Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: Samsung-Galaxy-A70-color-combo.jpg]
 
Samsung официално обявиха Galaxy A70. Новият представител на A-серията определено има какво да предложи на потребителите. Първото, което се набива на очи, е бързото зареждане от ново поколение, което работи при 25W и е почти идентично с това във флагмана Galaxy S10. Сред другите екстри са камери с 32-мегапикселови сензори както за селфита, така и за стандартни снимки и вграден в дисплея сензор за пръстови отпечатъци. Дисплеят логично е Super AMOLED, а неговият диагонал е 6.7 инча. Резолюцията е HD+. В официалните документи не се споменава за вида на вградения сензор за отпечатъци, но почти сигурно той е същото оптично решение, което вече бе използвано в Galaxy A50. Сред другите екстри са камери с 32-мегапикселови сензори както за селфита. Основната камера е тройна и освен 32-мегапикселовия главен сензор включва 8-мегапикселова широкоъгълна леща и 5-мегапикселов дълбочинен сензор.

[Изображение: 8ea1e904-61cc-11e9-b92f-deef78e36bd1.jpg]

Използваният чипсет е осемядрен Exynos, при който групата с двете бързи ядра работи на 2.0 Ghz, а шестядрената е с честота 1.7 Ghz. Ще се предлагат конфигурации с 6 и 8 GB RAM, а за приложения ще са налични 128 GB.
[Изображение: 6bfe72892a6bb815d868f6f01f989be1d06920bd.jpg]
Наличните цветове ще са черно, синьо, корал и бяло. 

[Изображение: samsung-galaxy-a70-2.jpg]

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес го разгледах в Технополис. Хареса ми .Не успях камерата да тествам. Май ще го  вземам.
Цитирай
#3

Няма ли някой да е купил тефона?
Цитирай
#4

От днес Samsung стартира продажбите на Galaxy А70 на българския пазар. Моделът предлага последните технологични иновации на компанията и подобрени основни функции, сред които стилен дизайн, голям Инфинити-U дисплей, усъвършенствана тройна камера, мощна батерия и висока производителност. Смартфонът е наличен в търговската мрежа в четири атрактивни цвята – черен, бял, син и корал на цена от 799 лв.: https://www.359gsm.com/noviyat-galaxy-a7...iya-pazar/

 
Цитирай
#5

Samsung Galaxy A70 - пълен обзор

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • rorosims
Цитирай
#6

Аз го купих

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#7

Дай мнение.
Цитирай
#8

Имам телефона от 2 седмици и имам проблем, дисплея светва сам по време на разговор. Сложил съм стъклен протектор Cellular, възможно ли е проблема да е в него, или проблема е друг. Относно телефона, наблюденията ми са само върху батерията, изкара 3 дена със 7 часа дисплей, но малко разговори, към 2 часа. За сега няма лаг, за камерата не мога да кажа нищо, още нямам кабел за компа, тайп ц тайп ц.
Цитирай
#9

^ Колега, проблема със светването на дисплея по време на разговор е заради частичен софтуерен бъг на сензора за близост. Именно затова, много често се самоотключва докато е в джоба, дори при включена функция за защита против неволно отключване. Проблема е в почти цялата А и S серия на Samsung, не при абсолютно всички бройки, но поне при половината. Дори при супер много Galaxy S10-ки го има. Софтуерен е, ще бъде оправен с някой от следващите ъпдейти.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lenux за това мнение:
  • ultravioletsf
Цитирай
#10

Благодаря за бързия отговор!
Цитирай
#11

@rumen68
Забележи по време на разговор къде светка лека бяла светлинка в горния край на дисплея. Това е сензора за близост. Поради големия екран може да бяга от ухото ти и да се включва екрана.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#12

(2019-05-21, 08:29:19)rumen68 написа:  ... още нямам кабел за компа, тайп ц тайп ц.

Е как, оригиналния кабел за зарядното става - в компа USB...в телевона тайп ц...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#13

Кабела към зарядното е тайп ц.
Цитирай
#14

Абе има дребни проблемчета. Не ми се включва сам дисплея, но тези кабели... Не можах да си ползвам ОТА кабела от стария тел, та го чаках по въздуха да прехвърля. зарядното е двупосочно тип С , който не го е виждал да не ми обяснява за USB! пеносимата ми батерия и тя е с микро USB и ще трябва да се купува преходник и за нея или да я изхвърля Sad

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#15

Здравейте от скоро съм този a70, за сега съм доволен от него,вече трети ден от както не съм го зареждал,при нормална употреба,обаче ми направи впечатление,че докато се зарежда няма никъде индикация,че се зарежда,някой знае ли нещо по въпроса.
Поздрави
Цитирай
#16

Ако имаш пред лед индикация няма.
Цитирай
#17

rumen68@ извинявам се че пиша в вашата тема но да споделя и аз че проблема с светването на екрана по време на разговор го имам и аз. Моят телефон е S10 и имам същият проблем това се дължи на датчикът за близост който се намира от ляво на екрана при мен точно над иконата % на батерията . Пичовете от самсун не са си направили проучване че хората който държа телефона с дясната ръка си опират телефона до ухото от ляво и по този начин диапазона на датчика излиза извън ухото и се получава този проблем. Това не знам дали може да бъде решено с ъпдейт понеже датчика е под екрана. Варианта е да го държите с лявата ръка така датчика ще пада от дясно на ухото и няма да го има проблема. Лично за мен не е решение понеже съм инвалид и не мога да го държа с лявата ръка. Може да пробвате дали съм прав, това е лично мое мнение но досега това са моите наблюдения.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#18

И аз съм с S10, но нямам такива проблеми със сензора, а винаги говоря от дясната страна. Може би и това, че ухото ми е голямо е от значение  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • dido01980
Цитирай
#19

Проблема с лед индикацията доколкото разбрах се решава с функцията always on display. Може ли да качите няколко снимки направени със смартфона, интересува ме най вече при смрачаване и вечер как са снимките.

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#20

И аз да се похваля със един А70,вчера преподписвах в Теленор и го взех.И сега  А50 -то отиде при съпругата а А70 за мен.
Цитирай
#21

А честито !
И аз трябва да преподписвам, а и телефончето ме кефи...
Кажи моля те каква оферта ти дадоха за плана и за А70 ?

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#22

25лв.неограничени мин.100 международни 10GB  580лв тел в брой.
Цитирай
#23

Оставам едно ревю https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...w-1936.php

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#24

(2019-05-25, 09:32:58)i770514 написа:  25лв.неограничени мин.100 международни 10GB  580лв тел в брой.

Благодаря! Супер оферта  Tummenupp

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#25

Камерата е доста посредствена за жалост.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)