Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

То проблема не е че е на английски... Известията които получавате от различни приложения на кирилица вероятно няма да излизат коректно на Китайската версия и ще се налага да префлавате firmware-и т.н. Съмнявам се да получат Global Firmware UPDATE просто така. Не мисля, че си заслужава нервите за някви 15-тина лв. разлика в цената. Аз поръчах две Global-ки едната ми излезе 36 евро другата 38 и двете пътуват.
Цитирай
Аксесоари
#52

В алито ги има вече на $30.
Някой поръчвал ли е вече?

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#53

Преди 3 дни поръчах Global и е шипната. Дойде ми 65лв с резервна каишка и 2 протектора. Ще дам отзвук, когато пристигне Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на b0n3v за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#54

Всичките циферблати за банд 4


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#55

Много детски ми се виждат. Все едно децата от myki трябва да минат на това.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • VikeZ
Цитирай
#56

(2019-06-19, 22:10:45)suffer написа:  Всичките циферблати за банд 4

Супер са
Цитирай
#57

Kитайците се радват на шарени неща, а и ако това са стоковите в нета ще има супер много допълнителни.
От вградените на първо четене си харесах 5, така че останалите не ме греят
Цитирай
#58

Xiaomi Mi Band 4 се характеризира с водоустойчивост 5 ATM. Това означава, че тази смарт гривна издържа на налягане, еквивалентно на дълбочина от 50 метра. С други думи, смарт гривната ще оцелее при дъжд, пръскане, случайно потапяне , под душа или при плуване. Интелигентната джаджа предоставя цветен, сензорен AMOLED екран с диагонал 0,95 инча, резолюция 120×240 пиксела и яркост 450 нита. Удобният потребителски интерфейс осигурява гладко и опростено изживяване при докосване на екрана. Предвиден е още режим за регулиране на яркостта, а закаленото 2.5D стъкло има покритие срещу пръстови отпечатъци.
Гривната включва няколко спортни режима, достъпни от мобилното приложение Mifit APP за различни активности – такива са, например, бягаща пътека, тичане на открито, изкачване и бързо ходене. С просто вдигане на китката потребителят може да провери на дисплея на гривната показатели като изминато разстояние, сърдечен ритъм, скорост и други важни данни.

[Изображение: a9c0e32e8475a2143482828e54c76db2-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#59

Цитирай
#60

Mi Band 4 - Пълен обзор

 
Цитирай
#61

Международен фърмуер за банд 4:
https://geekdoing.com/threads/internatio...and-4.970/
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, Pusheka
Цитирай
#62

Вече са продадени 1 милион броя от Mi Band 4 за първите осем дни.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_sells_1_...-37739.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#63

Много добро постижение на Xiaomi. Гривната се продава с по-високи темпове от MI Band 3 и очевидно компанията ще запази първото място в света в класацията по продажби на носима електроника, където наскоро се изкачи!


Цитирай
#64

Колеги, пристигна за нула време:
[Изображение: IMG-20190626-132755.jpg]

Ще поръчкам и ще ви кажа как е.
[-] 3 потребители изказват благодарност на nzim за това мнение:
  • Friz, kokosoft, suffer
Цитирай
#65

И аз чакам една глобалка и една китайска, единственото което ме интересува е дали яркостта е достатъчна за да е видим на слънце дисплея, основен проблем при 2-ката и 3-ката.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#66

за първи впечатления, моля да пуснете нова тема!
Цитирай
#67

И аз чакам една китайска, 3-ти ден и не е изпратена Sad
П.С. Символичен рекорд, Redmi слушалките дойдоха на 6-тия ден.

Вечния бетатестер!
[-] 3 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn, nzim, suffer
Цитирай
#68

Вече всичко що е али експрес стандарт шипинг, идва със сингапурските пощи за до две седмици. Понякога и за една. Четири-пет пратки от последния месец са ми така. Интересното е, дали дават някаква преференция на али стандарт, спрямо нормална доставка със сингапурските, или просто са подобрили услугата. Предполагам е първото, но надеждата умира последна.
Цитирай
#69

Явно промяната е от началото на годината, защото февруари месец ми дойде Редми Ноте 7 за 10 дни с обикновена поща. Абсолютен рекорд, след над 3 години редовно пазаруване от Алиекспрес. Да им пожелаем да бъдат все така бързи!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • nzim, Wild bear
Цитирай
#70

Китайска весия 25€ и 31€ за глбал тук , тук  и тук  (линковете са от алито) и купон за бангоод 26€ излиза :>> BGmiband4es
Цитирай
#71

И аз чакам една Global-на версия. След 4 дни чакане вече е изпратена  Lol

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай
#72

Плюсове и минуси на Band 4 : https://androidinsider.ru/aksessuary/xia...nusah.html

 
Цитирай
#73

Здравейте колеги, и аз направих поръчка на гривната и я чакам да пристигне до седмица, но се питам няколко въпроса, понеже съм нямал никога до сега смарт гривна/часовник. Понеже вече ще започвам да спортувам по-усилено, бягане, колоездене гривната измерва тази активност, нали? Мога ли да я позлвам без да е свързана към телефона ми и без изобщо той да е в мен ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • madjo79
Цитирай
#74

Да, на 4-ката може от нейното си меню да избереш вид тренировка, бягане, колоездене и т.н. Дори и телефона да не е в тебе, после при свързване се синхронизират резултатите.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#75

При колоезденето не е така. Телефона трябва да е с теб и да си стартирал тренировката от телефона, в противен случай не ти засича дистанция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)