Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Текста е ОК обаче емотиконите май ги няма поне при мен.

P20 Pro Twilight
Цитирай
Аксесоари

(2019-07-22, 22:46:37)Pusheka написа:  Като получиш съобщение пак ли са така, защото според мен в теста е проблема. Прати си текст от друг телефон със "г" и "д" не трябва да има проблем. Поне при мен е всичко точно. И при мен в теста ги омазва но реално в известията няма проблеми.
Само емотиконите не ми излизат винаги ма ще го оправят и това. Като за първи опит си е супер.

Същата работа... Пратих си през WhatsApp. Може би N&F да ги маже...

   

(2019-07-23, 12:05:05)Pusheka написа:  Текста е ОК обаче емотиконите май ги няма поне при мен.
Емотиконите трябва да се цъкне опцията за поддръжка на емотикони в N&F за да се появят.

(2019-07-23, 11:52:59)kyosev написа:  Я да попитам, на китайска версия Ми банд 4, може ли да се сложи английски или БГ меню, ако телефона се ползва на БГ?
От това, което чета излиза, че менюто на гривната би-трябвало да е на китайски ако телефона е на БГ.
Изобщо вие коя версия ползвате - глобал или китайска понеже има разлика и в цената?

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
1.Китайката може да я флашнеш с променения MiFit от GeekDoing да стане Global-ка. (малко по-стара версия на firmware-а => няма ги по-новите иконки на аповете)
2.Из форумите чета, че при по-новите версии на firmware и китайката default-ва на английски. Може би по геолокация?

Аз съм с китайка и английско меню на телефон/гривна. Ако преборя тоя проблем с "г" и "д" ще съм доволен. А, и иконка за вайбър ще направи всичко перфектно. Smile

Бтв новия N&F даже карти от навигацията показва на екрана.
Цитирай

Има доста потенциал тази гривна, и може общо взето всичко да се изобрази на нея, след като има цветен диплей. Дали по напред в разработката ще се вкарат още работи и ще се изгладят проблемите (като този с кирилицата) ? Гледам за ми банд 3 има какви ли не неща, тука още не са пристигнали. Още съм нов във флашването на firmware на тази джунджурийка. Вчера за малко не я брикнах като ъпдейтвах с N&F, но ще се науча.
Цитирай

Колеги, Huawei са изкарали директен конкурент на Mi Band 4. Даже има допълнителен сензор, който следи нивото на кислород в кръвта- SpO2.

Някой активно спортуващ да сподели има ли сериозен смисъл от този сензор? Повече инфо за самата гривна: https://mobilebulgaria.com/news/honor-ba...d-v-kravta


Цитирай

Батерията ми е заредена преди 21 дни и имам оставащи 22 процента (с включена проверка на съня, без измерване на пулс на определени минути). Доволен съм от mi band 4, показва доста по-точно от предния ми amazfit bip Пулса.

За кислорода в кръвта. Имах преди медицинска гривна със тази функция и винаги показваше 98,99 или 100. Демек за мен беше абсолютно безполезна функция...
Доколкото виждам "Normal SpO2 values vary between 95 and 100%"

HTC 10 / iphone 12
[-] 2 потребители изказват благодарност на zviara за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

(2019-07-24, 16:55:14)milenvn написа:  Колеги, Huawei са изкарали директен конкурент на Mi Band 4. Даже има допълнителен сензор, който следи нивото на кислород в кръвта- SpO2.

Някой активно спортуващ да сподели има ли сериозен смис

Колко сте наивни с тези тамагочита за 20евро, било то Ксиоми или Хувеи!  И двете мерят едно към гьотере пулс и SpO2 , колкото китайските гривни за 3 долара. Lol  За дистанции криво-ляво става. Радвайте се на Амолед, разните там уведомления и картинки.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • fotograd
Цитирай

А защо....... ти да не си наивния, а другите трезвомислещи. Винаги се хвърляш с неясни и объркващи определения. Какво точно не ти е наред не ни интересува, но престани с определенията..... не е приятно на никой да се държиш по този начин.

