Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SD карта като вътрешна памет
#1

Здравейте, 
Става въпрос за Redmi note 4x, 3Gb ram/16 ROM, с осем ядрен процесор Snapdragon 625. Може ли да се направи така, че да използва външна SD карта, като вътрешна памет? Какво трябва да се направи? Доколкото знам трябва да се ROOT-не телефонът. Някой рутвал ли е този конкретен модел и какъв е начинът? Ако някой може да обясни по-подробно каква е процедурата ще съм много благодарен, или ако има някой който да го направи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Miui не поддържа тази иначе стандартна функция. Трябва да се сложи някакъв къстъм ром който го поддържа. На мен честно казано не ми се занимава в момента, иначе и аз съм се запътил да ги правя тези гимнастики някой ден. Ще се радвам темата да се развие и да стигнем до някакво решение на проблема с малкото памет.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • lio77
Цитирай
#3

Лично аз не съм го тествал, нямам нужда.Ето вариант >>> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry68130571

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)