Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари

(2020-04-04, 09:22:35)batala написа:  Специално за тези услуги отдавна съм спрял да ме интересува дали ще пуснат нови модели или не. Стига да има информация дали тръгва на определен модел апарат намира се начин и се пуска. Ако чакаш да "тестват" услугата и да ти я пуснат.... Еми приятно чакане....
То не е въпроса да правим гимнастики и маймунджалъци. Важното е да не ни правят на маймуни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Cv3T0m1R
Цитирай
Аксесоари

И аз мисля точно така. Насила те карат да се правиш на тарикат и хитрец, за да победиш системата. И то за нещо дребно, което ти се полага и за което си плащаш. Нещо което не им струва почти никакъв ресурс.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Cv3T0m1R за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

Днес забелязах че разговорът не прекъсва на всеки час, както беше до преди седмица. Това ограничение от оператора ли идваше досега, или от Android 9?
Тия които ползвате VoLTE, прекъсва ли ви връзката на всеки кръгъл час?
Цитирай

(2020-04-07, 18:51:24)Cv3T0m1R написа:  Днес забелязах че разговорът не прекъсва на всеки час, както беше до преди седмица. Това ограничение от оператора ли идваше досега, или от Android 9?
Тия които ползвате VoLTE, прекъсва ли ви връзката на всеки кръгъл час?
Виваком прекъсваше на един час без някоя друга секунда. Може да са пипнали нещо...

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • Cv3T0m1R
Цитирай

Някой да знае къде изчезна менюто в което се виждаше колко дни и часа е ползван телефона от последното пълно зареждане ? След ъпдейта до 10 не го намирам.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

(2020-04-20, 13:58:47)rorosims написа:  Някой да знае къде изчезна менюто в което се виждаше колко дни и часа е ползван телефона от последното пълно зареждане ? След ъпдейта до 10 не го намирам.
В Андроид 10 вече не се отчита по този начин използването на батерията.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • rorosims
Цитирай

(2020-04-20, 16:13:14)NaniG написа:  В Андроид 10 вече не се отчита по този начин използването на батерията.
Много тъпо да махат опции с които сме свикнали. Лично на мен ми беше полезно.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Купих го преди месец. За това време 2 пъти сменям дисплей за по 250лв. Дисплея е голям и е изключително чуплив. При първото падане е счупен, въпреки че е с протектор отпред и отзад.
Цитирай

Вземи си телефон от CAT. 500лв. за смяна на дисплей, това звучи като тролене. А ако не е тролене, звучи като виц. Особено за телефон който струва 600лв. Аз получих първия си телефон през 2001. За 19 години съм сменил десетки и никога не съм чупил нито дисплей, нито каквото и да било по тях. И протектори и кейсове никога не съм ползвал. Максимум силиконово калъфче.
Цитирай

Здравейте, от половин година съм с този телефон и честно казано съм адски разочарована вече от Samsung....
След обновяването на Андроида и пълна скръб. Батериата пада бързо, телефона загрява, а да не говора, че от 3 дни няма вибрация. Бълен бъг....

A500FU ; J5 (2016); Huawei P20; Samsung A70 2019
Цитирай

Върни фабричните настройки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Странно. При мен няма никаква разлика от 9 и 10. Абсолютно никаква.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Здравейте колеги  Smile

Когато изгасне always on display, минават около 11- 12 секунди и за част от секундата се показва часовника и пак изчезва.
Има ли начин always on display да не изгасва ?
Цитирай

Здравейте!

От днес always on display, вече не работи.

Някой може ли да помогне?
Цитирай

Върни му фабричните настройки.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Колеги, днес дойде ъпдейт.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

На някой случвало ли му се е да откаже тъч-а? Телефона си работи, бутоните отстрани работят, но нищо не може да се прави от дисплея. Оправя се само след рестарт с volume down + power бутоните. За сега го е правил само 2 пъти, но си е притеснително.
Цитирай

Моят постоянно взе да се отключва докато е в джоба ми. Изключих двойното почукване. Никакъв ефект. Затварям джоба с цип, за да няма никаква светлина за сензора. Никакъв ефект. "Вдигане за събуждане" "Двукратно докосване за събуждане" и "Умно оставане" са изключени. "Защита от случайно докосване" е включена. Някой имал ли е подобен проблем, и успял ли е да го реши?
Цитирай

(2020-06-23, 08:48:16)dragonn2 написа:  На някой случвало ли му се е да откаже тъч-а? Телефона си работи, бутоните отстрани работят, но нищо не може да се прави от дисплея. Оправя се само след рестарт с volume down + power бутоните. За сега го е правил само 2 пъти, но си е притеснително.
И На Xiaomi Mi9, ми се случва. предполагам е софтуерно. Не съм намерил решение освен рестарт.
(2020-08-04, 13:32:23)Cv3T0m1R написа:  Моят постоянно взе да се отключва докато е в джоба ми. Изключих двойното почукване. Никакъв ефект. Затварям джоба с цип, за да няма никаква светлина за сензора. Никакъв ефект. "Вдигане за събуждане" "Двукратно докосване за събуждане" и "Умно оставане" са изключени. "Защита от случайно докосване" е включена. Някой имал ли е подобен проблем, и успял ли е да го реши?

Сложи си парола на телефона. Парола с цифри или букви и ще ти се реши проблема донякъде.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Имам парола но не помага. Когато си пусна Samsung Health да ми брои крачките, дори да изключа дисплея, той пак успява да се включи ида отваря разни приложения. Доколкото разбрах от ровичкането по форумите, единствения сигурен начин е да се държи телефонът с дисплея към виншната страна на джоба, а не към бедрото. Засега това решава проблема. Дано от Samsung да измислят нещо.
Цитирай

Колеги, някой може ли да препоръча работещ порт за Google Camera, защото свалих 3-4 и нито един не работеше нормално

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

(2020-06-23, 08:48:16)dragonn2 написа:  На някой случвало ли му се е да откаже тъч-а? Телефона си работи, бутоните отстрани работят, но нищо не може да се прави от дисплея. Оправя се само след рестарт с volume down + power бутоните. За сега го е правил само 2 пъти, но си е притеснително.

И на мен ми се случи 2 пъти . Оправих го с удряне на дисплея по мека повърхност.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)