Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iPhone X е най-продаваният телефон в света през 2018г.
#51

Зависи, някой се ползват и за iMessages, Live Photos, iTunes, iCloud и за жалост 3d touch...
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-05-05, 22:39:34)Victormihov написа:  Зависи, някой се ползват и за iMessages, Live Photos, iTunes, iCloud и за жалост 3d touch...
Аймесидж е нещото, което търся и при Самсунг, но за жалост го няма.. това е най-хубавото на айфон

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#53

Има го на Android Pie и работи. Няча кои обаче да чете Patch Notes

Трябва и на двата телефона да се е сетъпнало преди това за да работи. И със една дума по добре си ползвай Messenger, Viber

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#54

Твърдението в заглавието на темата е невярно. Апъл никога не са били първи. А 2018 бяха избутани от Huawei на трета позиция. Производството на Iphone X се ограничи преждевременно и драстично.[Изображение: 809f25384d68cd3b49ea0c2860c904b3.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#55

Добре де, купих си Redmi Note 5, защото има жак за слушалки, батерията кара 2 дни без проблем и може да се ползва за дистанционно (ИЧ порт). Не твърдя, че е перфектен, ама това ми върши работа. Има Note 6, Note 7, но ще ми вършат същата работа. Има и още 1000+ модела с Андроид плюс няколко с iOS, ама те не ми вършат същата работа. От друга страна карам 10-годишна кола, която купих нова за близо 50 000лв, налял съм в нея още поне 20 000лв, но идиотите от Мицубиши не пуснаха нов модел (Лансър) и ще си я карам докато се разпадне, защото освен, че ми върши работа няма с какво да я сменя.
В задачата се пита дали съм изкривен нещо, че да си купувам неща, които ме интересува каква работа ми вършат, а не колко струват?
Мога да си позволя нов iPhone или нова кола (ясно, че няма как да е Мицубиши), ама ако го направя ще се лиша от неща които ме кефят и/или са ми полезни, за да платя данък "обществено мнение".
Съвсем друг е въпросът доколко е представителна тая класация. Само ще вметна, че Huawei в Северна Америка на практика няма как да си купиш.......

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

(2019-05-06, 00:15:00)BGDropche написа:  Има го на Android Pie и работи. Няча кои обаче да чете Patch Notes

Трябва и на двата телефона да се е сетъпнало преди това за да работи. И със една дума по добре си ползвай Messenger, Viber
Каквото и да измислят, няма дори грам приближаване до епълското .

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#57

Както важи и обратното за Ейпъл!
И все още не мога да приема толкова скъпа марка, да няма AOD.
Цитирай
#58

Едно напълно безсмислено нещо е AOD.. половината сигурно не я използват, защото и без това батерията на Самсунг е калпава. Много по-полезна функция е аймесидж, отколкото AOD.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#59

(2019-05-06, 08:34:56)Iordannenov написа:  Едно напълно безсмислено нещо е AOD.. половината сигурно не я използват, защото и без това батерията на Самсунг е калпава. Много по-полезна функция е аймесидж, отколкото AOD.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Не мисля, че е глупост, тука доста потребители ще те оборат. И не става въпрос за Самсунг, при Хуавей и при Пикселите си е ок. Да виждаш часът без да ти се налага да отключваш, нотификации дори и времето...
Цитирай
#60

(2019-05-06, 08:37:42)tiesto_pld написа:  Не мисля, че е глупост, тука доста потребители ще те оборат. И не става въпрос за Самсунг, при Хуавей и при Пикселите си е ок. Да виждаш часът без да ти се налага да отключваш, нотификации дори и времето...
Точно, че виждам масово изключване на тази функция, за да не точи от батерията ( колкото и минимално да е то ) и хората разчитат повече на лед известието и си го търсят повече Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#61

Не виждам логика да изключва нещо което дори да ти гълта 5% общо можеш да ги навакса с бързо зареждане за минута.
Цитирай
#62

Когато отварям форума и чета в доста теми, виждам точно това.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#63

В новата iOS 13 ще я има налична.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#64

Не разбирам защо спорите, всеки си решава за функцията. Аз имам ръчен часовник, и на мен въобще не ми е нужна. Пък и това да си извадиш телефона за да видиш часа, беше модно първи срок в 5 клас на децата ми. Smile Това, че на някого е нужна не значи че е масово явление или пък е нужна на мен!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#65

(2019-05-06, 08:53:12)hazART написа:  В новата iOS ще я има налична.
Не вярвам
Цитирай
#66

Ще я има.
@m.dachev тук говорим за най-продаван телефон, а не за най-голяма печалба от продадени телефони.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)