Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари
#51

(2019-07-07, 10:38:46)anatol06 написа:  От къде го купи. Като го купи имаше ли я подутината или впоследствие се появи.
От Vivacom.
Ами не мога да кажа не ми е направило впечатление да има подутина при закупуването.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-07-07, 11:59:42)Kraitan написа:  От Vivacom.
Ами не мога да кажа не ми е направило впечатление да има подутина при закупуването.
Пробвай да ти го сменят с нов.
Цитирай
#53

(2019-07-07, 12:11:25)anatol06 написа:  Пробвай да ти го сменят с нов.
Ами ще видя какво ще стане  Smile
Цитирай
#54

Ето какво има там.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#55

Колеги вашите телефони за колко време се зареждат от 20 до 100 процента, тъй като моя е с изключено бързо зарейдане и се пълни за час и половина. Другото което е загрява супер много, което за мен не е много ок. При ноте 3 и 8 нямах никакво загряване.
Цитирай
#56

При мен за около 2часа от 35 до 100. и грее но малко.
Цитирай
#57

(2019-07-07, 09:20:55)Kraitan написа:  Здравейте,
Имам телефона от 2 седмици и вчера ми направи впечатление, че има лека издутина от дясно показал съм на снимката къде точно.
Предполагам, че не е от батерията.
Дали някой знае на какво се дължи това?
Споко, така си е фабрично. И моят е издут там. Даже стои като протъркано от стоене (взимане и поставяне) на бюрото. Понеже не ползвам кейсове и калъфи.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#58

Здравейте,
Как се справя А70 със снимките, сравнено с Huawei P20, сега Р30 излезе. Някой има ли база за сравнение.
Защото в момента съм с Р20 и се чудя да го продавам ли или не заради Самсунг А70!?

Samsung A52s 5G
Цитирай
#59

Аз също се чудих между двата модела! Спрях се на Huawei p 20! Винаги преди това съм бил със Samsung! Не съм впечатлен от нищо с Huawei! Ще ми е интересно да даде мнение човек които си е играл и с двата телефона! Самсунга а70 не съм го докосвал и нямам мнение за него!
Цитирай
#60

Здравейте,
От месец ползвам Galaxy A 70 и има нещо, което ме притеснява, а от сервиза не му обърнаха внимание.
Има ли при вашите телефони странно тракане, когато го оставите по рязко, разкалтите или почукате леко с пръст вдясно от камерата? Звукът наподобява свободно движеща се част във вътрешността на устройството.
Поздрави!
Цитирай
#61

Здравейте, колеги от едно известно време имам проблеми с известията. Не ми ги показва нито на ФБ нито на месинджера нито вайбър, абе всичко. Някой ако е имал подобен проблем нека сподели как евентуално може да се отсрани.
Цитирай
#62

(2019-07-18, 17:30:08)graveholle написа:  Здравейте, колеги от едно известно време имам проблеми с известията. Не ми ги показва нито на ФБ нито на месинджера нито вайбър, абе всичко. Някой ако е имал подобен проблем нека сподели как евентуално може да се отсрани.
Здравей,
Това е един от четирите дефекта при мен. Освен този имам и "тракането", което съм описал в горния пост, загубата на обхват по два пъти в 10 минутен разговор и блокиране на настройките на камерата. Предполагам, че известията и камерата ще се оправят със следващия ъпдейт.
Цитирай
#63

Аз съм с А50 и при мен има подобен звук на "тракане" шум който идва някъде около бутоните за увеличаване и намаляване на звука отстрани, но при мен имаше две срещи със земята и въпреки здравия гумиран противо ударен калъф може й да е наранен вече
Цитирай
#64

Като чета и почвам да се убеждавам че старите самсунги а и други марки са по безпроблемни, а и в нас имам жив пример със стария самсунг на жената работи без проблем нищо че е на 2г
Цитирай
#65

Звука на тракане, господа, е от стабилизацията на камерата. Пуснете си камерата да работи и тогава няма да се чува тракане при разклащане или почукване по телефона. Всяка съвременна камера в телефон трака в неактивно състояние.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • anatol06, Cheres, NaniG
Цитирай
#66

(2019-07-19, 08:25:59)ivan_vylka написа:  Звука на тракане, господа, е от стабилизацията на камерата. Пуснете си камерата да работи и тогава няма да се чува тракане при разклащане или почукване по телефона. Всяка съвременна камера в телефон трака в неактивно състояние.
A70 няма нито EIS нито OIS.
Цитирай
#67

Здравейте,
От днес и аз съм горд собственик на A70 син от А1.
Бихте ли ми казали какво съдържа кутията, защото в моята липсва otg. Има само слушалки, зарядно и кабел + телефона разбира се.
Цитирай
#68

(2019-07-20, 16:37:03)space8822 написа:  Здравейте,
От днес и аз съм горд собственик на A70 син от А1.
Бихте ли ми казали какво съдържа кутията, защото в моята липсва otg. Има само слушалки, зарядно и кабел + телефона разбира се.
ОТG съдържат само кутиите на флагманите. А70 е среден клас Smile  А и се ползва един път. Свържи си устройствата със [Изображение: KlHY0O3groJhp-QsW4CBfxZuabFkfGOhjIjrlQw-...z4HYw=s180]

Samsung Smart Switch и не го мисли.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#69

Помощ!!!
Здравейте,
От 2 седмици имам Galaxy A70, и забелязвам, че имам ужастния проблем с получаване на известия в приложенията. Не идват веднага, а след враме. Например, колегата до мен ми звънни в месинджър и телефона дори не гъкна.Изчаках известно време, нищо.
Проверила съм всички джиджи да се синхронизират автоматичто.
Благодаря предварително.
Радостина.
Цитирай
#70

Виж като задържиш върху иконата на приложението ти излизат няколко опции, след това избираш Инфо. Праща те в системните настройки на приложението. Там има опция Батерия. Избираш тази опция и виж дали пише, че е на Оптимизиран режим. Ако е на такъв режим трябва да го изключиш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#71

Странен проблем,щом премина от 4Г на 3Г и часовника на телефона или е напред със няколко мин. или е назат със няколко мин.На 4Г нямам проблем.
Цитирай
#72

Здравейте, от няколко дни имам А70 и чесно казано не ми допада много. В магазина на А1 нямаха S8+ или S9+, имах такива преди този и бях много доволен. 
За А70 нищо не намирам в нета както за S серията. Пробвах да спра реламите но не се попучи без ROOT, пробвах са сложа ROOT, не се получи, исках да си импортирам номерата от стария телефон-S9+, не ми познава архива.  Успях ръчно да сложа номерата които използвам най много но когато някой ми звъни не ми показва името.
Досега съм имал само от S серията и нищо от това не ми се е случвало.
Някой успял ли е да ROOT-не този телефон и как?
Някой имал л е подобен проблем с номерата?

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#73

Странно аз успях да прехвърля от "Хаваец" на А70 всички контакти без проблем със програмата смарт суич.Къде не успя да си спреш рекламите? Ако е в браузъра просто си качваш опера и нямаш грижи.
Цитирай
#74

Аз си имах телефоните на файл '' .vcf "', от стария телефон. и не успях.
Архива на А70 е "_vcf", като смених разшитението файла стана съвсем нечетаем за телефона.
А рекланите са в игрите, децата често взимат телефона да играят и все се оплакват от тях.
А и всички телефони до сега съм ROOT-вал.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#75

Абе вие в кой век сте. Не са ли ви номерата в гугъл акаунта. Какви прехвърляния, какви 5 лева.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • android_97
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)