Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-11-07, 00:52:42)suffer написа:  и също така: Твоя ли е тази гривна?
Да не е била закачена някъде за друг акаунт?

Подарък ми е , уж е нова ама няма как да съм сигурна
Цитирай
Аксесоари

Снимка от кутията, дали е оригинална? До сега не е работила или стана в последствие?
П.П. С коя версия на софтуера е гривната, в настройките трябва да пише.
Цитирай

(2020-11-07, 17:36:13)milstan написа:  Снимка от кутията, дали е оригинална? До сега не е работила или стана в последствие?
П.П. С коя версия на софтуера е гривната, в настройките трябва да пише.
Не е оригинална , и не е работила до сега , възможно ли е просто да е дефектна и да няма как да се намери от телефона , въпреки че се свързва с блутута
Цитирай

Не е оригинална, това означава ли, че не е Xiaomi? В този случай мисля, че няма как да се свържи с MiFit. Би трябвало да си има собствено приложение.
Цитирай

(2020-11-07, 19:30:52)Nnnk написа:  Не е оригинална , и не е работила до сега , възможно ли е просто да е дефектна и да няма как да се намери от телефона , въпреки че се свързва с блутута

       Не трябва да я свързваш с телефона чрез блутут, а само и единствено чрез приложението дадено в упътването(Mi Fit - ако е оригинална).
Цитирай

Здравейте, получих като подарък гривната Mi Smart Band 4C.Инсталирах приложението, но при опит за свързване на телефона ми се изписва съобщението : "Сдвояването е отхвърлено от Mi Smart Band 4C_1252". Някой дали е имал същия проблем?
Цитирай

Свързвал ли си я с телефона извън приложението?
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • bronxxx
Цитирай

(2020-11-07, 20:55:20)redsys написа:         Не трябва да я свързваш с телефона чрез блутут, а само и единствено чрез приложението дадено в упътването(Mi Fit - ако е оригинална).

Xiaomi wear е арр-а. Регионът зависи от това дали е глобална или китайска гривната
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • bronxxx, redsys
Цитирай

Приложението е Xiaomi Wear. Инсталирах го отново, но не се получава.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

View help?
Какво пише?
И гривната глобална или китайска е?
Ако е втора употреба може предния собственик да не я е разлогнал от неговия акаунт
Цитирай

Здравейте, гривната е нова.Когато се стартира се появяват няколко изображения. Добавям и снима на View Help и на кутията.

View Help


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Ако гривната е закачена за блутуут на телефона - изтрий я и я търси само през арр-а. Виж дали си с най-новата версия, ако трябва опитай с по-стара. Също - клипчета със свързването трябва да има в нета
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bronxxx
Цитирай

(2021-02-13, 16:43:29)bronxxx написа:  Здравейте, гривната е нова.Когато се стартира се появяват няколко изображения. Добавям и снима на View Help и на кутията.

View Help

https://www.youtube.com/watch?v=P_2B711l3HU

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • bronxxx
Цитирай

(2021-02-13, 16:43:29)bronxxx написа:  Здравейте, гривната е нова.Когато се стартира се появяват няколко изображения. Добавям и снима на View Help и на кутията.

View Help
Гривната трябва да мине в режим на сдвояване, то си пише pair first. От гривната се активира pair mode и след това в приложението се вижда.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

Извинете за глупавия въпрос, но това как се случва?
Цитирай

(2021-02-14, 11:55:20)bronxxx написа:  Извинете за глупавия въпрос, но това как се случва?
Най-добре да се повтори pair -венето като преди това от телефона Bluetooth се премахне банда. След това изключване и включване на гривната и през mifit или xiaomi wear да се повтори процедурата. Когато телефона открие банда, трябва да излезе съобщения на банда pair the phone и да се потвърди.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Имам Mi Band 4 Глобална версия,
от извесно време, след пускане на приложението Notify & fitnessсе стартират аларми на гривната.
Аз никъде не съм задала аларма.
Това трае докато не затворя - убия приложението

Lenovo Yoga Tab 3 8 +Huawei P8lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)