Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може ли някой да ме научи
#1

Как да правя снимките най - правилно с оригиналния си софтуер. Все ми стават малко размазани. 
Другото, което много ме интересува, как да правя снимка с нещо на фокус, а от страни на въпросния предмет всичко да е леко замъглено ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

За замазаното си избърши камерата Big Grin логично е

А за замазаното отзад ако имаш портретен режим.

Ако нямаш се доближават и цъкаш точно там където искаш да е фокусирано. Не е добра опция ама пак става.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Камерата ми е чиста, не от това снимките не стават както трябва. А за другото - искам ефекта blur .... с основната камера. Тоест, снимам жена ми примерно на поляна, а на снимката жена ми ясно, а полянката леееекинко размазана

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

Портретен или режим Боке търсиш.. добре е да си разгледаш всичките настройки на камерата
Цитирай
#5

Точно Боке режима избираш и има плъзгач, с който регулираш степента на замазване.

         
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • chinchilla
Цитирай
#6

(2019-05-02, 15:27:22)XAn4ETO написа:  Точно Боке режима избираш и има плъзгач, с който регулираш степента на замазване.

 Супер си, благодаря 

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)