартия, но има ли някой с лични с впечатления от апарата?
За преки впечатления на модела от потребители: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=945142

 
Цитирай
#6

(2019-04-24, 17:04:43)firebrigade6 написа:  Благодаря за инфото. Изкушиме цената от 180$, но явно има уловка.
Сънмастера е най-добър в плюенето навсякъде, където е потребител. Днес плюе Мейзу, утре ще плюе по Шаоми... Не са фалирали Мейзу. Вероятно няма да имаш ъпдейт на Андроида, но на Флайми ще имаш. И все пак Мейзу Ноут 9 е по-готин от Редми Ноут 7.

[Изображение: Meizu-logo.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на mayaiv за това мнение:
  • sunmaster
Цитирай
#7

(2019-07-11, 10:11:18)mayaiv написа:  Сънмастера е най-добър в плюенето навсякъде, където е потребител. Днес плюе Мейзу, утре ще плюе по Шаоми... Не са фалирали Мейзу. Вероятно няма да имаш ъпдейт на Андроида, но на Флайми ще имаш. И все пак Мейзу Ноут 9 е по-готин от Редми Ноут 7.
А сега кажи с какво е по-готин от Редми нот 7?
В момента на покупката забравяш за поддръжка.
Не можеш да му сложиш Гугъл камера.
Флейми Глобал е орязан от доста функции ,които има в китайския.
Няма къстъм ромове и разработчици за тях,защото не може да се отключи бутлоудъра.
Няма nfc .
Звука не е толкова силен и наситен.
Пластмасов изцяло.

Плюсове
По-мощен процесор,но флейми не може да му разгърне потенциала.
По малък като размер,за мен е плюс.
Камерата е истински 48 МП ,не че самсунгската не е,но тази е от Сони.
И снима малко по светло.

Относно плюенето,аз никога не плюя, а давам мнение на база опит,които опит и знания ти очевадно нямаш.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Защо да плюя по Шаоми или по Хуауей или други?
Сега съм с Редми нот 5 и Хуауей п9.
Хуауей п9 снима в пъти по-добре от нот 5, въпреки,че не е с 1.9 ф число.
Но примерно Редми има батерия за 8 часа екран.
Обаче на Редми получих андроид 9
А Мейзу каквото ти дадат с това оставаш.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#8

Интересно как точно си добил опит с Мейзу, като си имал миналата година само един техен СТАР модел за няколко месеца? Подчертавам СТАР и КИТАЙСКА версия, която ти създаваше проблеми с Гугълските приложения. Естествено, че ще останеш с кофти впечатления.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#9

(2019-07-11, 11:16:18)mayaiv написа:  Интересно как точно си добил опит с Мейзу, като си имал миналата година само един техен СТАР модел за няколко месеца? Подчертавам СТАР и КИТАЙСКА версия, която ти създаваше проблеми с Гугълските приложения. Естествено, че ще останеш с кофти впечатления.
Естествено ,че ще остана с кофти впечатления.Телефон който подчертавам е закупен в България,с никаква глобална поддръжка с 2 версии за година на флейми ,докато миуй,андроид,ЕИК и т.н. се обновяват през месец и то с нови функции.
Естествено,че съм изчел всичко що може и съм изгледал всяко налично ревю и опит с Мейзу.Естествено,че  страниците за Мейзу са 7 или 10,докато за Хуауей или Шиоми и т.н. са над 100 за модел. Естествено,че Мейзу имат добри телефони като Мейзу 16,не 15,а 16 и като нот 9,но поддръжката им куца до степен на 100 страници оплаквания и молби в Мейзу форумите.
Естествено,че опит се добива само с апарат в ръка според теб,не и с четене,гледане и слушане. Според теб подчертавам. Естествено,че имах 2 Мейзу м2 нот и подчертавам китайската версия бе по-здрави и добра от световната,която загряваше от нищото. Имах Мейзу м6 и по-голям боклук не съм срещал и обявите за продажба на този боклук са хиляди и никой не го иска,а Редми 6 за същите пари дава адски много и в камери и в работа и вече получава андроид 9 бета.Айде да спреш да обясняваш колко добре са Мейзу,които са фалирали и нямат интерес към България и Европа. Дори търговската на Мейзу България разказа колко е трагично всичко,само ти тука лъжеш хората,че си струвало.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#10

Първо, аз никого не лъжа. Второ, моите коментари тук във форума са много малко, за разлика от твоите, които общо взето са изпълнени с негативизъм. Стой си в разделите Хуйвей и Шаоми като си им фен, и не се тикай на всяко гърне похлупак да бъдеш!

[Изображение: Meizu-logo.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на mayaiv за това мнение:
  • sunmaster
Цитирай
#11

след дълго мислене и избор между Ноут 9и х8избрах последния.Не разбирам хората,които се прехласват по номера на версията на андроида и безконечните седмични или месечни ъпдейти,които май нищо не променят.Преди х8бях с 15лайт и смело мога да заявя,че телефончето си беше супер,а и все оше е ,дадох го на сина ми,който го спуква от ръчкане и ощепървия ден оцени разликата с хуавея,който имаше предитова.Избрах х8по простата причина,че изглежда по премиум,но ноутаси има своите предимства,основно в по голямата батерия и камера.Който и да си го купи няма да съжалява.Липсата на глобален флайм не е болка за умиране,слагаш китайска,мяташ си гугълските простотии и си готов,работа за половин час,с петнайската даже минах на китайската осмица и си работи супер.Марката си заслужава всеки лев

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)