Бъди по конкретен и се обоснови малко по технически , ако искаш да бъдеш разбран правилно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • emil11, milenvn
Цитирай

Влизаш в дадена тема само за да оплюеш продукта, който се коментира. Едно голямо Браво заслужаваш !
Цитирай

(2019-07-25, 11:14:56)zviara написа:  За кислорода в кръвта. Имах преди медицинска гривна със тази функция и винаги показваше 98,99 или 100. Демек за мен беше абсолютно безполезна функция...
Доколкото виждам "Normal SpO2 values vary between 95 and 100%"

Благодаря за отзива! Очаквах нещо подобно в интерес на истината, но ти разсея и най-малкото съмнение.

В скоро време ще поръчвам и аз банд 4, то се е видяло Smile


Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai..._watchface

Watchfaces..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-26, 20:45:56)Stormrage написа:  https://play.google.com/store/apps/detai..._watchface

Watchfaces..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
При мене крашва моментално, Mate 10 Pro

Вечния бетатестер!
Цитирай

Mi8 никакви проблеми... Има доста добри попадения.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

И при мен няма никакви проблеми, Redmi 5 plus.
Цитирай

Здравейте, поръчах си три броя ми 4 (китайска версия). Днес пристигнаха и всичко е ОК, телефоните с английски език още при свързването и ъпдейта променят и гривната на английски. 
Оказа се, че единия телефон е на Български и гривната остана с йероглифи.  Качих notify & fitness for mi band, настроих на гривната езика и веднага го изтрих. В началото не забелязвах проблеми но в последствие гривната спря да се събужда при вдигане и някой менюта изчезнаха. Ще търся други решения и ще пиша, пък ако някой помогне с прости напътствия, ще съм благодарен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на jotsov за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

(2019-07-26, 20:45:56)Stormrage написа:  https://play.google.com/store/apps/detai..._watchface

Watchfaces..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Леле наистина това се казва избор.Като горд 25-годишен мъж си сложих анимирания пикачу Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте ! Колкото и нови телефони , гривни и лаптопи нови като съм ги купувал идваха с някакъв заряд на батерията . Преди 4 дена като купих MI BAND 4  дойде без никакъв заряд . Заредих е и работи /не беше отваряна кутията/ и ще следя за батерията , но ми стана интересен факта . Някой от Вас да е имал такъв случай ? 

Също ме интересува - има ли някаква въжможност да мери пулса на някакви интервали сама , без да се  натиска от екрана иконката ? И ако да - от къде се прави настройката ?


п.с. - за мен най-голямата разлика с MI BAND 3 е ,че на 3-ката при силно слънце трудно се виждаше инфото на екрана Smile
Цитирай

От ми фит се прави настройката. Нормално е да дойде без заряд гривната. Зависи колко е пътувала или колко е стояла по складове с фабричния заряд
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • laviatan
Цитирай

И моята дойде без никакъв заряд, работи си нормално.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Моята дойде на 51% батерия и я заредих, като падна на 15.
Цитирай

Получих нов ъпдейт преди малко - 1.0.5.55. Не мисля, че има някакви промени, освен че са добавили полски език, поне това чета по другите форуми.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • jotsov, suffer
Цитирай

Интересното е, че след ъпдейта готиния фонт си остава. (при мен все още с латински д и г)
Цитирай

Е колеги, днеска след един скок от 3та буна във Варна ми падна гривната. Обиколих цялото дъно в периметър от 20 метра тази гривна все едно изчезна. Така, че да ви предупредя, ако някой колега е от Варна и я намери да ми пише, моля.. Big Grin Това в кръга на шегата ясно е, че няма да я намеря. Само да ви предупредя да не скачате в морето с нея, че ще последвате и моята съдба.
Цитирай

При нормално плуване, къпане не съм имал проблеми Smile. Иначе съм изумен от батерията. Днес - 9 ден е на 51% с усилен брайтнес и включени нотификации всякакви Smile
Цитирай

(2019-08-06, 06:55:06)jotsov написа:  При нормално плуване, къпане не съм имал проблеми Smile. Иначе съм изумен от батерията. Днес - 9 ден е на 51% с усилен брайтнес и включени нотификации всякакви Smile
Ами не беше нормално плуване, а скок. Big Grin
Цитирай

Реална ли е тази ниска цена от магазин в Али, или е фалшива обява? https://www.aliexpress.com/item/40000087...3c00O1WNxC
 
[Изображение: attachment.php?aid=26331]


Прикачени файлове Миниатюри
   

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)