Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте, за съжаление при мен след 3-4 дена ползване, екрана ми седи черен въобще не се всключва. Гривната се свързва с MiFit дори и като тъч работи, вибрира но няма екран. Разрових се из нета има тук таме някой с подобен проблем но решението явно е нова гривна...

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай
Аксесоари

пиши на сайта, от който е закупена и обясни проблема.
Получавал съм refund от gearbest за подобен проблем.
Все нещо трябва да измислят защото по принцип имаш някаква гаранция
Цитирай

И при мен гривната спря да отчита правилно съня. Имам предвид, че последните вечери се събуждам а не се отчита. Като се събуждам имам предвид че ставам, ходя до детската стая и се връщам. Преди ги отчиташе тия работи ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-09, 13:32:43)suffer написа:  пиши на сайта, от който е закупена и обясни проблема.
Получавал съм refund от gearbest за подобен проблем.
Все нещо трябва да измислят защото по принцип имаш някаква гаранция
Пуснах диспут за 50% рефънд, от алито я купих, ще видим какво ще стане.

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на amidamaru за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте,след разкачане на гривната от телефона /mifit  приложението/. И е вържа към друг телефон със друг акаунт ,ще ми се запази ли информацията която е във гривната или ще се нулира?
Цитирай

ако я вържеш с друг акаунт гривната ще ползва информацията от новия акаунт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • i770514
Цитирай

Благодаря точно това ме интерисуваше.
Цитирай

Да кажа ,че получих без никакви проблеми парите които исках за обещетение заради дефектната гривна. Бързо точно и без проблеми, просто трябваще да направя едно кратко клипче как гривната не работи .

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай

Здравейте,
Има ли някъде обяснено как точно се флашва?
След неуспешен опит гривната е в положение Connect to Mi Fit and update again и няма връзка нито с Notify нито с нищо..

Iphone 6 16GB Silver IOS 10
Lenovo tabA8 A5500-HV
Цитирай

(2019-10-17, 07:49:13)suffer написа:  в приложението има опция да си обучиш гривната.
Когато караш, седиш и т.н влизаш в behaviour tagging и си пусни съответната опция(или създай нова), за да може гривната да се нагоди по твоите привички
Това обучение само с Ми Фит ли може да се направи?Защото лично на мен не ми допадна и вече два месеца ползвам Notify & Fitness , но ми отчита крачки, при пътуване с градския транспорт и шофиране.
(2019-12-29, 22:36:10)vlado05 написа:  Мисля, че е до приложение.
Лично аз , от Mi Band 1 та до сега използвам Notify & Fitness.
Има ли случайно някоя скрита настройка за да мога да си обуча гривната (Банд 4) да отчита правилно крачките?
Благодаря и на двамата.
Цитирай

По скоро трябва да я обучиш кое не са крачки, за да не ти отчита паразитните движения
Цитирай

(2020-02-16, 19:21:03)suffer написа:  По скоро трябва да я обучиш кое не са крачки, за да не ти отчита паразитните движения
Това ми стана ясно, но само с МиФит ли става и как да процедирам да махна сегашния апп и да сложа Фит-а или може паралелно или само през Notify & Fitness може да стане?
Благодаря.
Цитирай

Никога не съм ползвал notify and fitness и трябва някой, който е с него да отговори на този въпрос.
Цитирай

Можеш да си ги ползваш и двата едновременно

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Въпросът е дали може да обучи гривната през другото приложение?
Цитирай

Здравейте! Имам следния проблем: гривната показва правилния час примерно 7:00 и ако си измеря пулса в приложението показва, че съм го мерил в 6:00.
 Как мога да го оправя?
Цитирай

Здавейте,

Опитвам се да ползвам Mi Band 4 и Mi Fit на Samsung Galaxy S10e , но не мога да го накарам да брои изминато разстояние. Свързва се, вижда къде съм на GPS-a и като му кажа, че тренирам вървене или тичане и то не отчита никакво движение. Гривната работи без проблем на Xiaomi Poco F1, така че не е от нея. Погледнах насройките на самсунга като permissions, location, etc и всичко е активирано. Някой с подобен проблем?
Цитирай

опитай вместо mi fit да ползваш Amazfit Приложението.

Същата функционалност трябва да има и там. Няма да си изгубиш данните, защото си се синхронизира с Ми акаунт (освен ако не ти е друг тип регистрацията. Тогава не мога да кажа, защото не съм тествал)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • mkoev
Цитирай

(2020-04-09, 20:07:37)suffer написа:  опитай вместо mi fit да ползваш Amazfit Приложението.

Същата функционалност трябва да има и там. Няма да си изгубиш данните, защото си се синхронизира с Ми акаунт (освен ако не ти е друг тип регистрацията. Тогава не мога да кажа, защото не съм тествал)

Благодаря много! Проработи си веднага, че и правилно ми показва маршрута. Много интересно защо не работи с Mi Fit апп-а , но няма да го мъча Smile
Цитирай

Здравейте на всички!

Знае ли някой от вас със сигурност дали с mi band 4 може да се плаща на пос терминалите в България или Европейския съюз?
Цитирай

Не , не може ! Поне тези , които се продават тук нямат NFC

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

NFC има само китайска версия. В бъдещата MI Band 5 се говори за NFC на глобалната.
Цитирай

(2020-05-28, 15:36:37)anatar написа:  ...Знае ли някой от вас със сигурност дали с mi band 4 може да се плаща на пос терминалите в България или Европейския съюз?
Очаква се. Xiaomi предлагаше два варианта на Mi Band 4, един с NFC свързаност, който е достъпен само в Китай, и такъв без, който е наличен извън страната. Това обаче скоро ще се промени и компанията ще предложи NFC версията и в Европа. За повече инфо - Тук

 
Цитирай

Чета , че ми MI BAND 4 ,версията с NFC вече поддържа Mastercard. Първата страна , като изключим Китай където може да се ползва е Русия. Картата се въвежда през апликацията MI FIT  ,разбира се  регион-Русия!

MI РУСИЯ

xakata android (на испански)
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Защо, ако си в някакво превозно средство гривната пак ти брои крачки? Има ли начин да се настрои така, че да хваща само ходенето пеша?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)