Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на смартфон на тази марка
#1

Здравейте. Интересува ме следното: Всички телефони на марката ли трябва да се флашват с ромове и т.н., за да тръгнат или вадя ги от кутията и започвам да си настройвам както обикновено. Говоря за високия им клас телефони. Като ви чета мненията и постоянно флашвате и се чудя колко е сложно да вземеш такъв телефон и да го подкараш? Искам да сменя Самсунг с9ката ми с нещо на тази марка или Huawei. Батерията ми е от главно значение и камерата.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, разбира се, ако си с Global Rom, който е официален за Xiaomi, нямаш нужда от флашване на други. Има си OTA ъпдейти и дълга поддръжка. Просто си вадиш устройството от кутията и си го ползваш без проблем.

 
Цитирай
#3

Както казва колегата:
Вадиш от кутията и ползваш. Просто си купи глобална версия, за да нямаш ядове
Цитирай
#4

Трябва ти само телефон с глобален ром и нищо повече. Аз съм очарован от марката, след мен половината рода мина на Xiaomi, сега и останалите се канят... Моя за две години не е правил никакви проблеми и с яко ползване на 4г под 8 часа екран не е падал. А преди него сменях по няколко телефона годишно, ромове, руутуве работи... Все нещо им се прецакваше или ме дразнеше.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#5

Както каза колегата @suffer, търсиш Global Version, глобал ром също ти върши работа, но никога не знаеш кой как го е флашнал.

Разликата е, че при Global Version рома си е качен от Xiaomi, там грешки няма.
Global Rom е китайска версия на телефона с префлашнат глобален ром от някой, т.е никога не може да си сигурен дали ще е 100% ок.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)