Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A50 или Huawei P30 Lite
#1

Понеже не успях да намеря ( а и не занм дали е възможно) как да променя името на предишната си тема за Самсунг А50 и Хуавей Мейт 20 Lite, с излизането на P30 Lite, 20-ката отпадна като варинат, тъй като все още не съм закупил телефон. 

Samsung A50 ми идва 409 лева.
Huawei P30 Lite - 539 лева. 

Смятате ли ,че Huawei-я е с по-добра камера и оправдане лие  разликата в цента в пола на p30-ката ?
Цитирай
Аксесоари
#2

На свободна продажба разликата в цената м/у p30 lite и mate 20 lite не е оправдана.
Като хардуер са сходни, но модемът на mate 20 lite е много по-добър
Цитирай
#3

А п30 сравенен със Самсунг А50 ?
Цитирай
#4

(2019-05-03, 17:29:28)ddimitar94 написа:  А п30 сравенен със Самсунг А50 ?

P30 е флагман а A50 предполагам е среден клас.
Цитирай
#5

А50 не може да се сравнява с p30.
Аз лично продължавам с традицията, Самсунг ли е трябва да е флагман.
Цитирай
#6

аз говоря за P30 Lite
Цитирай
#7

Според мен a50 е по-добрия избор, 4000 мах батерия 6.4 инча дисплей предполагам по-добър, виждах го на живо и съм почти навит да си го взема.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Днес взех а50 за подарък, като доста четох и го сравнявах спрямо Mate 20 lite и р30 lite и мисля че е една идея по-добър вариант хардуерно а и като цена е по-добре позициониран.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

(2019-05-10, 21:21:55)tonus написа:  Днес взех а50 за подарък, като доста четох и го сравнявах спрямо Mate 20 lite и р30 lite и мисля че е една идея по-добър вариант хардуерно а и като цена е по-добре позициониран.

Преди да го подариш, поразцъка ли го малко. 
Хвърли ли едно око на камерата?
Цитирай
#10

И моя го чакам днес да дойде. Батерията е добра и ме кефи че е 6.4 инча.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

А50 е поредната глупост на корейците в този клас! Ама всеки сам решава за какво да даде парите си..

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#12

Кое е глупостта?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Samsung нямат читаво устройство в този клас и а50 не е изключение..На хартия звучи добре.., на практика нищо особено.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#14

Само където батерията му е по-голяма от твоята има 128gb памет, Super AMOLED, голям дисплей, камерата е добра като за този клас, парите също.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

(2019-05-15, 10:06:33)ddimitar94 написа:  Преди да го подариш, поразцъка ли го малко. 
Хвърли ли едно око на камерата?

Аз на моите телефони снимам един два пъти в годината а какво остава на този.

(2019-05-15, 10:54:24)maktub19 написа:  Samsung нямат читаво устройство в този клас и а50 не е изключение..На хартия звучи добре.., на практика нищо особено.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Щото лайт сериите на Хуауей са като ракети и са безпроблемни особено след като получат генерален ъпдейт на андроида. За тези пари а50 вече е среден клонящ към нисък клас и върши чудесна работа на хлапето.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#16

(2019-05-15, 16:50:31)tonus написа:  Аз на моите телефони снимам един два пъти в годината а какво остава на този.


Щото лайт сериите на Хуауей са като ракети и са безпроблемни особено след като получат генерален ъпдейт на андроида

3 години ползвах p8 lite и нямаше лаг дори и след голям ъпдейт
Надали следващите модели ще са по-зле
Смартовете на Huawei i Honor са много добре оптимизирани
Цитирай
#17

Имал съм близки срещи с P9 lite и P10lite и не се задържаха дълго при мен, макар че ми бяха служебни и ги ползвах основно за разговори, но бързо ме изнервяха.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#18

@solo, такива работи няма и при флагманите, не знам как си ги ползвал, сигурно само за разговори.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

За всичко без игри и фейсбук
Може би не съм хард юзер, но ползвам смарта за почти всичко
От диагностика на личният ми автомобил, през гледане на ТВ и youtube,
навигация, viber и linkedin... доскоро даже снимах с Sony QX100 и смартфон
Имам навик обаче да затварям ненужните апове и табове
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)