Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на смарт телевизор 32" !!!!!!!
#1

Не знам дали точно тук е подходящото място, но търся препоръки за смарт телевизор 32", който ще се ползва и за PC  монитор с IPS матрица. Разделителна способност минимум 1920х1080 ,то повече май няма за този размер.
Операционната система не е от голямо значение дали ще е андроид или WebOS , стига да имам работещи приложения HBO GO и PlayDiemaXtra.
Гледах някакви модели на LG с WebOS около 500 лв и подобни на Филипс с андроид от 500 до 650 лв с Ambient Light не знам си какво и едно моделче на Sony за 850лв. Тази цена отива и минава 43" телевизори.
Моля за вашите мнения и препоръки. Парите не са проблем стига телевизора да си заслужава. По-големи размери не ме интересуват. Голям тв имам а този ми е за резервен вариант в моята стая, за да мога да заспивам спокойно пред него без да се събуждам изкривен на дивана в хола или да заспивам с телефон в ръка гледайки HBO go или английски мач..

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си взех андроид бокс и мисля, че това е най-добрата ми покупка в живота Big Grin Шегата на страна много съм доволен. Имам и тв с андроид но бокса е доста по-добър, при условие, че не вземеш някой евтинджос. Има тема за боксовете там колегите могат да ти препоръчат. Така ще можеш да вземеш по-хубав телевизор по-евтино. Смисъл като не е смарт, ще гледаш резолюция и пр.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • cinizam
Цитирай
#3

Бокс не ме интересува като вариант.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

Това ще ти е най-голямата грешка. Вградените смартове са пълни боклуци за елементарни неща, а ти искаш Hbo go и диема екстра...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Аз имам Самсунг. Hbo go върви. Диема не съм пробвал. Колегите по-горе са прави. Производителите зарязват поддръжката много преди телевизора да е за бракуване. А и като не върви пишеш на pastor@armenia.com защото нито hbo нито производителя на телевизора се чувстват длъжни да го поддържат.
Така че по добре си вземи един ХУБАВ телевизор. И един chrome cast. Аз имам и google home и мога просто да му кажа да пусне нещо на телевизора.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
#6

Предложете хубав, качествен и евтин андроид бокс?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

Има тема за босовете, питай там. Оставете тази тема колега да си избере тв. @tonus Аз ти препоръчвам да е андроид смарт тв, просто може да правиш всичко на него. Другите ос не са много читави.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#8

Имам тв Самсунг с Tizen - има ги повечето приложения като HBO GO и Netflix, но силно препоръчвам да е с Андроид система. За 32" няма нужда да се изхвърляш на скъп тв.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2019-04-30, 06:03:57)georgekodinov написа:  Така че по добре си вземи един ХУБАВ телевизор. И един chrome cast. Аз имам и google home и мога просто да му кажа да пусне нещо на телевизора.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Аз така съм направил за 2 телевизора!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • petar37
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)