Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за музикалния плеър
#1

Някой знае ли как мога да добавя текст към дадена песен? Опитвах с тагване в самия файл, но не става. Използвам стоковия аудио плеър.

Poco F3
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтегли си Musixmatch от Google play, има текстовете на почти всички песни[Изображение: 2ab49a8110e35d5def6a81fcce07cd64.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-05-09, 19:17:03)Electronium написа:  Изтегли си Musixmatch от Google play, има текстовете на почти всички песни[Изображение: 2ab49a8110e35d5def6a81fcce07cd64.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Да, има на много, но не и на тея де аз искам. Затова искам да разуча как става това с текста на стоковия. Понеже има за текст поле, но не знам как. Може би чрез файл някак.

Poco F3
Цитирай
#4

С aimp плеър на компютъра съм редактирал информацията за певец и албум и там има поле за текста на песента.

Изпратено от моят Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-05-09, 19:44:55)Electronium написа:  С aimp плеър на компютъра съм редактирал информацията за певец и албум и там има поле за текста на песента.

Изпратено от моят Huawei с помощта на Tapatalk

Аз на компютъра изпозлвам програма специално за това. Тагове всякакви слага, но според мен не е на тоя принцип плеъра.

Аз открих начина. Тук е обяснено как може да се направи. https://www.youtube.com/watch?v=l5sBMUlS7ng
Получава се много добре, като караоке върви.

Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)