Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart Z - първият телефон на Huawei с подвижна селфи камера
#1

Според информация на холандския сайт Mobielkopen Huawei също ще обърне внимание на концепцията за изскачаща селфи камера. Той разкрива детайли за модел на име Huawei P Smart Z, който ще предложи 6.59" дисплей с резолюция 2340х1080 пиксела. Дисплеят не е изрязан или пробит, защото селфи камерата с резолюция 16МР (f/2.0) е поставена в изскачащ механизъм. Устройството е оборудвано с чипсет Kirin 710, 4GB RAM, 64GB външна памет. Върху задния панел има сензор за отпечатъци и двойна камера с резолюция 16МР + 2МР. Батерията е с капацитет 4000 mАh. По предварителна информация смартфонът ще се предлага в черно, синьо и зелено на цена около 210 евро.
                                [Изображение: c7956453ebd8bfe70ba2375e34de323e-full.jpg]  
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Едно към едно с p smart 1019. Само дето ще му изкачва камерата.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Нuаwеі пpeдcтaви cвoя нoв cмapтфoн oт cpeдeн ĸлac Нuаwеі Р Ѕmаrt Z. Teлeфoнът имa cтъĸлeн ĸopпyc, пoдoбнo нa Gооglе Ріхеl, изcĸaчaщa пpeднa ĸaмepa и мoщнa бaтepия c бъpзo зapeждaнe. Изcĸaчaщaтa oт гopния ĸpaй пpeднa ĸaмepa издъpжa дo 100 000 циĸълa нa paбoтa, ĸaĸтo и нaтoвapвaнe дo 12 ĸг. B тoзи мoдyл e вгpaдeн eдин oптичeн ceнзop c peзoлюция 16 MP и ce пoддъpжa тexнoлoгия зa paзпoзнaвaнe нa лицeтo. Moдyлът имa нyждa oт oĸoлo 1 ceĸyндa, зa дa излeзe нaпълнo. Πpoдaжбитe нa cмapтфoнa Нuаwеі Р Ѕmаrt Z cтapтиpaт в ĸpaя нa мeceц мaй. Цeнaтa зa Eвpoпa e 280 eвpo. Πpeдлaгaт ce мoдeли c чepeн, изyмpyдeн и cин цвят нa ĸopпyca.

[Изображение: e1f48ff044912c0a106b8b977934a01f-full.jpg]

 
Цитирай
#4

От днес съм собственник на модела, като го опозная ще пиша за него.
Цитирай
#5

https://www.youtube.com/watch?v=5KwBYEnkK4Q Ето и едно ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Скоро закупих телефона от технополис с подарък блутут слушалки. За ден-два работа с него, констатирам добра батерия и бързина на реакция. Активно е Volte, което прави свързването мигновено и с много добро качество. Качествен предпазен гръб поне аз не открих за него. В този ценови диапазон ми предлагаха Xiaomi mi a3, Samsung a50, mate 20 lite, nokia 7.1, но избрах p smart z основно заради големия екран и батерията.
Цитирай
#7

И аз го ползвам,оригиналния протектор замина,дали че се надере,има ли някаква защита на дисплея ако е без протектор?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#8

Може и да има, но не разчитай толкова, по-добре си сложи протектор, ако искаш найлонов изглежда по-добре, но пък не пази толкова, а стъкления пази, но изглежда по-грозно и се разлепва по-бързо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • vladovm
Цитирай
#9

Здравейте, има ли лед нотификация телефона?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на veneff за това мнение:
  • n1s0
Цитирай
#10

(2019-09-30, 09:07:38)veneff написа:  Здравейте, има ли лед нотификация телефона?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Не
[-] 1 потребител изказва благодарност на joro_kem за това мнение:
  • n1s0
Цитирай
#11

Добро телефонче.Днес се сдобих при преподписване.Единственото което ми липсва е клониране на приложенията-дава възможност само за fb,mesenger,whats app.За viber трябва да търся алтернатива.
Цитирай
#12

Колко време ви държи батерията

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#13

Интензивно използване- ден и половина. Около два-три часа разговори на ден,всичко включено- wifi,dual 4g,два мейла,два вайбъра,локация,социални мрежи.Без да съм ограничавал нищо.
Цитирай
#14

От днес и обновление до 9,1,0,213 - секюрити патч 1,09,2019.
Цитирай
#15

След обновление до 9,1,0,213 при свързване с компютър, не виждам телефона като хард а трябва да свалям приложения с HiSuite.
 Има ли начин да си върна старото положение?
Цитирай
#16

До шайната за SIM картите има малък отвор, знаете ли каква роля играе? Аз предполагам, че е втори микрофон.
Цитирай
#17

Точно това е.
Цитирай
#18

Чудя се да не е само дупка защото при закриване на микрофона в долната част на телефона и при опит да говоря на този микрофон от др. страна не се чува нищо. Самото място на микрофона ми се видя много странно. Освен този микрофон да има задачата да слуша за околния шум и на негова база телефона да прави някакво шумопотискане по време на разговор.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Горния микрофон е шумоподтискащ.Само долния е активен за разговор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#20

Здравейте колеги,бихте ли ми казали със коя версия на блутут е телефона 4,2 или 5,0.
Цитирай
#21

5.0 e, ето вижте сами:
https://www.puppymobiles.com/huawei-p-smart-z/
Цитирай
#22

От няколко дни съм с телефона.Като батерия съм много доволен , но екрана не всеки път гасне при разговор.Има ли някой такъв проблем.
Цитирай
#23

При мен за почти два месеца само веднъж не е гаснал.Особеното на този телефон е че няма датчик за приближение да гаси екрана, а използва датчика за позиция за това.В 4pda форума обаче има доста хора с това оплакване че не гасне.Трябва много точно да позиционираш говоритела към ухото си за да гасне.Аз явно успвам да го нацеля всеки път Big Grin .
Цитирай
#24

Мерси.Значи е въпрос на свикване .
Цитирай
#25

Да.Другия вариянт е калъф-тефтер да му се купи.Затваряш тефтера и си говориш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)