Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 3a/3aXL - Лични впечатления и коментари
#51

Колеги, а някой, който е закупил 3a от САЩ би ли споделил дали има проблем с 4G тук?

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Pixel 3a и 3a XL - ревю: 

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Paz
Цитирай
#53

Колеги, кой модел от тези е по-добрият? Като цяло и кой е последният модел на пикселите, защото съм се надъхал нещо за тяхно телефонче и има в Емаг няколко оферти..

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Ако можеш чакай за Pixel 4. Ако не, последния модел е 3a, но той е бюджетен модел. Най-добрия в момента е 3 и 3XL.
Цитирай
#55

Google  Pixel 3XL е хубав, ама тоя ноч направо го прави най-грозния телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Google Pixel 3a XL - Пълен обзор

 
Цитирай
#57

Според теста на DxOMark Google Pixel 3a събра 103 точки за снимки, колкото събра и Pixel 3. Но за видео Pixel 3а печели само 95 точки, което е 3 по-малко в сравнение с флагмана. Поради това, крайният резултат на смартфона е 100 точки - 1 т. по-малко от Pixel 3.

[Изображение: 1f9910ff39a6ed32f543ab3d722b3511-full.png]

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#58

Някой, който е имал повече от един модел на Пиксел, може ли да каже как е яркостта на екрана при 2та и 3та генерация ?
На 1та въобще не съм доволен. Не виждам нищо на пряла слънчева светлина. IPS на Huawei P8 ми беше по-добре според мен..

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#59

Камера на Google Pixel 3a - Пълен обзор

 
Цитирай
#60

Излезе нов ъпдейт за Google Camera. Актуализацията с подобрения - през Google Play.

 
Цитирай
#61

Google представи финансовите си резултати за второто тримесечие на 2019 г., в които се откроява сериозен ръст в продажбите на смартфоните Pixel. Увеличението е над 100% спрямо същия период на миналата година: http://nixanbal.com/google-otchita-nad-1...ri-mesetsa

 
Цитирай
#62

Моля ви помагайте, влудява ме липсата на известия. Не мога да си проверявам нон стоп телефона за важни неща. Няколко апа пробвах, но не съм очарована, имате ли идеи? Angry
Цитирай
#63

За липсващи известия на кои приложения става въпрос?

 
Цитирай
#64

(2019-08-14, 16:46:58)black написа:  Моля ви помагайте, влудява ме липсата на известия. Не мога да си проверявам нон стоп телефона за важни неща. Няколко апа пробвах, но не съм очарована, имате ли идеи? Angry
Опитай в Настройки — Дисплей — Информация на заключения дисплей — Заключен дисплей — Показване известия.

 
Цитирай
#65

Добре де, откъде може да се купи примерно един такъв Пиксел 3а в България, няма го по технополиси и техномаркети???? Bu
Цитирай
#66

(2019-08-22, 19:39:39)scenic написа:  Добре де, откъде може да се купи примерно един такъв Пиксел 3а в България, няма го по технополиси и техномаркети???? Bu
Няма го, защото не се предлага официално в България, иначе оттук:
Google Pixel 3a
GOOGLE PIXEL 3A

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#67

(2019-08-22, 19:47:21)NoMaD написа:  Няма го, защото не се предлага официално в България, иначе оттук:
Google Pixel 3a
GOOGLE PIXEL 3A

Благодаря за отговора. А получават ли си редовно ъпдейтите след като няма официално предлагане от Гугъл на телефоните за България??
Цитирай
#68

Да. Получават си ги най-редовно
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#69

Благодаря за отговорите!
А да попитам също, тези модели от 2019, като са със поликарбонатни корпуси дали са хлъзгави, като стъклените или не??
Цитирай
#70

(2019-08-23, 08:54:56)scenic написа:  Благодаря за отговора. А получават ли си редовно ъпдейтите след като няма официално предлагане от Гугъл на телефоните за България??
Имат си поддръжка и актуализации 3 години.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#71

(2019-08-23, 09:35:54)scenic написа:  Благодаря за отговорите!
А да попитам също, тези модели от 2019, като са със поликарбонатни корпуси дали са хлъзгави, като стъклените или не??
Не, не са хлъзгави, но за сметка на това 3a препоръчвам да се ползва само с протектор за екрана - лесно се драска.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#72

Канадският оператор Telus посочва, че от днес Android Q ще е достъпен за всички 8 смартфона Pixel.

[Изображение: 238b2008bd2ed7a43ac8c8e6dd5401aa-full.jpg]
Източник: >>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#73

Android 10 носи поддръжка на две СИМ карти в Pixel 3a и Pixel 3a XL. Тази функция позволява на потребителите да използват една, физическа СИМ карта и втора, eSIM карта едновременно в режим DSDS (Dual SIM, Dual Standby).

[Изображение: 34fc356bc75e6aa12a8f6f64e07d831e-full.jpg]

eSIM картите все още не се поддържат от мобилните оператори в България, но вероятно скоро и това ще се случи. Предимството на eSIM картите е, че ще се улесни преносът от един мобилен оператор към друг, ще има по-голяма гъвкавост при избор на тарифен план и разбира се – би трябвало да бъде по-изгодно за потребителите.

 
Цитирай
#74

За тези на които им трябва root на устройството си. Инструкция на XDA

 
Цитирай
#75

Колеги, а някой случайно успял ли е да подкара на Pixel 3a VoLTE или VoWiFi ?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)