Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на екран - Сервиз за P10
#1

Здравейте,
Имам една 10ка със строшен екран, бачка си но е напукан целия, та не ми се хвърля телефона, и ако няма да ми струва колкото здрав втора употреба телефон, си мисля да сменя дисплея, и да го държа за резервен тел у дома.
Въпросите ми са:
- от къде да си купя читав екран.
- къде да го дам за смяна, тъй като съм от Ст-Загора, и нямам идея дали тук има сервиз който може да ми го смени качествено.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре го изпрати в официалния сервиз на ХуХавей в София. Предвид вече остарелия модел цената може да е много прилична.
Освен това, ако имаш остатъчна гаранция, ще може да си я ползваш. Ще ти сложат оригинален дисплей и всичко прилежащо към него.
Обади им се и ги попитай за цена, и ако те устройва, пращаш с куриер.
Цитирай
#3

В сервиза на хуавей в София дисплея и смяната струва 230лв.
Цитирай
#4

Имам проблем с моя HUAWEI P10 засече ми дисплея, смениха го но сега прави същите номера. Засича скрийна за определено време и после пак започва да работи. Какъв може да му е проблема. Защо с нов скрийна пак засича?
Цитирай
#5

(2019-07-04, 11:19:17)Galina10 написа:  Имам проблем с моя HUAWEI P10 засече ми дисплея, смениха го но сега прави същите номера. Засича скрийна за определено време и после пак започва да работи. Какъв може да му е проблема. Защо с нов скрийна пак засича?
Сигурен ли си че екрана е сменен и ако да най-вероятно не е в него проблема.
Цитирай
#6

Къде си го сменял? Имаш ли документ, удостоверяващ смяната и стария екран?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)