Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари
#26

За това пък новия Samsung Galaxy A70S може да предложи 64MP камера !!!
https://mobilebulgaria.com/news/galaxy-a...4mp-senzor

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте колеги. Прави ми впечатление че пача за сигурността е от март. При вас от кога е?
Цитирай
#28

(2019-05-27, 07:29:01)mititaki написа:  За това пък новия Samsung Galaxy A70S може да предложи 64MP камера !!!
https://mobilebulgaria.com/news/galaxy-a...4mp-senzor

Не трябват още пиксели, а качествени лещи.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#29

Айде бе не знаех, благодаря, че ни осветли !
Просто пуснах току що излязлото инфо без да коментирам. Следя темата защото ме интересуваше Galaxy A70, но разбирам от вас че, има изнервящи дребни проблеми, които ме разколебават ...

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#30

Какви дребни проблеми имаш предвид? Аз лично не съм се сблъсквал.
Цитирай
#31

Виж хронологията назад в постовете да не пълня излишно темата. Имам колега с този телефон и постоянно се оплаква от същите проблеми на дисплея .....

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#32

Аз лично този проблем го нямам. Нито при A50 нито при А70. Ако говориш за светването на дисплея. И смело мога да кажа че А70 е по добър от А50. Ако не е проблем размера?
Цитирай
#33

Относно светването на дисплея по време на разговор открих, че май причината е в опцията за двукратно почукване за събуждане на телефона. Опцията е активна и по време на разговор, след деактивиране изглежда всичко е о.к.
Цитирай
#34

Вчера дойде актуализация.Аз лично не виждам нищо ново.Освен че сигурността е 1 май.
Цитирай
#35

Здравейте,преди малко включих телефона да се зарежда,изписа бързо зареждане.Поглеждам го след 10мин. На колкото процента го включих на толкова си седи а изписва че се зарежда.Извадих кабела пъхнах го на ново и всичко е ок.На какво може да се дължи това нещо споед вас ?
Цитирай
#36

Днес разгледах един,но не разбрах може ли always on display да показва постоянно час,батерия и известия както е на S серията,не успях да го настроя,става тъмен.
Цитирай
#37

Може,във настройките може да избираш кога да ти се показва.При двукратно докосване на екрана, винаги и другото не го помня.
Цитирай
#38

Здравейте, Always on display, настройките са върху опцията за включване и изключване, има и постоянно, но не виждам смисъл да бачка и да прави консумация.
Един бъг забелязвам при опцията за потупване върху дисплея и след, като се покаже и изгасне always on display, минават около 11- 12 секунди и за част от секундата се показва часовника и пак изчезва, това ми изглежда на бъг, който предстои да изпипат, не знам при вас така ли е. 
Ниво на поправка на защитата е 1-ви май при мен.

В опцийте на Лок Скрийна търся, как да добавя калкулатор и фенерче, но нито една от тези системни иконки не присъства от възможните за добавяне. Сложих самсунгски калкулатор, който се показа, но ако плъзна неговата иконка става така, че не работи ако е заключен дисплея, фенерчето трябва да инсталирам само за шорткът от афтърмаркет приложение, предполагам също така ще работи след отключване а няма опция, която да позволи на други приложения да работят при заключен екран. Камерата няма нужда да стои там, защото се включва с двукратно щракване върху копчето за включване и изключване. Та идеята ми тръгна от това, че на Хуавея ми има 4 иконки на Лок скрийна, които са доста полезни, особено калкулатора и фенера и са само на 2 клика.

На стандартната тема има ли как бакграунда на иконите да е аеро а не да са бледи, бели.

Качеството на картинката на Лок скрийна винаги ми изглежда компресирано и пикселизирано, дори картинката да е качествена.

Някой да е слагал GCam, в XDA споделят, че снима по- добре в случая виждам повече контраст и сянка в GCam, от колкото в оригиналната апликация, няма начин за пълна замяна освен ако не се руутне.

