Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart Z - първият телефон на Huawei с подвижна селфи камера
#26

След вчерашната актуализация която пишеше че е точно за гасенето на екрана при разговор ,положението се подобри доста.
Цитирай
Аксесоари
#27

След като хубавото ми Mi9 SE стана на сол и е в тежко състояние, се наложи да си купя телефон и избрах P Smart Z от бюджет 400Лв.

За сега по нищо не бие Mi9 SE където е само 100 лв нагоре.

Влизам за пръв път в клуба на Huawei. Надявам се да ме изкара няколко месеца!


Първи впечатления:

Голям екран - Не толкова хубав спрямо амолед.
Зарежда се изключително бавно по някаква причина а всичко е наред.
Изкащата камера е леко кривнала надясно, в технополис ми казаха че не могат да направят нищо, още докато бях в магазина и го гледах като ми го даваха им го показах. Направиха се на кухи.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#28

Само не разбрахме дали се хвалиш или оплакваш , да беше дал още 100 лв и нямаше да има драма

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#29

Кви са тия нападки срещу мен? Боли че казвам истината ли?

Просто исках да пробвам Huawei и съм доволен за тая цена

Работи си коректно телефончето, това със зареждането е било от това че бях пуснал hotpoat през това време

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#30

Щом е за няколко месеца, ще изкара...
Цитирай
#31

Нещо му има, това не е реално а е на 4тия си заряд вече.

Същите работи като със Samsung

Някакъв battery drain къдет телефона не може да ми каже от къде е.

[Изображение: AHFhKHp.jpg]

[Изображение: URdynno.jpg]

[Изображение: XKi61EY.jpg]

[Изображение: 6l0VgOa.jpg]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#32

Два месеца го ползвам този телефон и дрейн на батерията няма.Първия телефон от доста време насам, който нощно време от 23:00- 7:00 консумира 1-2% в стендбай режим без да са включени каквито и да било рестрикции и икономии,а е включено всичко- wifi,gps и каквото още се сетиш.И при най-голямото натоварване винаги има поне 30% батерия в края на деня.
Цитирай
#33

(2019-12-03, 00:21:18)BGDropche написа:  Влизам за пръв път в клуба на Huawei. Надявам се да ме изкара няколко месеца!
Преди 2-3години не беше ли член на клуба на  HUAWEI P10 Lite.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1395969

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#34

Онова беше пълно дръвце и със стар EMUI

Лагваше в кутията, онова не го броя за телефон. Както и да е напуснах клуба на Huawei вече.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#35

И аз бях тогава за кратко в клуба, но набързо го напуснах разочарован.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#36

(2019-12-15, 16:21:00)tonus написа:  Преди 2-3години не беше ли член на клуба на  HUAWEI P10 Lite.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1395969
Може да е забравил човека. То си е бая време.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#37

При положение че телефона няма Notification LED или AOD, какво използвате за индикация за пропуснат разговор например?
Цитирай
#38

(2019-12-18, 14:58:45)alexander007 написа:  При положение че телефона няма Notification LED или AOD, какво използвате за индикация за пропуснат разговор например?
Тествай например NotifyBuddy

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • alexander007
Цитирай
#39

Днес получих андроид 10. Ресет след ъпдейта не съм правил.
Цитирай
#40

Здравейте и аз получих андроид 10

Huawei p10 lite 
Цитирай
#41

На този телефон Wi - Fi двубандов ли е и съответно 2.4 и 5.0Ghz ли е?
Някой който го е тествал да каже.
Цитирай
#42

Да двубандов е на 100%. Детето има такъв, а в къщи ползвам Wifi само на 5Ghz.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Лейтън
Цитирай
#43

Здравейте, имам въпрос относно този телефон. Един приятел е с такъв, модел STK-LX1. Навсякъде в нета виждам, че този вариант е dual sim, на неговия също има място за две карти, но когато поставим две карти, втората не я засича. Дори в настройките на телефона никъде не видях да има опция за dual sim. Това означава ли, че телефона е вариант с една карта?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#44

Едносимова версия на този апарат няма.
Цитирай
#45

Ами явно има... Тоя приятел бил забравил да ми спомене, че телефона е купуван от Англия. И в интернет наистина намирам single sim версия само в английски сайтове.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#46

Да питам, телефона има ли функция за запис на разговорите? И с коя версия на андроид и EMUI работи ако има?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#47

https://huaweiadvices.com/download-call-...or-emui-9/
При мен работи на EMUI 10.
Цитирай
#48

Работи ако е инсталиран на EMUI 9. Ако вече си на EMUI 10 не се инсталира.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Ок. Благодаря значи ако реша да ползвам телефона ще трябва да инсталирам приложението и тогава да обновявам.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)