Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Xiaomi Mi Band 4 box:

[Изображение: 1f6de8f8b55fe11ca237d86ba692b317-full.jpg]

 
Цитирай
Аксесоари
#27

вече са качени спецификациите на китайския mi.com:

https://www.mi.com/shouhuan4/specs/
https://www.mi.com/shouhuan4nfc/specs/
идентична е информацията и от двата линка.

   


рекламата:
https://cdn.cnbj1.fds.api.mi-img.com/mi-...49cb9c.mp4
Цитирай
#28

Xiaomi Mi Band 4 - Ревю

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#29

Някакво инфо имали относно NFC-то в GLOBAL-ната версия ще може ли да се ползва за нещо в България примерно като NFC таг за отваряне на врати и т.н. или?

PS: https://www.gizmochina.com/2019/06/10/mi...confirmed/
Цитирай
#30

Xiaomi Mi Band 4 - Официално видео: 

 
Цитирай
#31

(2019-06-11, 12:28:32)Stormrage написа:  Някакво инфо имали относно NFC-то в GLOBAL-ната версия ще може ли да се ползва за нещо в  България примерно като NFC таг за отваряне на врати и т.н. или?

PS: https://www.gizmochina.com/2019/06/10/mi...confirmed/

Гривната ще има три версии като най-скъпата (33$) ще има NFC. Базовият вариант ще е с цена 24$.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#32

Да  за версиите ясно, но не знаем скъпата версия с NFC дали самото NFC ще може да се ползва извън Китай... Както и да е аз поръчах вече една версия без NFC впоследствие ще решавам за другата.


[Изображение: 62325623_2317100728372618_43405544181821...e=5D930CF4]
Цитирай
#33

Продажбите на Xiaomi Mi Band 4 стартират на 26 юни на цена от $34,99. Важно е да се отбележи, че това е версията без NFC.

[Изображение: 833a381972a8a519740f7ed154c7dfc8-full.png]

Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#34

Отдолу ли ще се пъха сърцевината, като band 2 или отгоре като при Band 3?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#35

https://ru.aliexpress.com/item/330392595...4.123999.0
оферта
Цитирай
#36

Добре е, че са се доближили повече до дизайна на двойката, отколкото на тройката, но тези цветни дисплеи са ужасни, дано да може да се направи някаква изчистена версия с час и дата, а не облачета и горички.

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#37

Това е обикновен скин така че ще може да се сменят без проблеми ще има поне десетина вградени а предполагам впоследствие ще може и да си добавяме...
Цитирай
#38

Каква е разликата между глобалната и китайската гривна? Китайската я има за по $30 в али, а глобалната за няколко $ повече. Заслужава ли си глобалната за 5 лева повече или смело да взимам чайна версия?
Цитирай
#39

Ако ползваш телефона на бг език с китайската версия ще ти е на китайски гривната, а с глобалната на английски
Цитирай
#40

Да разбирам ли,че китайската версия ще ми е на английски, ако и телефонът ми е на английски в такъв случай?
Цитирай
#41

Да. Така беше и на банд 3. Но ако не обичаш рисковете изчакай да видиш първите с китайската какво пишат от първа ръка.
Цитирай
#42

Късно. Поръчах китайска вече ? ми банд 3 също ми е китайска версия, но нямам проблеми - менюто си ми е на EN, а нотификациите си идват на кирилица без проблем. Разчитам идеята на четворката да е същата.

Малко тъпо ми стана, че тройката си ми работи перфектно, а вече поръчвам нова... Ама сърби.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#43

струва си ъпгрейда според мен
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd, nzim
Цитирай
#44

Може ли да се управляват уреди през ми хоум? Едва ли, щом няма wifi... интересно бях гледал на hey+ че можеше да се пускат уреди, а тази ми прилича на копие на Hey+

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#45

То управлението реално става през BT>>>PHONE>>MI HOME т.е. не е нужен wi fi. Аз поръчах една Global-ка и все още не мога да открия никаква информация дали реално си заслужава да чакаме NFC-версията защото е възможно отново екстрата да е неизползваема извън Китай...
[Изображение: UAzwqZK.jpg]
Цитирай
#46

NFC едва ли ще може да се ползва при нас,. Примерно в Русия една от тамошните банки ще разработва вариант за разплащане, както е примерно в Китай с Alipay.
Друг модел на фирмата въпреки, че има NFC в Бг. не може да се ползва.
- едва ли си заслужава.
Цитирай
#47

С този цветен дисплей да не стане само като при ъпгрейта от honor 3 към honor 4
Да вярно вижда се много добре на слънце, да не кажа една идея по-добре и от на Самсунг гиър фит 2 про, но
живота на батерията падна от 30 при 3-ката на 5 дена при 4-ката!
Имайте го напредвид. Даже ще я пускам да се продава, че не ми се зарежда толкова.

Взех си амазфит кор 2 / банд 2 като я водят и тя е цветна и горе долу до 10 дена ще я докарам с изкл авто функции.
Цветните работи с висока яркост е тъй...хубаво, ама не стига ток. на самсунг геар-а едвам 2 дена с едно зареждане.
То по-добре пълноценен смарт да носи човек
Цитирай
#48

Моята вече пътува. Живот и здраве (и липса на митници) ще е при мен началото на юли.
Някой друг да си е поръчал също? Шипнаха ли я и колко ви излезе? На мен ми излезе $31 стандартна китайска версия.
Цитирай
#49

Мен се опитаха да ме въртят да чакам или да съм си взимал глобалната и след като им писах че няма да им мине номера и ще канселирам веднага отговориха Big Grin

Hi friend
Please ignore the last message.We get many Chinese Version today.We can sent it out within 24 hours.
But i find a problem.
The menu of Mi band 4 support English and Chinese only ,if your language on mobile phone is English,then you will use it well.
But if your language on mobile phone is another language,the Menu on Mi Band 4 will be Chinese.
We ask the Xiaomi company about this,they say the Multiple language will be update by next firmware after 1 month.
So do you accept this?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#50

Мерси за инфото, дано да е вярно. На мен не ми е проблем да е на английски но ако в един момент я подаря/продам, няма да е много добре.

Вечния бетатестер!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)