Анкета: Ползвате ли гласов асистент? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Не, кой туй..
62.50%
5
62.50%
Чи ползвал съм ама.. не помня
25.00%
2
25.00%
Да, редовно си говорим Smile
12.50%
1
12.50%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нейсе (най сетне) - навигация (гласов асистент) на български език
#1

Те така - какво са направили нашите комшии от 1989 г. в Солун MLS Innovation Inc.

..та какво бихте казали за този продукт?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#2

Те скоро и смартфон пускана под свой бранд. Ребрандиран китаец, но с улеснен интерфейс и гласов асистент на български. Чудя се от Google няма ли най-сетне да пуснат асистента на български, колко години се минаха вече от както го има, не е нов продукт...или са заети с ромския и безполовите емотикони...ненормална работа. Гърците да пуснат български асистент преди един от най-големите технологични гиганти, който има асистент иначе от години. Резил. Или сигурно ще го пуснат на ромски и няма да се обръща с "г-не"/"г-жо" към собственика, за да не го обиди или засегне на тема пол, нали сега са безполово ориентирани....не те дълбаят дъното от скоро тия.

Относно продукта - интересен ми е, макар, че не ми трябва лично такъв. Доста е полезно за офиси, за стари хора (наскоро представения смартфон най-вече) или просто за фенове на гласовите асистенти и smart home (супер хай-тек ориентирани). От последните категорично не съм така или иначе. Иначе се радвам, че поне според описанието на MAIC асистента си има пол - жена е. Те асистентите си имат пол, но ние скоро няма да имаме както се е тръгнало...

От представените снимки на сайта им виждам доста готин интерфейс, постарали са се гърците. Браво обаче за продукта, ето нещо, което е стойностно и би било полезно на определени групи хора. Цената му само не разбрах, но надали ще е скъпо.
Цитирай
#3

По гръцките сайтове е около 200 евро.
MLS Maic
Цитирай
#4

Здравейте! Вече има по-иновативно и евтино решение! Аз разработвам такъв софтуер. Ще е на пазара до 1 месец. Ще бъде съвместим с всички Android-и по-високи от версия 6 и тези които поддържат Google Apps. Също ще е съвместим за настолен компютър или лаптоп с операционна система Windows 7/8/8.1/10. Цената за 1 месец за 2 устройства ще бъде 4 евро, а за 4 устройства ще бъде 6 евро. Ще публикувам линк тук след като излезе ако някой от вас се интересува. Ще има 7 дни тестов период!
Поздрави,
Делян Бойчев
Цитирай
#5

Идея, не съвет - като го правиш платен, поне го прави за всички платформи/както павят руснаците, навремето определено прложение го имаше за всичко, блекбери, симбиян, иос, андро и още една ОС- не помня вече/! Пропуснал си ИОС.
редакция - затворена е анкетата, и не мога да гласувам!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Да, скоро ще е готов за IOS. И не мисля, че някой ще го ползва на Linux или Raspberry. Ако се наложи ще го разработя и за тях.
Цитирай
#7

За гласовите команди ползваш твой софтуер или някое API на популярните компании?
Цитирай
#8

(2020-06-04, 12:36:38)ndsbg написа:  За гласовите команди ползваш твой софтуер или някое API на популярните компании?
Използвам API на Google. За момента така. Започвам да разработвам engine за четене на текст, но за разпознаване на говор едва ли.
Цитирай
#9

(2020-06-02, 20:04:08)delyanbg написа:  Здравейте! Вече има по-иновативно и евтино решение! Аз разработвам такъв софтуер. Ще е на пазара до 1 месец. Ще бъде съвместим с всички Android-и по-високи от версия 6 и тези които поддържат Google Apps. Също ще е съвместим за настолен компютър или лаптоп с операционна система Windows 7/8/8.1/10. Цената за 1 месец за 2 устройства ще бъде 4 евро, а за 4 устройства ще бъде 6 евро. Ще публикувам линк тук след като излезе ако някой от вас се интересува. Ще има 7 дни тестов период!
Поздрави,
Делян Бойчев

Излезе ли?  .. къде може да се свали и тества

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)