Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2019-08-03, 20:22:30)dark написа:  Интересното е, че след ъпдейта готиния фонт си остава. (при мен все още с латински д и г)
Откакто направих настр. на N&F ,както от снимката проблема с латинските д&г се оправи и емотиконите излизат.[Изображение: 392fbd29961ecccda2e7d7013d330e47.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • dark
Цитирай
Аксесоари

https://geekdoing.com/threads/bulgarian-...los2.1095/

Ъпдейт на БГ превода, вече последния ресурс има и линк към моднат мифит да е БГ по дефоулт.
Сега преговарям да добавят опция за емотикони и главни букви за известията в MiFit. И евентулано ще се пуска сървар със ъпдейти за следващи ресурси директно през MiFit ще настоявам да има и БГ. Естествено ще трябва да превеждам но.....
Пък и вие може там в темата за MiFit да подпитате за тия неща. Колкото повече, толкова повече

P20 Pro Twilight
[-] 8 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • b0n3v, jotsov, kayovas, milenvn, milstan, petar37, suffer, TheMetal
Цитирай

(2019-08-10, 15:57:07)petar37 написа:  Откакто направих настр. на N&F ,както от снимката проблема с латинските д&г се оправи и емотиконите излизат.[Изображение: 392fbd29961ecccda2e7d7013d330e47.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s
Storstark имаш една бира от мен Smile

Явно е бъг в N&F (Трябва Clean up text from special characters - или както там се казва опцията да не е пусната)
Цитирай

Доста се колебая между Mi Band 4 и Amazfit Cor 2. Какви са разликите между тях, бихте ли ми помогнали с избора или разликата е главно в дизайна? По какви функции се разлчават и има ли голяма разлика в издържливостта на батерията? Също така Cor 2 има ли функции за различни видове спорт? Ще се радвам някой ако ми помогне с избора. Благодаря предавително
Цитирай

Някой да знае имали вариант Mi Band 4 да се използва като Smart Unlock за Windows 10 PC?
Цитирай

https://www.addictivetips.com/windows-ti...mi-band-2/

https://techwiser.com/unlock-windows-with-mi-band/
Цитирай

Всичко което и аз открих в Google не сработи при мен.
Цитирай

(2019-08-12, 20:13:35)Pusheka написа:  https://geekdoing.com/threads/bulgarian-...los2.1095/

Ъпдейт на БГ превода, вече последния ресурс има и линк към моднат мифит да е БГ по дефоулт.
Сега преговарям да добавят опция за емотикони и главни букви за известията в MiFit. И евентулано ще се пуска сървар със ъпдейти за следващи ресурси директно през MiFit ще настоявам да има и БГ. Естествено ще трябва да превеждам но.....
Пък и вие може там в темата за MiFit да подпитате за тия неща. Колкото повече, толкова повече
Във темата има ъпдейт със преведен ресурс за новия фирмуер 66. Сега разбрах че който вече е сложил предното БГ и моднатия MiFit ще получи БГ през ОТА директно. Руснака е пуснал сървара и е добавил БГ. Така че честито и нека му благодарим

[Изображение: 92a5c38722f6e81c8aa6bf2e8071755a.jpg]

P20 Pro Twilight
Цитирай

Коя гривна е по-добра, band 4 или honor 5? Втората дори е по-евтина.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Банд 4 заради батерията и заради това че е стъкло. Другото май е все тая.
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Спрях се на Хувей. Smile С по-големи менюта е . Гледах за проблем с паленето на екрана при вдигането/въртене на ръка при Ксиоми.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Преди малко получих имейл с линк от marketphones за Miband4, поръчах я за 19.90 Евро с код BAND420 :
https://www.marketphones.com/es/xiaomi-m...8c2&mc_eid=[UNIQID]

П.П. Върнаха ми парите, май са свършили вече.
П.П.П. С другата карта поръчката я приеха. Да видим кога ще пристигне.

