Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A70 - Лични впечатления и коментари

И аз нямам проблем (Теленор)

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
Аксесоари

(2019-12-05, 18:24:29)graveholle написа:  Хора на вас работи ли ви така наречения VoLte ? При мен всеки път минава на 2G и докъто се върне на LTE минава бая време. Оператора е Vivacom.

Как така имаш VoLTE на VIVACOM? Те не предлагат такова за този модел.
Цитирай

(2019-12-06, 22:47:33)Cv3T0m1R написа:  Как така имаш VoLTE на VIVACOM? Те не предлагат такова за този модел.
Слагаш сим картата в модел за който предлагат. Активираш със СМС. Слагаш отново картата в A70 и си готов.
Цитирай

Здравейте, да ви попитам от кога не може да се говори и сърфира в интернет едновременно. До преди 2 месеца нямах проблем, както на този апарат така и на Note3 и Note8. И дали при всички е така или при мен нещо се е омазало.
Цитирай

Колеги, от снощи забелязвам, че Услуги на Google Play ми дърпа батерия, защото работи доста време на фон. Има ли някакво решение този проблем?


Прикачени файлове Миниатюри
   

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Опитай с изчистване кеша на приложението, дано се кротне.

 
Цитирай

(2020-01-03, 12:10:41)NoMaD написа:  Опитай с изчистване кеша на приложението, дано се кротне.
Пробвах първо това и продължава. Прабвах и с рестарт на телефона. Данните на приложението не смея да ги изчистя, защото не съм сигурен какво точно ще се загуби.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

(2020-01-03, 13:02:23)spi7_fire написа:  Пробвах първо това и продължава. Прабвах и с рестарт на телефона. Данните на приложението не смея да ги изчистя, защото не съм сигурен какво точно ще се загуби.
Нищо няма да изгуби. Междувременно променял ли си нещо по настройките - спиране на фонови данни, разрешения? Принципно тая гад управлява всичко и си прави каквото иска. Аз лично съм и спрял всичко, и когато ми потрябва нещо си го пуска - не те съветвам да го правиш, но може да спреш от разрешенията, камера, микрофон и телесни сензор, сещаш се защо.
Цитирай

Променял съм на други приложения за фона, ще пробвам.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

И при мен е така.
Цитирай

Колеги един ъпдейт на ситуацията: Влезнах в настройките за мобилни данни и забраних на приложението да ги ползва във фонов режим и засега мисля, че не се променя времето на ползване.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Отново се появи проблем при мен и не мога да разбера защо така става. За 7 часа през нощта ми паднаха 16% батерия и не мога да разбера какво още иска да изключа..
Изчетох всякакви статии и форуми, гледах сума клипове и нищо не помага.


Прикачени файлове Миниатюри
       

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Активна ли ти е опцията синхронизация и за афтоматично архивиране във гугъл акаунта.
Цитирай

(2020-01-06, 09:21:59)i770514 написа:  Активна ли ти е опцията  синхронизация и за афтоматично  архивиране във гугъл акаунта.
Синхронизацията беше активна, сега я спрях да видя дали ще има разлика.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Някой знае ли как да вдигна скоростта през домашната ми Wi-Fi мрежа, която в телефона пише че е 72Mbps, а реално не стига повече от 30-45Mbps при speedtest? Не знам дали проблемът е в рутерът ми (TL-WR740N), или факта че работи само на една честота. В самия телефон не успях да намеря нищо полезно. От доставчика получавам 100Mbps и без проблем ги достигам от домашния компютър посредством LAN кабел от рутера.
Цитирай

[attachment=28064 написа:Cv3T0m1R pid='1599928' dateline='1579053979']Някой знае ли как да вдигна скоростта през домашната ми Wi-Fi мрежа, която в телефона пише че е 72Mbps, а реално не стига повече от 30-45Mbps при speedtest? Не знам дали проблемът е в рутерът ми (TL-WR740N), или факта че работи само на една честота. В самия телефон не успях да намеря нищо полезно. От доставчика получавам 100Mbps и без проблем ги достигам от домашния компютър посредством LAN кабел от рутера.
Провери в настройките на WiFi дали е на 20 и 40 mhz. Когато настройката е само на 20 mhz скоростта на връзката е по бавна.


Прикачени файлове
.jpg IMG_20200119_003150.jpg Размер: 60.55 KB  Сваляния: 228
Цитирай

Това беше първото което направих. И на auto, и на 20, и на 40MHz, няма разлика. Май ще трябва да сменям рутера.
Цитирай

Здравейте, инцидентно и аз съм с А70.Моделът за чужбина дали е по-добре от българските модели?

Samsung galaxy A 70
Цитирай

Здравейте, искам да попитам всички от вас ли имат проблем със сензора за близост и usb порта (телефона не загася, излиза нотификация за включено/изключено usb и батерията пада бързо) или са някакви частични случаи?
Мисля, че се спрях на този телефон за закупуване, но ме притесняват проблемите за които прочетох масово по чужди форуми, както и тук по първите страници.
И ако всички сте с този проблем, то той разрешен ли е на този етап?
Или да се насоча към А51..
Цитирай

(2020-01-25, 23:59:00)tdd написа:  Здравейте, искам да попитам всички от вас ли имат проблем със сензора за близост и usb порта (телефона не загася, излиза нотификация за включено/изключено usb и батерията пада бързо) или са някакви частични случаи?
Мисля, че се спрях на този телефон за закупуване,  но ме притесняват проблемите за които прочетох масово по чужди форуми, както и тук по първите страници.
И ако всички сте с този проблем, то той разрешен ли е на този етап?
Или да се насоча към А51..
Аз да чукнем на дърво досега не съм имал такъв проблем.

В момента проблемът ми е, че Андроид системата мо точи около 15% батерия през нощта и не мога да разбера кое приложение е виновно. Спрял съм разрешения на всичко освен Карти за локация, спрял съм всичко да работи във фонов режим, чистя системния кеш постоянно и в крайна сметка пак става така.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

(2020-01-25, 23:59:00)tdd написа:  Здравейте, искам да попитам всички от вас ли имат проблем със сензора за близост и usb порта (телефона не загася, излиза нотификация за включено/изключено usb и батерията пада бързо) или са някакви частични случаи?
Мисля, че се спрях на този телефон за закупуване,  но ме притесняват проблемите за които прочетох масово по чужди форуми, както и тук по първите страници.
И ако всички сте с този проблем, то той разрешен ли е на този етап?
Или да се насоча към А51..
Аз имах такъв проблем, решението: пратих го на сервиз. Забавиха ме 2 седмици. Сменили платката и някакви други работи. Като цяло в бъдеще не бих си взел бюджетен телефон.
Цитирай

(2020-01-27, 08:41:47)graveholle написа:  Аз имах такъв проблем, решението: пратих го на сервиз. Забавиха ме 2 седмици. Сменили платката и някакви други работи. Като цяло в бъдеще не бих си взел бюджетен телефон.
Мислиш ли, че флагмани не влизат в сервиз за ремонт ?
Цитирай

Също на колега - усб портът показваще че е включен.
Сервиз - смяна на платка и батерия - гаранционно Теленор.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

Благодаря! Ще се насоча към А50 или А51 тогава.
Цитирай

(2020-01-27, 21:04:59)tdd написа:  Благодаря! Ще се насоча към А50 или А51 тогава.
Разбира се. Двама човека в този форум са представителна извадка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)