Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари

Явно недоразумението ти е за смяна.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,при вас след включване на слушалите изиза ли ви инякаква икона или нотификация?
Цитирай

(2019-10-12, 20:58:05)i770514 написа:  Здравейте,при вас след включване на слушалите изиза ли ви инякаква икона или нотификация?
Не, не излиза нищо. Smile

Samsung Galaxy Z Flip 3 ; Samsung tab s7; 
Samsung galaxy watch 5 pro 
Цитирай

(2019-10-10, 15:35:46)dalexova написа:  Здравейте, горд собственик съм на това недоразумение от два месеца.  Освен светването на екрана, докато говоря и произволно набиране на всякакви неща имам проблем и с това, че при разговор не ме чуват отсреща. Първият път му оправяха платка на микрофона. Не се оправи, още два пъти го носих на сервиз, като всички тестове твърдят, че телефона е изряден. Продължава да насича като говоря, незнам с обхвата ли има проблем или с микрофона.
Съжалявам колега. Това трудно се хваща от сервиза. Дори и лично да чуят техниците насичането. За смяна е. Оказа се, че моят проблем , че не мога да си зареждам телефона бавно е бял кахър.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Вчера ъпдейтнах телефона до последната версия със секюрити пач за Септември.
Има значителни подобрения при сензора за пръстовия отпечатък, като вече работи значително по-добре, също така вече и снимките са по-добри и е добавен super steady режим за видето.
Цитирай

Здравейте колеги,
От известно време имам проблем с gps много трудно намира сигнал или е неточен. Някакви идеи?
Цитирай

Някой може ли да ми каже как да го свържа с смарт телевизор, че изобщо не намирам опция
Цитирай

С приложението smart things, което даже е инсталирано в самия телефон.
Цитирай

Благодаря
Цитирай

Здравейте,
Как се свързва този телефон с компютър? Ползвам кабела от P20 pro (usb-тайп С) но не се разпознава... само се зарежда батерията.


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

(2019-11-04, 16:15:17)SuN_CiTy написа:  Здравейте,
Как се свързва този телефон с компютър? Ползвам кабела от P20 pro (usb-тайп С) но не се разпознава... само се зарежда батерията.

Хора никой ли няма вече в тоя форум?...  Bu Пробвах и с още 3 кабела (usb to тайп С) и пак не го намират компютрите а само зарежда. 
Никой ли не е пробвал да свърже телефона с компютър???  Bu


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Погледни телефона дали те пита нещо,когато свързваш с кабела.
Цитирай

Ако компютърът и телефонът ти са в една мрежа, можеш да си прехвърляш всякакви файлове безжично. Влизаш в приложението ShareMe. Избираш "Споделете с компютър" и после цъкаш на "Старт". Можеш да избереш дали връзката да е защитена с парола или не. След това ти се появява IP адрес който трябва да въведеш в браузъра на компютъра си (нещо от сорта на ftp://192.168.0.101:2121). След като го въведеш в самия браузър ти излизат папките на телефона и можеш да прехвърляш каквото пожелаеш двустранно. Цялата операция отнема една минута. Имай предвид че ако използваш безжична мишка, клавиатура и прочие, докато се прехвърлят файловете връзката им рязко ще се влоши.
Цитирай

Преди 2 дена взеха такъв за майка ми и телефона е чук 2 дена стендбай 6 часа скрийн и е на 51%батерия.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

(2019-09-28, 11:20:06)graveholle написа:  Здравейте, преди 5 минути се появи следния проблем. Телефона си седеше на леглото до мен и изведнъж светна сам. Не мога да го изгася, рестратирах го, изключих го и го оставих 5 мин, махнах калъфа и протектора и пак същата работа.
И разрешихте ли този проблем, защото аз имам същия, мога да го изгася само при включено зарядно.
Цитирай

(2019-11-09, 20:13:41)George_79 написа:  Погледни телефона дали те пита нещо,когато свързваш с кабела.

не нищо не пита... просто не се разпознава през кабел usb to usb-c а само се зарежда...


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Чак сега, като си взех Samsung, разбрах какво е да имаш смартфон. С тия Xiaomita само проблеми. То не беяха сензори за близост, известиия и какво ли още не. Всяка седмица ъпдейт. Уж оправят едно пък развалят друго. Като в детската градина. Масовки отсекъде.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • tonus
Цитирай

(2019-11-18, 19:53:46)anatol06 написа:  Чак сега, като си взех Samsung, разбрах какво е да имаш смартфон. С тия Xiaomita само проблеми. То не беяха сензори за близост, известиия и какво ли още не. Всяка седмица ъпдейт. Уж оправят едно пък развалят друго. Като в детската градина. Масовки отсекъде.
По-леко с критиката  към най-добрите телефони, които са по джоба на всички, че имат много почитатели които казват на черното бяло. Та някои от тях може да се засегнат и да те анатемосат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

(2019-11-11, 15:56:36)borveron написа:  И разрешихте ли този проблем, защото аз имам същия, мога да го изгася само при включено зарядно.
Да закарах го в сервиза. Сменили са платчицата на зарядното.
Цитирай

(2019-11-18, 19:53:46)anatol06 написа:  Чак сега, като си взех Samsung, разбрах какво е да имаш смартфон. С тия Xiaomita само проблеми. То не беяха сензори за близост, известиия и какво ли още не. Всяка седмица ъпдейт. Уж оправят едно пък развалят друго. Като в детската градина. Масовки отсекъде.

По-вероятно е до човек, аз пък бях обратното Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Здравейте .И аз съм от скоро с А70 ,и за тия пари телефона си е перфектен ,голяма батерия ,голям дисплей ,добра камера -не перфектна ,но добра .като цяло незнам защо го плюят за тия 500 лв незнам какво по добро може да се избере. Аз съм доволен от избора си ,благодаря и на хората от форума които ми помогнаха да избера samsung A70
Цитирай

(2019-12-01, 19:29:54)PANDOV написа:  Здравейте .И аз съм от скоро с А70 ,и за тия пари телефона си е перфектен ,голяма батерия ,голям дисплей ,добра камера -не перфектна ,но добра .като цяло незнам защо го плюят за тия 500 лв незнам какво по добро може да се избере. Аз съм доволен от избора си ,благодаря и на хората от форума които ми помогнаха да избера samsung A70
Радваме се за избора ти, но нито са 500 левовете(дори и днес, а когато го купувахме преди 6-7 месеца бяха 700!) , нито е правилно да се наричат отрицателните мнения и споделените проблеми ПЛЮЕНЕ! Научете се да коментирате грамотно (не знам) и адекватно!

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Това, че го е купил за толкова пари, от OLX,  с план или от сайт, не означава, че не му пада цената и че няма по-добри оферти от тази, която ти си избрал, научете се да четете първо, преди да пишете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Хора на вас работи ли ви така наречения VoLte ? При мен всеки път минава на 2G и докъто се върне на LTE минава бая време. Оператора е Vivacom.
Цитирай

Аз нямам проблем на теленор съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)