[Изображение: marketphones.jpg]
Цитирай

Не им се доверявай!
Цитирай

(2019-08-20, 12:31:49)milstan написа:  Преди малко получих имейл с линк от marketphones за Miband4, поръчах я за 19.90 Евро с код BAND420 :
https://www.marketphones.com/es/xiaomi-m...8c2&mc_eid=[UNIQID]

П.П. Върнаха ми парите, май са свършили вече.
П.П.П. С другата карта поръчката я приеха. Да видим кога ще пристигне.

[Изображение: marketphones.jpg]
Знаете ли до кога е промоцията, че имам проблем с картата и не мога да поръчам сега?
Цитирай

Код:
La oferta es válida hasta el 31 de agosto o fin de existencia. Contamos con 100 piezas para la oferta.
Не съм пазарувал от там, но докато не се опари човек, няма да се научи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • nedko1999
Цитирай

Гледам в алито взеха да се появяват гривните с нфц и микрофон. Някой дали се престраши да поръча такава? Веднага като видях, че ще има вариант с микрофон и ми изплуваха едни идеи за интеграция с home automation системата ми и "AI"-то което я управлява(Snips.ai). Супер яко ще е да управлявам всичко само като си говоря на горивната...дано Mi Band Tools или някое от другите 3rd part приложения успеят да интегрират микрофона за друго освен асистента на xiaomi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

(2019-08-21, 10:54:09)bubo написа:  Гледам в алито взеха да се появяват гривните с нфц и микрофон. Някой дали се престраши да поръча такава? Веднага като видях, че ще има вариант с микрофон и ми изплуваха едни идеи за интеграция с home automation системата ми и "AI"-то което я управлява(Snips.ai). Супер яко ще е да управлявам всичко само като си говоря на горивната...дано Mi Band Tools или някое от другите 3rd part приложения успеят да интегрират микрофона за друго освен асистента на xiaomi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Супер ама ако знаеш китайски иначе няма да можеш.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

По-едър шрифт на кирилица като Болд за ми банд 4. Мисля че не подържа емотикони. Нормален архив, разархивирате вътре е файла за флашване.

.zip MyFont2.zip Размер: 54.48 KB  Сваляния: 18

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • petar37
Цитирай

(2019-08-23, 20:52:33)The_Jack написа:  Супер ама ако знаеш китайски иначе няма да можеш.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Явно не си ме разбрал, идеята е не да ползвам на xiaomi AI-то, ами snips. Тоест горивната да служи единствено като микрофонна апп-а на телефона ми който вече прави всичко останало...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

Още един шрифт по-едър на Български, но не е толкова рехав като предния който качих, предишния има леки интервали сякаш. Подържа и емотикони ако са активирани от някоя програма.
.zip MyFont.zip Размер: 56.18 KB  Сваляния: 29

P20 Pro Twilight
[-] 2 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • milstan, TheMetal
Цитирай

(2019-08-29, 21:03:28)Pusheka написа:  Още един шрифт по-едър на Български, но не е толкова рехав като предния който качих, предишния има леки интервали сякаш. Подържа и емотикони ако са активирани от някоя програма.
С кое приложение флашваш?

Sent from my LM-G710
Цитирай

Notify & Fitness

P20 Pro Twilight
Цитирай

От няколко дни притежавам първата си фитнес гривна mi band 4. Това което ми прави впечатление е, че след тичане Mi Fit не ми показва скорост на тичане(максимална, средна) също така не виждам данни за надморска височина и денивелация. Досега за подобни тренировки използвах приложението на телефона ми Samsung J5 - samsung health. Другото което не откривам е режим на планинарство. Ще съм благодарен да ме посъветвате как да отключа функциите за скорост и денивелация в анализа на Mi Fit.
http://prikachi.com/images.php?images/368/9641368e.jpg
Цитирай

Скорост и денивелация би могло да се види само ако имаш вграден GPS в самата гривна или ако тичаш и с телефона, защото се ползва неговият gps при активирана тренировка през Ми фит
Цитирай

Интересното е, че бях задал тичане през приложението Mi Fit и както се вижда от прикачената снимка няма данни за скорост и денивелация. Дори сега при направен проверка и пускане отново от Mi Fit стойностите които се проследяват са км, Време, Темпо и Сърдечен ритъм    
Mi band 4 има ли режим Планинарство?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)