Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари
#76

Ами ако не искаме да ползваме гугъл акаунта поради някакви причини?
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз лично си ползвам самсунг акаунта,за тази процедура.Защото ми запазва не само телефонните номера а и съобщенията.
Цитирай
#78

(2019-08-13, 19:42:50)anatol06 написа:  Абе вие в кой век сте. Не са ли ви номерата в гугъл акаунта. Какви прехвърляния, какви 5 лева.
А , Бе, Ве , не са ни там номерата именно защото знаем в кой век сме! Дори и да не сме наясно за 5-те ти лева!

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#79

(2019-08-16, 23:28:42)rorosims написа:  А , Бе, Ве , не са ни там номерата именно защото знаем в кой век сме! Дори и да не сме наясно за 5-те ти лева!
И какво мислиш, че така ще си скриеш контактите ли. Ако искаш никой да не ти ги знае забрави за интернет. Трябва ти телефон с копчета само с 2g и без интернет, но пак не е много сигурно, защото спокойно могат да изтекат през телекома. Просто трябва да нямаш контакти и съответно телефон. Такава е днес действителността. Имаш ли телефон и компютър всичко се знае за тебе. Дори кога ходиш и в тоалетната.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#80

Яката параноя някой да се добере до контактите на някой от андроидбг форума. Все едно има личните телефони на лидерите от G12.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#81

(2019-08-13, 19:08:39)Kapital4o написа:  Аз си имах телефоните на файл '' .vcf "', от стария телефон. и не успях.
Архива на А70 е "_vcf", като смених разшитението файла стана съвсем нечетаем за телефона.
А рекланите са в игрите, децата често взимат телефона да играят и все се оплакват от тях.
А и всички телефони до сега съм ROOT-вал.
Става, слагаш в основната директория на телефона или на картата, името на файла е без значение, важно е разширението .vcf
За да възстановиш от файл, начина е променен и не можеш да стигнеш до менютата от зелената слушалка > контакти > настройки.
Намери си иконката "Контакти" някъде на Хоум скрийна със системните приложения и от нея > Менюто някъде горе в ляво > управление на контакти > Импорт/Експорт и т.н.  От хуавей п8 към а70 без проблем.

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай
#82

Някой знае ли дали смартфона поддържа smart cover?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#83

Здравейте. От 2м ползвам телефон Samsung A70. Телефона визуално много ми хареса. Не е лош,но камерата не ми допада. Предния телефон Nokia 7 plus го дадох на детето ,но снимките са по-добри от този моя сега. Отделно да го занеса ли за ремонт,тъй-като когато говоря се включва сензорна явно и е ужасно. Активира се екрана и често затваря или режим изчакайте. Като приключа разговора винаги виждам че се е включило блутут на телефона. Аз след всеки разговор спирам това блутут,но е ужасно с това активиране. Държа го с лявата ръка по принцип,опитах с дясната но същото. Ходих в офис на Теленор и казаха,че мога да го оставя,но той е нов. Иначе всичко си му работи перфектно. Пробвах с протектор и без протектор за екрана,никаква разлика. А когато говоря не мърдам и милиметър ръката. Не знам вече. Дайте съвет
Цитирай
#84

Явно е софтуерен бъг! Единствения съвет, който мога да дам, заключвай екрана, докато водиш разговор.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#85

(2019-09-02, 08:02:35)pecaata написа:  Явно е софтуерен бъг! Единствения съвет, който мога да дам, заключвай екрана, докато водиш разговор.
Не е софтуерен бъг.
Цитирай
#86

Зддравейте! За да не ви светва екрана по време на разговор, изключете опцията за двукратно почукване за събуждане на екрана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumen68 за това мнение:
  • ultravioletsf
Цитирай
#87

Колеги, обмислям покупка на кабел за зареждане, но в единия край да е USB, можете ли да ме посъветвате какъв да взема и мога ли с такъв кабел да използвам бързото зареждане?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#88

(2019-09-02, 20:05:09)rumen68 написа:  Зддравейте! За да не ви светва екрана по време на разговор, изключете опцията за двукратно почукване за събуждане на екрана.
Да ти кажа честно, пак си светва и е много дразнещо.
Цитирай
#89

И при мен светваше по време на разговор, но след като спрях събуждане с двукратно почукване проблема изчезна, явно при теб има друг проблем.
Цитирай
#90

Здравейте! От около месец ползвам А70, по време на разговор от отсрещната страна ми казват, че разговора накъсва. Не при всички. На какво се дължи това?

Здравейте! От около месец ползвам А70, по време на разговор от отсрещната страна ми казват, че разговора накъсва. Не при всички. На какво се дължи това?
Цитирай
#91

Като изключим посредствената (да не кажа, слаба) камера, във всяко едно друго отношение телефонът е перфектен. Дори пластмасата е изпипана добре и е приятна за пипане и гледане. Разбира се вече поръчах силиконово калъфче от aliexpress. Интересно че на някои пазари, SAMSUNG са включили такова в самия комплект. При нас разбира се няма. Чудех се обаче, дали въпреки европейските регулации, има начин да се върне вградената опция за записване на разговори? Тя ми е абсолютно задължителна и необходима, а приложенията в андроид маркета са скапани. На предишното ми Xiaomi нямаше никакъв проблем и тази опция си работеше, въпреки че сме в ЕС, и въпреки че телефонът беше закупен официално от България.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Cv3T0m1R за това мнение:
  • 1984user
Цитирай
#92

От къде се изключва двукратно почукване за събуждане на екрана? Благодаря предварително!

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#93

Настройки, разширени, движения и жестове
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumen68 за това мнение:
  • rolge720
Цитирай
#94

Аз имам три лаишки въпроса.
1. Как да подобря точността на GPS?
2. Как да спра вибрацията при получаване на SMS?
3. Как да зуумвам с камерата?
Цитирай
#95

Здравейте! От вчера имам Samsung A70, но като водя разговор и звука в слушалката заглъхва и почти нищо не се чува. Какво да правя?
Цитирай
#96

Здравейте, преди 5 минути се появи следния проблем. Телефона си седеше на леглото до мен и изведнъж светна сам. Не мога да го изгася, рестратирах го, изключих го и го оставих 5 мин, махнах калъфа и протектора и пак същата работа.
Цитирай
#97

Върни му заводските настройки.
Цитирай
#98

(2019-09-29, 08:42:52)i770514 написа:  Върни му заводските настройки.

Ами пробвах и това, но проблема явно е хардуерен, тъй като постоянно ми изписваше, че куплунга е включен/изключен.
Цитирай
#99

Ползвал съм всякъкви флагмани, но за мен по хубав от този телефон няма, а за батерията без коментар ? забележка само за камерата, но пълно щастие няма
[-] 1 потребител изказва благодарност на danielhm за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

Здравейте, горд собственик съм на това недоразумение от два месеца.  Освен светването на екрана, докато говоря и произволно набиране на всякакви неща имам проблем и с това, че при разговор не ме чуват отсреща. Първият път му оправяха платка на микрофона. Не се оправи, още два пъти го носих на сервиз, като всички тестове твърдят, че телефона е изряден. Продължава да насича като говоря, незнам с обхвата ли има проблем или с микрофона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)