Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 8 vs Mate 20
#1

Темата ми е любопитна понеже един познат се чуди дали да си продава Note 8 и да си купува Mate 20.

Аз давам един + за Note 8, но ме помоли да пусна темата, за да види какво ще кажат вещите лица...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Mate 20 е по-добър, защото е по-нов, от най-високата серия на марката е, има по-добра батери, по-добра камера, няма рамки, няма водоустойчивост, чипа му е по-нов, Android и той е по-нов.
Samsung Galaxy Note 8 има слаба батерия, няма стерео звук, но пък има писалка, водоустойчив е, повече екстри.
Но пък ако иска да погледне Samsung Galaxy Note 9, той е по-добър и от двата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

@hazART, май се обърка пак. Човека пита за чистия мейт, а не за про версията.
Съгласен съм, че мейта има по-добра батерия и до там.

1916 
Цитирай
#4

Да да за чистия Мейт става на дума тук.
Ноут 9 да машинка е, но е пара...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#5

@mils, с кое се обърках, или ти не знаеш за какво става на въпрос.
Или тука вече като имаш същия телефон и се засягаш. Всичко му е по-добро на Huawei, кажи ми с кое не си съгласен, да не би да има рамки, чипа да не е от среден клас, камерата да не му е по-зле.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Изобщо не се засягам. Много пъти съм писал, че на марки не робувам.
Автора на темата е споменал  преминаване от Note8 към Mate20. Аз не виждам никакъв смисъл от това. Даже личното ми мнение е,че това си е набутване. Хуавея има по малко рам, по лош дисплей (IPS LSD срещу Super AMOLED  и пикселна гъстота 379 срещу 522 в полза на Самсунга), както и ти си споменал няма водоустойчивост, няма безжично зареждане (за някои може да е без значение, но за мен е +).
Предимството на Хуавея е по голямата батерия и че е по нов модел. Със сигурност ще получи андроид 10, докато големите ъпдейти на Ноут-а приключиха. 
Камерите няма да сравнявам, защото Хуавея не съм го ползвал, а също така съм профан във фотографията.

1916 
Цитирай
#7

Някой още нещо да сподели...
Нещо за Mate 20...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#8

Аз съм с чистия мейт 20 и съм много доволен, вкъщи имам и С9 плюс и мога да кажа, че мейта не отстъпва по нищо. Дисплея е IPS и на живо изглежда супер, ясен със хубави наситени цветове, по-малко рам има, но аз не съм усетил какъвто и да е лаг откакто съм го купил, винаги имам 1.5 гб свободна памет. Играя PUBG и върви много мазно. Камерата е доста добра и понякога съпругата ми със С9 плюс се ядосва, че моите снимки са по детайлни и хубави. Батерията - е няма такова животно, под 11 часа СОТ почти нямам, ако играя игри 9-10 часа СОТ. Телефончето е супер, като единствен недостатък, на който вече свикнах е широчината, малко е неудобен в началото за работа с една ръка, но сега не бих го заменил

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)