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай
#39

За мен по големия проблем е че не са служили софтуерен бутон за заключване.А за фенерчето защо не пробваш от падащото меню отгоре. То при заключен екран се отваря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Faboone
Цитирай
#40

Здравейте, искам да ви попитам как седят нещата със стъклените протектори, тъй като преди това имах Ноут 8 и там беше някакъв ад. Тук стъклата изцяло ли залепват на екрана и работи ли пръстовия отпечатък с тях ?
Цитирай
#41

Чакам да ми дойде протектора и ще пиша, за сега си купих от тукашните кожодери само гумен гръб за 17 кинта при това намален а от китай са по 2кинта, щото т'ва лъскавото покритие е магнит за деруги и тряа спешно. На стария ми П8 ползвах един бъмпер на марката i-Face, обграждащ добре дисплея, отстрани и надстърчаше от всичките му краища, за сега обаче не виждам да предлагат за А70 на тая марка.
Няк'ви идеи, как се стига до настройките на блутута, щото липсва преименуване, таймер видимост и скриване на устройството¿?
Тея настройки май по дефолт си липсват на всички самсунги!? Гледам и на s8, s9 също няма.
А също така иконка в трей лентата горе липсва за NFC ако е включено и нито има опция в известията на NFC в системни приложения, нито в настройките му.
Надявам се в новия андроид Q да го оправят.


И малко инфо от кухнята:


Цитат:"Android Q won't have Android Beam

One feature Android Q won't have is Android Beam, the NFC peer-to-peer sharing method when two devices are nearby. Placing phones back-to-back will do nothing in the beta and final software, we confirmed at Google IO.

Will Google replace Android Beam with another peer-to-peer sharing method? That remains to be seen. We may have to wait until the final Android Q release date to see it, or maybe when the Google Pixel 4 launches (excepted in October)."


Не, че използвам функцията NFC конкретно за биим или гръб в гръб за пращане на нещо изобщо, но въпроса е да се знае, кога е включено NFC и кога не, съответно да излиза иконка в лентата горе.

Изпратено от моят SM-A705FN с помощта на Tapatalk

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай
#42
Exclamation 

Я, келвините за топлината на картината в опциите на камерата на професионален режим вървят обратно по скалата!
на 2300 келвина трябва да е жълто а до 10000К да върви към синьо а то е обратно! Грешно напраена е тая раота.
На другите Самсунги дали е така, А серията визирам?



Снимка 1

Снимка 2



Скалата показва, каквото трябва, но промяната в картината не съответства със скалата и не е ОК.

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай
#43

(2019-06-14, 06:54:46)i770514 написа:  За мен по големия проблем е че не са служили софтуерен бутон за заключване.
Сложи си Poco launcher. Има двоен таб за заключване.
Цитирай
#44

Колеги от днес и аз съм собственик на А70. Имам въпрос относно батерията ? Как се зарежда първите няколко пъти и до колко процента се бута преди да се включи на зарядно ?
Цитирай
#45

Докато се зареди напълно. Оптимален вариант за по-дълъг живот на батерията да има заряд между 20 и 80%.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Faboone
Цитирай
#46

Колеги бихте ли постнали няколко снимки направени от телефончето .. много се замислям дали да сменя сегашния ми с такъв .
Цитирай
#47

Колеги зареждам батерията до 100% взимам тела пускам си фб и за 15 минути екран и 10 минути фб ми е изразходил 6% тжва нормално ли е ? И ми се струва че от няколко дни пада много бързо батерията.
Цитирай
#48

(2019-07-06, 06:23:37)graveholle написа:  Колеги зареждам батерията до 100% взимам тела пускам си фб и за 15 минути екран и 10 минути фб ми е изразходил 6% тжва нормално ли е ? И ми се струва че от няколко дни пада много бързо батерията.
Отчитането не е много точно бих казал. При мен за 1 час отворено приложение пада с 5%, когато е между 100 и 35%. За същото време и приложение, когато показателя е на 35 и по малко  %-та пада с 10-12

(2019-07-04, 01:56:18)Airwalkerr написа:  Колеги бихте ли постнали няколко снимки направени от телефончето .. много се замислям дали да сменя сегашния ми с такъв .
Камерата е доста посредствена. Ако държиш на хубави снимки се ориентирай към друг модел или марка.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#49

Здравейте,
Имам телефона от 2 седмици и вчера ми направи впечатление, че има лека издутина от дясно показал съм на снимката къде точно.
Предполагам, че не е от батерията.
Дали някой знае на какво се дължи това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

От къде го купи. Като го купи имаше ли я подутината или впоследствие се появи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)