Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Информация от заключен телефон
#1

Здравейте,
Телефона е Honor 10 и има парола, която никой не знае (момчето, което го ползваше почина). Има ли как без да знаем паролата да вземем всички снимки? Опитах да го вържа към компютър докато е в recovery mode, но не става. Телефона не е руутнат и брат ми има същия телефон, на който може да опитаме преди това. Самия телефон не е важен, но данните от него са.

ПС: Извинявам се, ако темата не е в правилния раздел

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.androidphonesoft.com/resourc...ml#method3
Общо взето възможно е.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Ще чакам резултата. Би било доста тъпо всеки който ми гепи телефона да има възможност да ми види личните снимки с помощта на една проста програма за 50 долара. В крайна сметка за какво е тва криптиране, за какво ползвам 15 и нагоре символа за парола???
Цитирай
#4

Все си мисля, че след определен брой грешни въвеждания иска гугълския акаунт у парола. А там вече ще може да пробва забравена парола или да прати код на телефонен номер и пр.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Поолекна ми.
Тук има линк и обяснение как се ползва. За моя радост mate 10 pro не участва.
https://www.youtube.com/watch?v=kPaHCp9XM2s[Изображение: 7cd883420d576f0369ca111c4eb73d3e.jpg]

И с LG G4 нищо не стана, дали щото съм криптирал телефона не знам, но и това ме радва! [Изображение: fe6e5d571ca1568853657f42680b4eb2.jpg]
Цитирай
#6

На гугълския акаунт също не знаем паролата, приложението ще го тествам уикенда на брат ми на телефона, за да не стане фал. Също така мога да платя на някой, ако със сигурност може да го направи.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#7

Не мисля, че ще стане много лесно. Моите както показах изобщо няма как да се отключат, а G4 е доста стар модел с Nougat, който уж се поддържа от Dr. Fone, но...
Такъв скандал се вдигна като епъл отказаха на фбр да отключат телефона на терорист с претекст, че няма как... Ако ставаше толкова лесно хакването на телефон, при това криптиран, щеше да е много тъпо.
Цитирай
#8

(2019-05-10, 13:03:54)mitko_9405 написа:  На гугълския акаунт също не знаем паролата, приложението ще го тествам уикенда на брат ми на телефона, за да не стане фал. Също така мога да платя на някой, ако със сигурност може да го направи.
Гугълския и да не я знаеш става доста по-лесно да му смениш паролата. Ако има пуснат компютър със запаметените му ацц и пасс ще е най-лесно или ако няма, като дадеш възтановяване, ако си е вкарал телефония номер, ще му прати код. Спокойно може да сложил сим картата му в друг телефон и там да получиш смс-а. А най-хунаво ще е ако си е направил снимките му да се качват в гугъл пфотос, няма да има нужда да отключваш телефона.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#9

А пин кодът от сим картата още ли е нули...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)