Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запитване относно корпус
#1

    Здравейте! Имам запитване относно корпуса на галакси с7 понеже се е разхерметезирал и ме притеснява
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно батерията ти е заминала и се е надула и повдигнала задния корпус. Предполагам не държи много вече?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Ами държи един ден
Цитирай
#4

Точно от тази страна се намира батерията .
Подута е
Нова оригинална батерия + нов заден  капак около 35 лева 
Поръчай си ги от Алиекспрес , а аз мога да ти ги сменя безплатно ако си край СтЗ
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#5

Стига с този алиекспрес, все едно сте на процент. Като поръча батерия от там и я чака от там два месеца а и накрая се окаже менте какво правим? В България има магазини, които продават батерии с отлично качество у с гаранция на нормални цени.
Цитирай
#6

(2019-12-04, 19:00:55)lost in написа:  Точно от тази страна се намира батерията .
Подута е
Нова оригинална батерия + нов заден  капак около 35 лева 
Поръчай си ги от Алиекспрес , а аз мога да ти ги сменя безплатно ако си край СтЗ


Може да не му се наложи смяна на капак.


При мен също има разлепяне в горен ляв ъгъл на капака, след като беше гаранционно сервизиран в отиризиран сервиз "Сръчко "на марката.
Гаранцията изтече и ми бяха поискани 35 лв за залепване на капака. В други сервизи намерих цена от 25 лв. Цените ми се видяха доста високи. Реших  да поръчам лепенката от Алиекспрес и се направих на домашен майстор. Lol

Накратко процедурите:


1. Прорязах с тънък скалпел лепилото държащо капака. Около камера  имаше доста прах, поради разлепването на капака.

[Изображение: IMG-20200517-174922.jpg]

2. Почиствате всичките страни  от старото лепило от борда на телефона. Направих го с търкане с пръст и нокът. След почистване на остатъците, минах и с пампон със спирт.
3.Отлепвате бялата лепенка от капака на телефона и отново почиствате.
4.Почиствате  елементите от прах там, където е нужно.

Забелязах за липсващ болт. Може би техниците от сервиз "Сръчко" са го забравили. Lol


Непочистен борд от лепило на лявата страна.
[Изображение: IMG-20200517-175000.jpg]

Почистване на десен борд. Трябва да лъсне.
[Изображение: IMG-20200517-175031.jpg]

Комплектът на Алиекпрес включва двустранна лепенка и кърпички.
[Изображение: IMG-20200517-180246.jpg]

5. Напасването е малко пипкаво. Първо се залепва лепенка с бялото надолу към  основата на телефона. Черната лепенка гледа към вас.

[Изображение: IMG-20200517-182452.jpg]

6. За финал слагате капака. Притискате го с пръсти, за да залепне. Не съм ползвал скоби, щипки и тн.

Процедурата е готова. Всичко това ми отне половин час време и коства 1 лев за лепенката. Smile Телефончето - перфектно. Smile
 
[Изображение: IMG-20200517-185140.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 4 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • astankov, master89q, stoianmitkov, vankatalp
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)