Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нотификации със закъснение
#1

Здравейте. Имам проблем от няколко седмици с нотификациите на Viber, Whatsapp. Идва на моменти с голямо закъснение от 30-40 мин. Понякога закъснението е 3-4мин. В повечето случаи получавам чак след като стартирам самото приложение. И на мобилни данни и на Wi-Fi го има проблема. Ползвам и FB Messenger, но там нямам проблем. Приложенията няколко пъти съм ги трил вкл. и данните. Правил съм и формат на кеша. Имал съм същия проблем с Viber на др модели HUAWEI, но на Mate 10Pro за първи път ми се случва.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, този въпрос е разискван по темите. Настройки-батерия-стартиране на приложения, намираш приложението и махаш автоконтрола, трите точки горе в дясно-ръчно управление и си ги избираш кои приложения да са активни. Другото е от приложения, пак трите точки-специален достъп-оптимизоране на батерията, неограничен достъп до данни. От тези двете пак си избираш приложенията които искаш да работят постояно.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • shikera
Цитирай
#3

Благодаря за изчерпателната инструкция. Автоконтрола винаги ми е настроен ръчно, но другите настройки не ги бях пипал до сега. Ще видя сега как е с новите настройки и дано се оправи проблема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)