Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Always on display при S10
#1

Здравейте. Преди да си купя S10ката, имах S8 и при него бях активирал AOD да се показва винаги. Да обаче след като си сложиш телефона в джоба или в някаква чанта AOD се изключва до момента, в който не отчете някаква светлина и т.н. Та защо при S10 не е така и има ли начин да се настрои да е като при S8. Просто разликата в консумацията на батерията не е малка и би било хубаво да го има и в S10.


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти
Няма възможност, поне досега
Цитирай
#3

Tab to show не върши ли същата работа. Да се пуска само при размърдване на телефона, но да тъмно(в джоб, чанта) да не работи.
Цитирай
#4

Хаби по 1 процент на час, това за 16-17 часа без зареждане е много батерия.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

А малко ли е? За 24 часа - 1/4 от батерията?! Сложи още 10% за Система Андроид и почти половината батерия я няма за няма нищо Не ме разбирай погрешно - не са чак толкова голям проблем тези проценти, просто при S8 е измислено по-добре. Няма смисъл да ти свети телефона като ти е в джоба да речем.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

аз направих с Tasker,команда ,като получа нотификация (определен апп,примерно) и ми пуска АОД-то,готино е!

HTC Legend rooted
Цитирай
#7

Горното, може ли да се приложи (как?) за s8. Звучи готино.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-05-24, 07:54:38)Legal76 написа:  Горното, може ли да се приложи (как?) за s8. Звучи готино.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Пробвай aodNotify  Tummenupp
Цитирай
#9

(2019-05-10, 06:49:26)Vi70 написа:  Tab to show не върши ли същата работа. Да се пуска само при размърдване на телефона, но да тъмно(в джоб, чанта) да не работи.

А мога ли това да го изключа и да си ми светва само от бутона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)