Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на дисплех Mi6
#1

Здравейте,
преди 2 седмици си счупих дисплея на Mi6-та. Някой знае ли къде може да ми сложат хубав дисплей и да го направят както трябва. 
Ходих на един сервиз до ТУ-София, смениха дисплея, но си оставиха ръцете. Двата сензорни бутони не светят, единия даже не засичаше натискане всеки път. Ходих втори път разлепяха дисплея да "наместят конектора" и така го залепиха, че.... Освен това, цветовете на новия дисплей нямат нищо общо с оригиналния, proximity сензорите работят когато си искат. Та има ли някъде читав сервиз в който да оправят този мазаляк, даже и да трябва да се купи по-хубав дисплей.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-05-01, 07:49:58)tuntov_jr написа:  Здравейте,
преди 2 седмици си счупих дисплея на Mi6-та. Някой знае ли къде може да ми сложат хубав дисплей и да го направят както трябва....
Опитай тук - тап

 
Цитирай
#3

Също можеш да опиташ в Булграм, Савич и да питаш @Be6i4 дали няма да ти свърши работа.
Друго за София не се сещам.
Откъде е купуван телефона?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bummer2000
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите. Ще проверя в ситител и булграм.
Телефона е купуван от ebay германия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tuntov_jr за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

(2019-05-01, 08:59:26)tuntov_jr написа:  Благодаря за отговорите. Ще проверя в ситител и булграм.
Телефона е купуван от ebay германия.
Здравей, мога да ти сменя дисплея. Може да поръчам от България или от Китай. Аз също съм с Xiaomi MI6

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • bummer2000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)