Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо не ми отчита пулса ? Изписва ми could measure.
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Моята гривна дойде преди 5 дни.
Останах изключително доволен, предвид факта, че съм ползвал Samsung Gear S2.
1. Дисплеят на гривната е много приятен.
2. Батерията е много стабилна. С моя начин на ползване би издържала приблизително 25 дни (пулс на 30 минути, записване на сън и постоянно включен bluetooth. Не съм спортувал с нея, но тогава времето на ползване ще се намали)
3. Много лек аксесоар.
4. Плавно преминаване през менюто.
5. Изключително много изгледи на часовници. Сложих си на Galaxy Fit Smile

Пътувах с автобус и наистина отчита крачки. Затова зададох на гривната, че пътувам, през телефона. Не знам колко ефект би имало това.
Май ще я флашвам за да стане на български (само не знам кой файл да флашна). Интервалите отделно ме дразнят при получен СМС.

Stay hungry stay foolish!

Samsung Galaxy S8 Plus Coral Blue
Цитирай

продължавай да я обучаваш и ще започне да не отчита
Цитирай

Супер. Smile
А кой от файловете от pusheka да флашна? Гривната ми е китайска версия без nfc.
Дали след флаша ще получавам ъпдейти на гривната автоматично или следва да става ръчно ?

Цитирай

Аз пък имам проблем с откриването на пулса.
Ту го отчита ту не...
Цитирай

Мисля да взема една такава, но съм невеж като става дума за смарт гривни / часовници. Не знам каква е разликата между двете (освен в размерите?) и кое е удачно да се ползва пред другото...
Цитирай

Зависи за какво ти трябва. Като функции се припокриват до голяма степен но си имат и разлики.Гривните са за активно спортуващи и по принцип са по ефтини. Екрана им е малък и недостатъчно информативен защото се разчита на свалянето и преглеждането на данните на телефон или таблет. Затова обаче са по леки и по устойчиви на механични въздействия и вода. Часовниците имат по добра визия, по голям екран, по нагледен достъп до събраната информация и повече контрол по обратната връзка със смартфона. По скъпи и по тежки са обаче което не предполага да се носят при активно спортуване. Предназначени са за всекидневна употреба в офиса, у дома и при разходка или каране на кола.
[-] 1 потребител изказва благодарност на veskovalkov за това мнение:
  • donscot
Цитирай

От 1 седмица използвам mi band 4 и забелязах че не мери крачките вярно.Днес от сутринта до 12 на обяд съм навъртял 567 крачки и то вкъщи без да излизам никъде.Преди това бях с mi band 3 там всичко си беше ок.
Цитирай

Опитах се да я флашна, не се получи. Някъде явно бъркам. 
Сега я ползвам на китайски. 

Това е батерията. Ако не вляза да видя, кога съм я зареждал, няма да си спомня.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)